Характеристика та сумісність жінки Діви, народженої в рік Півня

Жінка, народжена під зіркою Діви в рік Півня, володіє особливою пунктуальністю. Вона не може жити без суперечок і критики, деколи така поведінка небеспричинно. Всередині — це сумнівні і невпевнені особистості. Згідно китайської філософії знаки Діва і Півень добре взаємодіють, зливаючись в характері однієї людини. У цій статті ми дізнаємося всю характеристику жінки Діва-Півень і її сумісність з іншими знаками.

Особистісні риси

Представники знаку дуже суперечливі натури. Їм властиве терпіти буденність і життєву рутину. Часто прагнуть змінити місце проживання і сферу діяльності. Жінці-Діві не так просто зробити так, щоб життя була зручною та стабільною. На це впливає вроджене непостійність. Діви в основному невпевнені особистості, що сумніваються у власних силах. Їм доводиться багато копатися в собі, що ускладнює життя. Самоаналіз у цьому випадку піде на користь і буде носити виключно позитивний характер, але Діва часто не виносить з цього правильного уроку.

Характер представниць знаку Діва в принципі можна назвати драматичним. Вони завжди встають перед важливим вибором і рішенням, але зробити це не під силу. В результаті Діва-Півень виявляється на роздоріжжі доріг. Як не крути, але такі жінки неординарні у своїх діях і вчинках, тому їм не складає труднощів ризикнути в який раз. Інтерес до стабільних відносин і сфері життя відсутня. Думки про завтрашній день виникають вкрай рідко. В цілому життя Дів сповнене несподіванками й непереборними труднощами.

Кращими якостями даного знака можна назвати спостережливість, привабливість і вміння заглядати в душу близьких людей. Здатність відчувати чужі емоції і переживання допоможуть у побудові дружніх контактів. У них закладені задатки політиків та організаторів.

Тиша — не їх помічник. Самотність надає їм відчуття розгубленості і непотрібності. По своїй натурі жінка Півень балакуча, але і слухати інших теж може. Не жінка позбавлена романтичності, легкості в спілкуванні. У важкій ситуації завжди прийде на допомогу.

Любов і відносини

Романтичні стосунки жінок, що народилися в рік Півня, наповнені складністю. У них є чітко вибудуваний образ ідеального чоловіка. При виборі підходящого партнера не завжди вдається добре оцінити кандидата. Від цього дуже часто Діви вступають у випадкові зв'язки, які з часом перестануть приносити задоволення, адже поставлену мету таким шляхом досягти неможливо. Щоб знайти чоловіка для побудови міцних і тривалих відносин, їм треба набратися рішучості і серйозності.

Жінка Діва — однолюбка. З особливою прискіпливістю підходить до вибору того єдиного, який буде супроводжувати її по життю.

Хорошим супутником стане спокійний, самодостатній і розумний чоловік.

Фінанси та кар'єра

Кар'єра для жінок Дів не стоїть на першому місці. Їм часто доводиться міняти місце роботи і сферу захоплень. Це пов'язано ще і з тим, що домогтися успіхів у чомусь дуже складно. Розумно розрахувати свої сили і оцінити невірні кроки не можуть, звинувачуючи у всіх невдачах долю. Полегшити життя допоможе вміння розраховувати і аналізувати свої дії в даній ситуації. Це дійсно принесе позитивний результат. Не дуже-то сильно жінку Півня цікавить фінансовий аспект.

В колі колег Діва-Півень — лідер. Завжди може вислухати і дати пораду. Поділитися знаннями та інформацією для неї прийнятно. Товариші по службі прислухаються до слів, а думка вважають цінним і значущим.

Подібне астрологічне поєднання нерідко дозволяє жінці побудувати власний бізнес і досягти в цій сфері успіху. Завдяки наполегливості та рішучості вдається впоратися з труднощами на шляху до досягнення наміченої мети.

Володіючи ораторськими здібностями і високим інтелектом, жінці нескладно стати цікавим співрозмовником, з яким будуть вірити і ставитися з повагою.

Сім'я і шлюб

Сімейний союз, найімовірніше, буде наповнений протиріччями і складнощами. Непросту вдачу жінки відображається на партнера, тим самим ускладнюючи його життя. Жінка не вважає, що якась частка відповідальності і обов'язків повинна лягати на її плечі. Правильно відповідати ролі в сім'ї в Діви-Півня не виходить. Але вихід є: вони завжди можуть перевернути все і почати заново. Гармонія у сімейних відносинах в її руках — важливо вміти прийняти обов'язки і спробувати зрозуміти свого чоловіка.

Поєднання таких знаків наділяє жінку якостями хорошої господині. Все справи йдуть спокійно. Кожна дрібниця розпланована. Помітна велика любов до дітей.

Діва легко присвятить все своє життя своєму чаду і його виховання.

Відповідні партнери

  • Чоловік Рак. Такий союз заснований на сімейних цінностях і домашній затишок.
  • Чоловік Тілець. Правильний розподіл фінансів позитивно позначиться на відносинах.
  • Чоловік Скорпіон. Така пара легко уживеться один з одним, примиритися з особливостями характеру.
  • Чоловік Водолій. Різні звичаї не завадять об'єднатися і створити міцний союз.
  • Чоловік Бик. Відносини відрізняються стабільністю і фінансовою незалежністю.
  • Чоловік Змія. Мудрість супутника супроводжує Діву.
  • Чоловік Дракон, Свиня і Півень. Щасливі і насичені відносини.

Поради

Представницям знаку Діва потрібно постаратися розгледіти в інших людях хороше, навчитися вибудовувати гармонійні спілки. В якості ради астрологи рекомендують навчитися прощати. Саме це є запорукою здорових відносин. Слід перебудувати свій потайний характер, бути більш відкритою до змін. Інакше підуть негативні наслідки. Часом потрібно провести самоаналіз і знайти своє місце в цьому житті. У такому разі забезпечені хороші результати в суспільному житті.

Детальніше про жінку Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.