Характеристика жінки Скорпіона, народженої в рік Дракона

Характеристика гороскопу жінки Скорпіона-Дракона описує її, як суперечливу натуру. У цій дамі поєднуються два дуже сильних знака, з цієї причини характер у неї непростий. Негативні риси характеру дуже заважають дівчині благополучно побудувати особисті стосунки.

Опис знаків

У жінці під знаком Скорпіона, народженої в рік Дракона, дивним чином поєднуються дратівливість і доброта, упертість і великодушність, відкритість і замкнутість. Все це тому, що вона народилася під двома дуже сильними і непростими знаками. Рік Дракона дарує їй відкритість і емоційність, знак зодіаку Скорпіон наділяє її могутньою інтуїцією і природною чарівністю. Крім того, і Дракон, і Скорпіон наділені безліччю негативних рис, тому часом дівчині буває важко стримувати свої емоції і не показувати свою дратівливість.

Коли у цієї жінки гарний настрій, то вона намагається виявити всі свої позитивні якості. А таких якостей у неї дуже багато. Скорпіон-Дракон може бути доброю, ніжною, чарівною і позитивною. Спілкуючись з дамою в такі моменти здається, що позитивніше і добрішим людини немає на всьому білому світі. Завдяки особливому магнетизму, яким обдарувала її природа, Скорпіон-Дракон може легко розташовувати до себе людей, збираючи навколо себе однодумців. Крім того, ця жінка володіє даром переконання, що теж багато в чому їй допомагає як у роботі, так і в особистому житті.

Якщо говорити про недоліки Скорпіона-Дракона, то це, звичайно ж, її жорсткість по відношенню до близьких. Крім того, представниці цього знака зодіаку дуже злопам'ятні. Вони можуть спокійно роками спілкуватися з вами, при цьому вам буде здаватися, що ви приятелі. Але якщо ви колись образили Дракона-Скорпіона, то, незважаючи на тепле спілкування, образу ця жінка не забуде ніколи.

Вона цілком може помститися, але робить це не напряму, а нишком.

Коли хтось зачіпає почуття Скорпіона, народженої в рік Дракона, то ця жінка стає запальною і агресивною. У такі моменти краще до неї не підходити. Скорпіон-Дракон не буде соромитися у виразах і висловить вам все, що думає про вас насправді. Чим болючіше стає кривдникові від різких і грубих слів, тим легше стає їй самій. Тому Скорпіон-Дракон ніколи не стримує свої емоції.

Жінка Скорпіон, народжена в рік Дракона – дивовижна особистість, після зустрічі з якої байдужим не залишиться жодна людина. Хто-то з першого погляду закохується в неї, а хтось починає ненавидіти. Це сильна особистість, яка легко домагається своїх цілей. Якщо навчитися з нею дружити, то в її обличчі можна знайти не тільки вірну подругу, але і кращого порадника по всіх життєвих питань.

Кар'єра і фінанси

В роботі жінка Скорпіон, народжена в рік Дракона, проявляє себе як вірний і працьовитий працівник, як хороший організатор і надійний партнер. Завдяки своїй амбітності і цілеспрямованості ця жінка легко домагається поставлених цілей і цілком може зробити запаморочливу кар'єру в будь-якій сфері. Дракон-Скорпіон завжди діє чітко і рішуче, ніколи не сумнівається у власних силах і легко справляється з будь-якими перешкодами на своєму шляху.

Ця жінка не боїться важкої роботи, тому цілком може реалізувати себе в будь-якій сфері. За яку б роботу не бралася Скорпіон-Дракон, виконує вона все бездоганно. Такі жінки стають дуже цінними та незамінними працівниками.

А якщо вона буде займати керівну посаду, то буде чесним і справедливим начальником.

Жінку, народжену в рік Дракона і під знаком зодіаку Скорпіон, цілком можна назвати кар'єристкою. Робота займає більшу частину її життя. Домагаючись певного кар'єрного зростання, вона прагне завоювати нові вершини. А якщо відчує, що вже переросла цю роботу, то легко відкриває власну справу і з успіхом буде розвивати його. Від природи в цій жінці закладено величезний потенціал і безліч талантів. Завдяки своїй завзятості і працьовитості Скорпіон-Дракон може повністю реалізувати свої здібності й досягти такого фінансового благополуччя, про яку мріяла завжди.

В коханні та шлюбі

Поруч з такою жінкою повинен бути виключно сильний і впевнений у собі чоловік. Іншого просто не витримає важкий характер Скорпіона-Дракона. Цю даму по праву можна назвати фатальною жінкою. Вона легко закохує в себе чоловіків і так само легко розбиває їм серця. Здається, що у відносинах ця жінка веде себе абсолютно безжально. І частково це дійсно так. Скорпіон, народжена в рік Дракона може спокусити будь-якого, може звести чоловіка з розуму, але як тільки він їй набридне, безжально кидає його і безслідно зникає з його життя.

Якщо Скорпіон-Дракон закохається сама, то це буде зовсім інша жінка. Свого улюбленого ця жінка оточить неймовірною ніжністю і турботою. Багато чоловіків навіть не підозрюють, на які почуття здатна ця розважлива і неприступна дама.

Тільки щиро закохавшись, жінка Скорпіон готова повністю розкритися перед своїм партнером, оголюючи перед ним трепетну і вразливу душу.

В особистих стосунках Дракон, народжена під знаком зодіаку Скорпіон, не буде терпіти зради. Її обранцю варто пам'ятати про те, що ця жінка дуже ревнива і не простить вам навіть незначного флірту. Ображена і ображена представниця цього знаку зодіаку в гніві дуже страшна, тому не варто провокувати її і штучно створювати такі ситуації, щоб викликати її ревнощі. Жінка Дракон-Скорпіон мріє про міцну і великій родині. Тому жінка буде готова з'єднати себе шлюбними узами лише з тим чоловіком, з яким зможе повністю довіряти.

Така жінка зможе побудувати особисте щастя лише з тим чоловіком, який буде сильніше її. Поруч зі своїм обранцем Скорпіон-Дракон повинна відчувати спокій і безпеку. Вона буде турботливою дружиною і дуже хорошою мамою. Для своїх дітей ця жінка стане вірним другом і порадником. Міцний союз у цієї жінки можливий з чоловіком, народженим під знаком Скорпіона або Стрільця. Непогані стосунки можуть скластися з представниками таких знаків зодіаку, як Риби, Терези або Лев.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви дізнаєтесь із наступного відео.