Жінка Скорпіон, народжена в рік Щура: характеристика і сумісність

Ця стаття розповідає про дівчат знака зодіаку Скорпіон, народжених у рік Щура. З неї ви дізнаєтесь про особливості поведінки та риси характеру таких жінок. Також тут наведено рекомендації щодо взаємодії з оточуючими, які будуть корисні самим представницям цього знаку.

Характеристика

Дама Щур-Скорпіон по своїй натурі ефектна, неординарна особа. Духовний світ дівчини — хамелеон, який змінюється щомиті. З вигляду вона стримана і вдумчива, але всередині неї творяться неконтрольовані емоції і протиріччя. При цьому зовнішня врівноваженість і скромність заважають їй висловлювати власні переживання.

Діяти Скорпіони люблять відкрито і різко. Недоліком уваги вони не обділені. По природі сексуальні дівчата і приваблюють погляди молодих людей, чарівність і легкий флірт — їх основна хитрість при знайомстві з красивими чоловіками.

Такі дівчата володіють лідерськими якостями, діють швидко, але акуратно, ретельно обмірковуючи рішення. Зненацька зіткнувшись з аргументованою критикою, жінка Щур спокійно прийме думку співрозмовника, але передбачити її емоційну реакцію не можна, адже природа Скорпіонів егоїстична і запальна.

Суто особисті хвилювання і власні емоції дівчини не вихлюпують на загальний огляд. Їм властива замкнутість, категоричність і обачність у виборі коханого. Часом з-за скритності дівчина знака Скорпіон нелегко вирішується на активну підтримку розмови з важливими її людьми. Їй важко здобувати нові знайомства.

Особистісна особливість жінок, народжених у рік Щура, являє собою величезну працьовитість і наполегливість. Тому по кар'єрних сходах вони пересуваються твердо, долаючи навіть серйозні перешкоди. Незважаючи на завзятість, досягти великих висот у саморозвитку таким дамам часто заважає їх запальність.

Ускладнює завдання і небажання встановлювати контакт з оточуючими.

Поведінка

В любові

Турбота, любов і ніжність – первинні моральні якості дівчата Скорпіона поруч з партнером. Цікаво те, що незважаючи на свою незалежність, такі жінки отримують насолоду від миттєвостей, проведених з сім'єю. Близькі для них — джерело енергії, мотивації та сил.

Обираючи чоловіка, такі дівчата ретельно зважують позитивні і негативні моменти. Будинок для них — важлива частина життя. Легко побудувати міцну зв'язок з Пацюком-Скорпіоном зможуть ті люди, які готові відкрито висловлювати свої почуття по відношенню до неї. Важливий момент — здатність встановити взаєморозуміння.

В роботі

Блискуча кар'єра для особистостей року Щура — можливість втілити в життя власні амбіції і поставлені цілі. Вони є сильними, незалежними жінками. Для досягнення успіху їм необхідно наполегливо працювати, а в окремих ситуаціях – знаходити розумні компроміси.

Горезвісна запальність, прямодушність, непохитні поняття є основними перешкодами для професійного успіху жінок Скорпіонів.

Сумісність

Сімейне щастя – це робота обох партнерів. Здійснюючи вибір, жінка Скорпіон буде обдумувати всі можливі сторони існування з обранцем. Це допомагає дівчатам даного знака розпізнавати, гідний чоловік знаходиться поруч.

Чоловік Скорпіон-Щур, по натурі схожий на жінку цього знака. Тому союз між двома однаковими знаками західного і східного гороскопу чекає постійна боротьба за абсолютну першість в сімействі. Їм буде складно поступатися один одному. Проте в ліжку їх чекає пристрасність і повне сексуальне задоволення один одним.

Найбільш сумісні дівчата Скорпіони з: Водоліями, Тельці, Діви, Рибами, Козерогами. Шлюб з представником одного з цих знаків буде комфортним і гармонійним. Потенційно можуть скластися стосунки зі Стрільцем, Овном, Скорпіоном, Левом і Терезами. А от з представниками знаку Рак таким жінкам пов'язувати життя зірки не рекомендують.

За східним гороскопом жінкам, народженим в рік Пацюка, підійдуть молоді люди, що з'явилися на світ у рік Бика, Мавпи або Дракона. Велика ймовірність вдалих відносин з супутниками, народжені в рік Пацюка, Собаки, Кози, Свині, Змії і Тигра.

Невисокий шанс з чоловіками, які народилися в рік Коня, Зайця і Півня.

Поради Скорпіонам-Пацюкам

Цілеспрямованість, працьовитість, самостійність – прекрасні моральні риси, якими наділила вас природа. Але в деяких обставинах варто шукати шляхи вирішення нагальних проблем не самостійно, а спільно з колегами або родиною. Навчіться замовкати в потрібний час, не влаштовувати безплідні конфлікти. При цьому намагайтеся активно проявляйте ініціативу, коли це необхідно.

Постарайтеся уникати непродуманих дій і сумнівних фінансових операцій. Розставляючи пріоритети та життєві цілі, розраховуйте особисті сили для їх матеріалізації. Не беріться за всі заняття одночасно. Трудіться в помірному, урівноваженому ритмі.

Подробнеео жінці Скорпіоні ви дізнаєтеся з следуюдего відео.