Характеристика жінок Овен-Півень

Жінка, народжена в рік Півня під знаком Овен, володіє високою активністю та ентузіазмом. Вона відрізняється яскравістю і різносторонністю, що дозволяє їй збирати навколо багато цікавих і сердечних людей.

Характеристика

Півень виділяється кмітливістю і спритністю, а Овен хороший завдяки сміливості і завзятості. Жінка такого поєднання не любить сидіти без діла, а тому завжди займається яким-небудь корисним заняттям. Її легко підштовхнути на відвідини незвичайного місця або зіграти в азартну гру. Будь-яка екзотика може притягнути таку особу.

Дівчина Овен-Півень любить у всьому чистоту і порядок, а тому і одязі, і дому намагається приділити максимум уваги. Більшість таких людей відрізняються гарним смаком і можуть самостійно створити унікальний і функціональний інтер'єр.

Така особистість любить виставляти своє життя напоказ. Їй важливо показати оточуючим свою значимість, тому дама часто хвалиться не тільки особистими досягненнями, але і достатком, і можливостями. Надмірне вихваляння може не подобатися оточуючим людям, що Овна-Півня призводить до сказу.

Жінка Овен-Півень завжди говорить прямо і відверто. Часом звичка говорити правду заважає їй будувати міжособистісні стосунки, а іноді і зовсім доводить до неприємностей. Але такий стан справ не сильно хвилює вперту даму, так як вона не боїться ні самоти, ні проблем.

Величезна життєва сила і бажання проявити себе дозволяє такій людині домагатися високих результатів як у кар'єрі, так і в звичайному житті. А якщо на його шляху зустрічаються перешкоди, то це тільки розохочує Овна-Півня.

Дівчина Овен-Півень живе власними почуттями та емоціями. Поєднання двох таких різних знаків дозволяє отримати горду особистість з ексцентричними якостями. Вона постійно перебуває в пошуку цікавих людей і ідей, а оступившись, ніколи не стане шукати винних.

Жінка, народжена в рік Півня під знаком Овен, володіє особливою харизмою, що дозволяє їй знаходити спільну мову з будь-якими людьми. Її відкритість і чесність подобається співрозмовникам, але рівно до того моменту, як їм не буде висловлена незручна правда.

Овен-Півень запальний і дратівливий, але спалахи люті проходять у нього досить швидко. Така особистість частіше за все знаходиться в гарному настрої. Вона доброзичлива і весела.

Таке поєднання наділяє дівчину ораторськими і організаторськими здібностями. Вона може повести за собою натовп і вселити людям навіть саму абсурдну ідею. Така дама завжди знає, чого хоче і нічого не стане робити без особистої вигоди.

Активність та енергійність подібної особистості заважає їй осісти на одному місці. Саме тому оточення Овна-Півня часто змінюється, так як далеко не всі приятелі здатні витримати рухливий темп життя.

Сумісність у коханні

Жінка Овен-Півень може довгий час залишатися одна, так як зовнішня енергійність і владність відлякує потенційних залицяльників. Але природна хитрість дозволяє такий дамі на час прикинутися покірною і м'якою дівчиною, з якою легко домовитися. Якщо чоловік її дійсно зацікавив, то він довгий час не буде знати справжнє обличчя коханої. Здатність виробляти потрібне враження – неминуча риса Баранів-Півнів.

Ця дівчина хоче бути лідером у всьому, і навіть в любовних відносинах мріє мати лідерством. Тому в супутники життя вона знайде людини з сильним, але поступливим характером.

Звичайно, особисте життя жінка Овен-Півень влаштовує за розрахунком. Бажання мати стабільність і фінансове благополуччя витісняє любов на останній план.

Завдяки цьому шлюб такої особи залишається міцним і благополучним навіть тоді, коли все навколо стикаються з сімейними проблемами.

Чоловіка вона шукає працьовитого і амбітного, малоперспективний хлопець її не зацікавить. Все, чим буде займатися супутник Овна-Півня – це перебувати під постійним контролем обраниці. І якщо, на її думку, коханий щось зробить неправильно, то на нього неминуче обрушиться шквал критики.

В цьому і полягає головна проблема таких жінок. Вони зовсім не вміють бути слабкими і не здатні поступатися. Мало який чоловік зможе витримати постійний контроль і заперечення в свою сторону.

Гороскоп жінки Овна-Півня дозволяє їй знайти взаєморозуміння з невеликою кількістю чоловіків. Зазвичай хорошою сумісності вони можуть домогтися з Мавпою-Овном, Конем-Скорпіоном, Пацюком Стрільцем і Тигром-Козерогом. А от з Драконом-Дівою, Змією-Тельцем і Рак-Собакою такі дівчата спільну мову не знайдуть.

Кар'єра і фінанси

Для жінки Овна-Півня дуже важливо матеріальне забезпечення, тому вона націлена на отримання грошової професії. Тільки вузькоспеціальна діяльність дозволить такої особистості домогтися гарних результатів.

Щоб добитися фінансового благополуччя, подібної особистості потрібно навчитися тримати язик за зубами і не сперечатися з начальством. В цілому і Овен, і Півень – грошові знаки, тому люди, народжені під цим гороскопом, звичайно фінансово благополучні.

Детальніше про жінок Овнах-Півнях ви дізнаєтесь із наступного відео.