Жінка Скорпіон, народжена в рік Півня

Поєднання таких знаків роблять жінку Скорпіона-Півня володаркою сильного характеру. Такі жінки досягають великих висот у житті, завдяки своїй наполегливості і вмінню спілкуватися з людьми. Заради досягнення власної мети вона готова йти напролом.

Характер й особливості особистості

Жінка Скорпіон, народжена в рік Півня, характеризується як суперечлива натура, зрозуміти яку дуже складно. Характеристика гороскопу цієї жінки описує її як людину, яка знаходиться в постійному пошуку. Протягом всього свого життя Скорпіон-Півень намагається пізнати себе, вивчає психологію, спостерігає за людьми і намагається самостійно розібратися в багатьох життєвих питаннях і ситуаціях. Її вміння аналізувати й пізнавати щось нове допомагає досягати певних цілей, які вона ставить перед собою.

Дівчина Півень-Скорпіон ще з юного віку починає задавати собі безліч запитань, щоб зрозуміти, для чого вона живе на цьому світі. Вона вважає, що у кожної людини повинна бути своя місія на цій землі. З цієї причини протягом життя Скорпіон-Півень захоплюється чимось новим, пробує себе в нових сферах діяльності, заводить численні хобі, щоб зрозуміти своє істинне призначення. Найчастіше жінка вибирає собі таку професію, з допомогою якої вона зможе приносити користь іншим людям. Для неї дуже важливо відчувати себе потрібною.

Скорпіон, народжена в рік Півня має дуже складним характером. Вона мужньо долає всі труднощі в цьому житті. Але варто відразу згадати про те, що більшість цих труднощів Скорпіон-Півень створює для себе сама. Ця жінка любить все ускладнювати, любить провокувати людей на конфлікт. Загалом, представниця цього знаку Зодіаку робить все можливе, щоб перевірити, наскільки вона сильна морально. Півень-Скорпіон не любить спокійне і розмірене життя. Їй постійно потрібно долати труднощі, вирішувати проблеми, яка вона сама створює.

Скорпіон-Півень не терпить звичайні сірі будні. Доак тільки її життя стає рутинною, жінка робить все можливе, щоб внести в неї яскраві фарби і хоч якесь розмаїття.

У пошуках нових емоцій і вражень вона часто відправляється в подорожі.

Природа нагородила цю жінку працьовитістю і скромністю. Перше допомагає їй досягати успіху в роботі, а друге якість заважає розвинути свої таланти. Скорпіон-Півень дуже обдарована жінка, у неї безліч талантів, вона постійно самовдосконалюється, але із-за надмірної скромності не може реалізувати всі свої здібності.

Головний недолік цієї жінки в тому, що вона боїться стати щасливою. Скорпіон-Півень інколи боїться зізнатися собі, що вона чарівна і приваблива жінка, що вона гідна бути поруч з порядним і надійним чоловіком. Коли її долає почуття щастя, Скорпіон-Півень настільки його боїться, що поспішає піти від коханого чоловіка. Ця жінка схильна драматизувати і думати про погане. Коли їй дуже добре, то Півень-Скорпіон чекає, що незабаром відбудеться щось погане. Від таких нав'язливих страхів потрібно терміново позбуватися.

Робота і бізнес

Жінки, народжені в рік Півня під знаком Скорпіона, вибирають собі різні професії. Це можуть бути професії, пов'язані з економікою, творчістю чи наукою. Головне для такої жінки – це фінансова сторона професії. Тобто Скорпіон-Півень ніколи не стане вчителем або лікарем районної поліклініки.

Спочатку вона вибирає собі лише перспективну роботу і успішно робить запаморочливу кар'єру.

Працюючи в обраній сфері, Скорпіон-Півень весь свій вільний час присвячує роботі. Жінка відрізняється працьовитістю і винахідливістю, завдяки чому її цінує начальство і заздрять колеги.

Дуже часто ці жінки і самі займають керівні посади або стають на чолі власного бізнесу. Як керівник жінка Скорпіон-Півень виявляє себе лише з сильного боку. Під її керівництвом працювати важко, так як ця жінка не терпить слабких і безперспективних працівників.

Скорпіон-Півень від природи наділена аналітичним складом розуму. Ця особливість дає їй можливість легко виживати в конкурентному середовищі і успішно утримувати на плаву свій власний бізнес.

Поведінка в дружбі

Люди з оточення Скорпіона-Півня вважають її відкритою і розкутою жінкою. Частково вони мають рацію. Дійсно, в суспільстві вона веде себе досить-таки вільно, швидко заводить нове знайомства і легко спілкується з новими людьми. З боку здається, що ця жінка справжня оптимістка, яка здатна підняти настрій будь-кому, хто знаходиться поруч з нею.

Але насправді не все так просто.

У Скорпіона-Півня дуже мало справжніх подруг і друзів. І в тому, що люди через якийсь час відвертаються від неї, винна вона сама. Справа в тому, що ця жінка не може вести себе тактовно по відношенню до інших. Жінка Скорпіон, народжена в рік Півня, вважає себе ідеальною і хоче бачити поряд з собою таких же подруг. Як тільки вона помічає в подрузі якийсь недолік, то тут же поспішає їй про це сказати. Більше того, ця жінка може висловити свою думку по відношенню до подруги не тільки наодинці, але і перебуваючи в суспільстві. Звичайно, така поведінка відштовхує подруг і незабаром Скорпіон-Півень втрачає близьких людей.

Якщо жінка Півень, народжена під знаком Скорпіона, хоче утримати поруч з собою подруг, дійсно цінує їх і дорожить цією дружбою, то їй варто навчитися бути більш тактовною і стриманою.

Ставлення до шлюбу і кохання

Дівчина Півень-Скорпіон дуже часто закохується. І так само часто ці почуття залишаються без взаємності. Зіткнувшись з байдужістю з боку одного чоловіка, вона швидко перемикає увагу на другого. З боку ця жінка може здатися вітряної та легковажною, але насправді це не так. Просто Скорпіон-Півень шукає свою справжню любов і як тільки знаходить чоловіка своєї мрії, відразу ж стає іншою. Зрозумівши, що це її чоловік і він любить її, Скорпіон-Півень починає влаштовувати обранцеві усілякі випробування, щоб переконатися в надійності знаходиться поруч людини.

Чоловік, який мріє опинитися поруч зі Скорпіоном-Півнем, повинен бути готовий до того, що ця дівчина завжди і у всьому буде встановлювати свої правила. Така жінка мріє про те, щоб обранець був здатний дивувати і розважати її щодня. Тому Скорпіон-Півень цінує добрих і щедрих чоловіків, які готові водити її в кіно, кафе і ресторани. Ця жінка ніколи не вибере собі чоловіка з маленьким достатком.

Обранець цієї красуні повинен бути забезпеченою людиною.

Завдяки тому, що жінка народилася під знаком Зодіаку Скорпіон, вона володіє якимось магнетизмом і неймовірною сексуальністю. Тому навколо неї завжди багато шанувальників. Але серед численних поклонників жінка вибирає самого сильного, надійного і забезпеченого.

Вступаючи в шлюб, жінка Скорпіон, народжена в рік Півня, намагається тут же створити затишну атмосферу в домі і зробити все можливе для того, щоб чоловікові було приємно повертатися в їх гніздечко. Ця жінка стане вірною дружиною і хорошою господинею. Незважаючи на те що Скорпіону-Півневі подобається займатися побутом, ставати домогосподаркою вона не збирається. Ця жінка завжди прагне до того, щоб бути фінансово незалежною. Тому чоловікові доведеться підтримати її в цьому.

Сумісність

Поєднання знаків Скорпіон і Півень роблять характер жінки дуже складним. З цієї причини їй буває важко знайти собі партнера для особистого життя. Цій жінці варто звернути увагу на чоловіків, які народилися в рік Змії або Бика. Такі чоловіки прагнуть до створення сім'ї, вони не люблять вступати в конфлікти і відрізняються спокійною вдачею. Це як раз те, що потрібно для жінки Півня-Скорпіона.

Що стосується знаків Зодіаку, представниці знака Скорпіон варто звернути увагу на чоловіка Тельця, Ваги або Водолія. Ці чоловіки відрізняються спокійною вдачею.

Вони не будуть болісно реагувати на часту зміну її настрою, будуть миритися з недоліками своєї коханої, і будуть прощати їй надмірну емоційність.

Завдяки тому, що представники вищеперелічених знаків Зодіаку відрізняються спокійним характером, вони зможуть позитивно впливати і на Скорпіона-Півня. Поруч з ними жінка буде ставати м'якше, спокійніше і тактовніше. Ці чоловіки зможуть навчити її бути більш дисциплінованою, зможуть навчити правильно розставляти пріоритети і тримати себе в руках у складних ситуаціях. Поряд з такими чоловіками Скорпіон-Півень зможе відчути себе щасливою.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви дізнаєтесь із наступного відео.