Жінка Скорпіон, народжена у рік Мавпи: характеристика і сумісність

Очевидно, що дата народження людини (день, місяць і рік) безпосередньо впливає на формування його як особистості, на його характер, уподобання, достоїнства і недоліки. Якими ж особливостями темпераменти і сумісністю володіє жінка Скорпіон, народжена в рік Мавпи, — зараз дізнаємося.

Опис особистості

Для початку слід сказати, що таку жінку в натовпі помітно відразу. Вона нагороджена не тільки бездоганним смаком (що пояснює її бездоганний вигляд), але і нетривіальними інтелектуальними здібностями.

Дівчина, що народилася під знаком Скорпіона в рік Мавпи, за визначенням володіє міцним імунітетом і стійким здоров'ям.

За своєю природою такі жінки досить традиційні та консервативні. Вони мають стійкі моральні принципи і не поступаються ними ні перед чим. У зв'язку з цим вони високо цінуються в суспільстві.

Крім того, слід зазначити, що такі дівчата є досить активними і впевненими в собі особистостями, безперервно рухаються до своїх цілей.

Що стосується дозвілля і вільного часу, то такі жінки люблять присвячувати його відпочинку в розважальних і розважальних місцях. Проте такий вид релаксу вони дозволяють собі лише в тому випадку, якщо виконали всі справи (тобто такий відпочинок є якоюсь винагородою за виконані праці).

Жінок Скорпіонів, народжених у рік Мавпи, можна сміливо назвати кар'єристками. Просування по професійної сходах – найважливіший компонент їх успіху. В той же час вони не бажають брати відповідальність за дії інших, тому можуть довгий час залишатися на нижчих посадах. Тут може виникати якийсь дисонанс.

Астрологи повідомляють, що найбільш успішними такі жінки стануть в бізнесі та підприємництві, а також у науковій сфері.

Роботи і труднощів вони не бояться.

Знайшовши своє покликання, дівчина Скорпіон і Мавпа обов'язково досягне фінансового і матеріального благополуччя. Крім того, вона в силі завжди знайти додаткові (іноді вельми оригінальні) шляхи додаткового доходу.

Тим не менш, незважаючи на такий значний набір позитивних якостей, у характері таких жінок закладені і негативні риси. Дівчатам, народженим під знаком Скорпіона в рік Мавпи, необхідно активно розвивати свої духовні якості.

Часом ця категорія людей буває надмірно активною, що може лякати. На цьому ж щаблі стоїть невміння правильно та з розумом відпочивати.

Як було сказано вище в характеристиці, такі жінки схильні йти до своєї мети, незважаючи ні на що. Деколи способи досягнення цілей не виправдовують кінцевий результат, адже дівчата можуть використовувати хитрість, підступність, лицемірство і брехня.

Які чоловіки їй подобаються?

У першу чергу варто відзначити, що всерйоз про стосунки і сім'ю дівчини, що поєднують в собі риси Скорпіона і Мавпи, замислюються тільки в зрілому віці.

Зрозуміти, що ви їй сподобалися, досить просто. Жінка буде давати вам повну свободу дій, не обмежуючи і не пригнічуючи. Однак і у відповідь вона буде вимагати підтримку і опору.Також слід звернути увагу на сексуальну поведінку своєї обраниці.

Якщо вона готова на все і не демонструє жодних комплексів, то будьте впевнені, що вона відчуває до вас щирі, щирі, пристрасні і сильні почуття.

Відповідні партнери

Астрологи повідомляють, що найкраща сумісність у жінок Скорпіонів-Мавп трапляється з тими, хто народився в рік Дракона, Щури або Свині. Найбільш відповідні знаки зодіаку: Козеріг, Стрілець, Скорпіон, Близнюки, Водолій.

У той же час з Тигром, Конем, Собакою, Півнем, Козою, а також з Раком і Дівою навряд чи вийде знайти спільну мову.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви узнате з наступного відео.