Характеристика жінки Скорпіона, народженої в рік Змії

Дівчина Скорпіон, яка народилася в рік Змії – це дивна та непередбачувана особистість. В ній поєднується загадковість, запальність, потужна внутрішня сила і природна інтуїція. Завоювати серце такої особи буде непросто.

Характер

Скорпіон і Змія вважаються самими загадковими і непередбачуваними знаками. Тому не дивно, що дівчина Скорпіон, народжена у рік Змії, володіє таким непростим характером. Характеристика даної жінки говорить про те, що це сильна духом особистість, яка не боїться ніяких труднощів.

Жінка Скорпіон-Змія вільно почуває себе у великій компанії, легко заводить нові знайомства і вміє вести бесіду на будь-яку тему. Незважаючи на це представниця цього знаку зодіаку воліє вести замкнутий спосіб життя. Ця дівчина не стане впускати в свою душу нікого. З цієї причини у неї практично немає близьких друзів і подруг. Свої таємниці і переживання Скорпіон-Змія звикла тримати в собі.

Ніхто з оточення цієї жінки ніколи не знає, про що вона думає і що відчуває в той момент, коли невимушено спілкується з ними.

Скорпіон-Змія – це сильна особистість з могутньою інтуїцією і енергетикою. Вона ніколи не звертає зі свого шляху. Якщо жінка вирішила чогось добитися в цьому житті, то обов'язково досягне своєї мети, незважаючи ні на що. Всі свої рішення Змія-Скорпіон приймає виключно сама. Їй не потрібні поради і рекомендації, ця жінка просто не прислухається до чужої думки. Більш того, поради з боку викликають у ній агресію, тому близькі Скорпіона-Змія просто мовчать.

Ще одна особливість цієї жінки в тому, що вона завжди прагне до розвитку. Протягом усього життя Скорпіон-Змія вчиться чомусь новому, здобуває нові знання і навіть професії. Крім самоосвіти, ця жінка віддає перевагу активний відпочинок на природі. Причому найчастіше виїжджає за місто одна, так як не любить проводити вихідні в галасливих компаніях.

Кар'єра і бізнес

Яку б сферу діяльності не вибрала Скорпіон-Змія, ця жінка всюди проявляє себе, як талановитий працівник. Для всіх своїх колег вона є загадковою особистістю, і тому деякі прагнуть завести з нею дружні стосунки. Сама ж Змія-Скорпіон з першого дня на роботі ставить якийсь бар'єр між собою і іншими працівниками, і намагається відразу показати свою інтелектуальну перевагу.

Начальство цінує таких працівників, як вона.

У жінки практично немає конкурентів. Як тільки Скорпіон-Змія відчуває, що хтось із колег намагається її обігнати, вона починає працювати з ще більшим завзяттям, і в підсумку знову опиняється в лідерах. Заради того, щоб досягти певної перемоги в кар'єрі, Змія-Скорпіон не готова йти на якісь жертви, не готова йти по головах або домагатися успіху за допомогою лестощів. Вона прагне підійматися по кар'єрних сходах максимально чесно і відкрито. А якщо на своєму шляху і робить комусь боляче, то жодних докорів сумління з цього приводу відчувати не буде.

Такі жінки завжди впевнені у своїх силах і у власному успіху. З цієї причини вони легко починають вести власний бізнес і за короткий час досягають великих висот. Робота в життя Скорпіона-Змії займає більшу частину її життя. Ця жінка любить розкіш, вміє заробляти і готова витрачати на себе великі гроші.

Що для неї означає любов і сім'я?

В особистих стосунках жінка Скорпіон, народжена у рік Змії, проявляє себе, як пристрасна власниця. Закохуючись, вона абсолютно не втрачає голови. Ця жінка легко може спокусити будь-якого чоловіка і той буде готовий підкорятися її волі.

У відносинах Скорпіон-Змія часто ідеалізує чоловіка. Сама ніколи не зраджує і свято вірить у те, що її партнер надходить з нею так само чесно.

Приводів для ревнощів цій жінці краще не давати, так як вона дуже ревнива і в такі моменти стає абсолютно непередбачуваною.

У ліжку дама готова проявити весь свій темперамент і показати пристрасть, яку так ретельно приховувала від сторонніх очей. Її партнер повинен бути готовий до того, що Скорпіон-Змія не терпить одноманітності в сексі. Представниця цього знаку зодіаку завжди готова піти на експерименти заради того, щоб повністю задовольнити бажання свого коханого.

Енергійна і красива жінка Скорпіон прагне до створення міцної сім'ї. Мабуть, це єдина причина, по якій Змія-Скорпіон готова відступитися від кар'єри. Вона стає дбайливою дружиною, гарною господинею і відмінною матір'ю. Ця жінка цінує порядок і чистоту. Тому в її будинку завжди буде комфортно і затишно. Своїх дітей не буде виховувати в строгості. Вона буде оберігати їх від будь-яких проблем і постарається стати для них справжньою подругою.

Який чоловік їй потрібен?

Незважаючи на те що навколо цієї жінки завжди багато шанувальників, готових заради неї на все, Скорпіон-Змія не віддасть своє серце першому зустрічному. До вибору другої половинки дівчина ставиться з усією серйозністю, так як, починаючи романтичні стосунки з чоловіком, вона спочатку дивиться на нього, як на потенційного чоловіка.

Слабких, боязких невдах ця жінка відразу відсікає. Поруч з нею повинен бути виключно сильний чоловік. При цьому дуже важливо, щоб чоловік не виявився владних тираном. Такого поруч з собою Змія-Скорпіон терпіти не стане. Також їй не потрібний такий партнер, який буде готовий їй повністю підкорятися.

Скорпіон-Змія цінує самодостатніх і успішних чоловіків. Майбутній чоловік повинен бути з нею на одній хвилі.

Чоловік повинен сприймати її такою, яка вона є, і не намагатися змінити її характер.

Сумісність з іншими знаками

Хороші відносини складуться з Тельцем. Обидва налаштовані на серйозні стосунки і зможуть побудувати міцну сім'ю. Головне, завдяки чому вони зможуть ужитися поряд – це взаємна повага. Скорпіон-Змія буде поважати Тельця, давати йому свободу, повністю довіряючи дружину. Телець високо оцінить довіру, надану дружиною.

Непогані стосунки можуть скластися з чоловіком, народженим під знаком зодіаку Рак. У таких відносинах лідером буде Скорпіон-Змія. Але як істинно мудра жінка, вона ніколи не буде домінувати. Ця жінка оточить Раку такою турботою і ласкою, що він буде радий віддати верховенство в сім'ї добровільно.

Хороша сумісність простежується і з чоловіком Скорпіоном. Цей хлопець чудово розуміє настрій Змії-Скорпіона. Таку пару будуть об'єднувати спільні інтереси та цілі.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви дізнаєтесь із наступного відео.