Жінка Козеріг, народжена в рік Півня: характеристика і сумісність по гороскопу

Головна риса жінки, народженої під знаком зодіаку Козеріг у рік Півня – внутрішня гордість. У зв'язку з цим поєднання Козеріг-Півень можна назвати по-справжньому королівським.

Слід зазначити, що сукупність зазначених зодіакального і східного знаків народжує незвичайних людей.

Загальна характеристика знака

Жінкам, що поєднує в собі властивості Козерога і Півня, вдаються практично всі починання. Вони улюблениці долі і вічні везунчики. Головне, щоб вони самі були в цьому впевнені.

Також таких дівчат відрізняє особлива любов до правди і справедливості. Характерні риси характеру: вдумливість, пунктуальність, спокійна самовпевненість. Жінки Козероги-Півні дуже яскраві, володіють сильною харизмою. З ними хочеться спілкуватися. Вони досить сміливі, і ніколи не стануть ховатися за спинами друзів.

Одночасно з цим такі дами дуже горді собою, а їх незмінні недолік – надмірне та необґрунтоване занепокоєння.

Часто буває так, що дівчина просто випромінює гармонію і тишу, але не варто занадто цьому вірити. Урівноважений і спокійний стан в одну мить перетворюється у порушена нервова напруга.

У зв'язку з цим партнерам таких жінок буває дуже нелегко. Слабкий характером і волею партнер може і не витримати.

Іноді дівчина Козеріг-Півень може бути примхлива по дурницях.

В любові

Дівчата, які належать до даної комбінації знаків, – завзяті прихильники постійних і тривалих відносин. Вони прагнуть до стабільності. Для пошуку партнера, що розділяє їх ідеали, вони застосовують в першу чергу свою інтуїцію.

Незважаючи на затрачені зусилля, результат виправдовує очікування і часто жінки отримують можливість знайти бажаного супутника життя, що розділяє ті ж життєві орієнтири і цінності.

Для підтримання стосунків жінка Козеріг-Півень може робити все: оточувати партнера любов'ю, турботою, ласкою і повагою, допомагати супутнику у вирішенні всіх виникаючих проблем і труднощів, фарбувати спільне життя в яскраві фарби.

Для чоловіків життя з такою дівчиною буде легкою і витонченою, позбавленої труднощів і сумнівів.

В ліжку жінка Козеріг-Півень може бути різною. Вона тиха і спокійна, дозволяє партнеру вести себе, то раптом вибухає бурхливим шквалом емоцій. Цілується така дама завжди пристрасно, як в останній раз.

В сім'ї

Характеристика жінки, що поєднує в собі риси Козерога і Півня, в сім'ї перевершує всі очікування. У сімейному житті вона виявляє всі самі позитивні риси свого єства.

Так, вона стане прекрасним співрозмовником і майстерним порадником. Крім того, така дівчина вміє правильно розставляти пріоритети й раціонально поділяє ролі.

Однак слід пам'ятати, що і їй, як і будь-якому іншому знаку, потрібно час для усамітнення і трохи особистого простору. Важливо сприймати такі бажання своєї коханої не як бездумні примхи, а з розумінням і підтримкою ставитися до рідкісних хвилини слабкості.

Якщо дотримуватися всіх порад, то сімейний союз стане міцною осередком суспільства, створеної на основі довіри та взаєморозуміння.

Сумісність по гороскопу

Максимальна сумісність з жінкою Козерогом і металевим Півнем спостерігається у Діви, Скорпіона, Тельця і Риб.

У той же час з Раком і Водолієм можуть скластися вельми непрості відносини, пов'язані зі скандалами і лайкою. Проте при достатній кількості бажання і докладених зусиль союз може скластися і вийти досить міцним.

Навпаки, з Овном і Вагами вийде швидко знайти спільну мову. Однак такі відносини найчастіше носять досить поверхневий і непостійний характер, що не є життєвим пріоритетом жінок Козерогів і Півнів.

В роботі

Для зазначеної сукупності зодіакального і східного знаків кар'єрна драбина і робота завжди будуть стояти на одному з перших місць в піраміді життєвих пріоритетів. До того ж для досягнення бажаних висот ці дівчата володіють усіма необхідними для цього рисами та ознаками.

Астрологи зазначають, що жінка Козеріг-Півень буде успішною не тільки в бізнесі та підприємництві, але і в громадській та благодійній сфері.

Самий головний і важливий крок – вибір відповідної галузі діяльності. Коли вибір зроблено, досягнення бажаного становища (посади, позиції або фінансового благополуччя) – лише справа часу.

Свій фінансовий добробут і матеріальне благополуччя жінка Козеріг-Півень починає будувати змолоду. Дані питання хвилюють її з самих ранніх років.

У зв'язку з такою продуманістю, цілеспрямованістю і наполегливістю вони майже завжди стають багатими і успішними.

Корисні поради

Типова дівчина Козеріг-Півень у своєму житті дотримується принципу «Все або нічого! ».

Саме тому їм необхідно приділяти увагу одночасно всіма сферами життя: сім'ї, роботі, дружнім відносинам, побутового та матеріального благополуччя.

Також варто пам'ятати і те, що, незважаючи на всі кар'єрні прагнення, найважливішим у житті кожної людини залишається дружня і сімейна опора.

Всі представляються можливості слід оцінювати тверезо і об'єктивно. Взяті на себе непосильні завдання можуть сильно ускладнити і в деякій мірі зіпсувати успішну і радісне життя.

Про погляд на любов жінки-Козерога дивіться у відео нижче.