Чоловік Рак, народжений у рік Півня: характеристика і сумісність

Чоловік Рак-Півень – це яскрава особистість, яка володіє суперечливим характером. Детальна характеристика гороскопу дозволить дізнатися особливості його темпераменту. Також розповість про те, який він в роботі і в любовних відносинах, і яка жінка йому потрібна.

Загальна характеристика

Хлопець Рак, народжений у рік Півня – це відкритий і добрий чоловік, який завжди готовий до нових знайомств. Це комунікабельний молодий чоловік, який в будь-якому суспільстві проявляє себе лише з позитивного боку. Всі, хто хоча б раз спілкувався з Раком-Півнем, вважають його відкритим, доброзичливим і чуйним людиною. Але лише перше враження після знайомства з ним буває позитивним, потім чоловік починає розкриватися з іншої сторони, і навколишні змінюють свою думку.

Характер у такого чоловіка дуже суперечливий. З одного боку, його тягне до самоти і тиші, а з іншого – він обожнює пригоди і галасливі компанії. Все це тому, що знак зодіаку Рак відрізняється спокоєм, а от Півень – це повна протилежність.

Цей чоловік любить перебувати в центрі уваги. А коли бачить на горизонті красиву дівчину, то готовий піти на все заради того, щоб та пішла з ним на побачення. Рак-Півень уміє показувати себе лише з позитивного боку. У спілкуванні чоловік привабливий і завжди легко знаходить тему для бесіди.

Під час розмови Півень-Рак підлаштовується під співрозмовника, він готовий говорити навіть на нецікаву тему заради того, щоб співрозмовнику було комфортно і приємно з ним спілкуватися.

Безсумнівно, у цього чоловіка теж є свої недоліки. Незважаючи на таку легкість і відкритість, Рак-Півень не так простий, як здається. Хлопець невимушено спілкується з багатьма, але йому дуже важко завести міцні дружні відносини. Під час тривалого спілкування з ним, люди помічають, що він швидко і спритно змінює маски, перетворюючись із доброго і милого хлопця в нестерпного зануду.

Головний мінус його характеру в тому, що Півень, народжений під знаком Раку, абсолютно не впевнений у собі. У тому випадку якщо цей чоловік зможе відкинути всі свої сумніви, здобути впевненість у собі, все в його житті буде складатися інакше. Тоді в оточенні з'являться вірні друзі і любляча супутниця життя.

В роботі

Завдяки природному артистизму і чарівності ці чоловіки можуть зробити непогану кар'єру в творчій професії. Рак-Півень завжди ставить перед собою чіткі цілі і точно знає, як їх досягти. Він ніколи не завищує планку, оскільки реально розуміє, на що здатен насправді.

Рак, народжений у рік Півня, практично ніколи не відчуває нестачі у фінансовому плані. Він легко знаходить додаткове джерело доходу і завжди виявляється при грошах. Для цього чоловіки дуже важливо відчувати свою фінансову незалежність. Ще в юному віці вони намагаються самостійно заробити гроші, щоб не залежати від батьків. Такий чоловік ніколи не буде жити за рахунок жінки.

Великого кар'єрного зростання Півневі-Раку навряд чи вдасться досягти. Виною всьому невпевненість у собі та у власних силах. Спочатку цей чоловік ставить перед собою лише легкі завдання і швидко отримує бажане.

А ось для того щоб підняти планку і почати мріяти про більше, треба мати сміливість.

В любові

У такого чоловіка дівчата закохуються з першого погляду. Неможливо пройти повз такого хлопця і не звернути на нього увагу. Рак-Півень завжди ретельно стежить за своєю зовнішністю і підбирає стильний гардероб. Цей чоловік вміє веселити жінок і доставляти їм задоволення. Такому чоловікові кожна дівчина ладна віддати своє серце і розкрити перед ним душу. Але от сам Рак-Півень не горить бажанням впускати у свій внутрішній світ всіх підряд.

Ще в юному віці такі чоловіки створюють для себе певний образ своєї майбутньої обраниці. І в дорослому житті мріють про те, щоб знайти свій ідеал жінки. У тому випадку якщо Півень-Рак закохається, то він буде ставитися до своєї обраниці серйозно. Коханою чоловік розкриється повністю, буде довіряти свої секрети, ділитися переживаннями, але стане чекати такого ж довіри у відповідь.

Раку, хто народився в рік Півня, потрібна така дівчина, яка зможе стати його справжнім другом. Для цього чоловіки дуже важливо бачити поряд з собою ту, яка буде підтримкою і опорою в житті.

Шлюб цей чоловік набуває виключно з любові. Рак-Півень ніколи не буде шукати собі багату наречену або переслідувати якусь вигоду. Жити поруч з таким чоловіком відносно легко. Півень-Рак невибагливий у побуті, абсолютно неконфліктний, прагне вирішувати всі питання мирним шляхом. У тому випадку якщо в родині будуть виникати розбіжності, то Півень-Рак буде намагатися зберегти мир в сім'ї. Цей чоловік завжди йде миритися першим, і це подобається багатьом жінкам.

По-справжньому щасливим Рак-Півень почне себе почувати після того, як в сім'ї з'являться діти.

Він стане прекрасним батьком, який весь свій вільний час присвячувати дітям.

Сумісність

Максимальна сумісність в особистому житті можлива з жінками, які народилися під знаком зодіаку Скорпіон, Козеріг і Телець. Ці жінки зможуть зачарувати Раку-Півня настільки, що той буде їм повністю довіряти. Представниці цих знаків проявляють себе як хороші господині і дбайливі матері. Чоловікові Раку, хто народився в рік Півня якраз потрібна така жінка. Скорпіон і Телець зможуть подарувати не тільки любов і тепло, але і стануть головними советчицами в його житті.

Непогані стосунки можуть скластися з жінками, які народилися під знаком Стрільця, Овна, Близнюків і Риб. Союз зі Стрільцем буде міцним і довговічним. Цій жінці вдасться зрозуміти душу Раку-Півня. Овни і Близнюки зможуть побудувати з ним стосунки лише в тому випадку, якщо будуть підтримувати в ній почуття впевненості, і не почнуть проявляти свою впертість. Риби теж можуть бути щасливі в союзі з Раком-Півнем, але обом доведеться намагатися приділяти більше часу один одному.

Детальніше про чоловіка Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.