Чоловік Стрілець, народжений у рік Півня: характеристика і сумісність

Характер людини значною мірою визначається при його народженні. Можна сказати, що саме тоді визначається і його доля. У даній статті розглянута характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Півня, а також його сумісність з представниками інших знаків.

Особливості

Півень-Стрілець – дуже непросте поєднання. Такі люди відрізняються енергійністю, вогненним темпераментом. Стрільцеві-Півневі дуже подобається привертати увагу оточуючих. Така людина може використовувати для цього найрізноманітніші способи.

Цей чоловік дуже любить сперечатися, доводити свою правоту. Однак методи залучення уваги, які використовує Півень-Стрілець, в будь-якому випадку є гідними і справедливими, тому вони завжди відчувають до нього розташування.

Така людина завжди знаходить спосіб виходу з непростої ситуації. Стрілець-Півень дуже захоплюється діяльністю, яка йому подобається. Він може навіть повністю перестати звертати увагу на інші сфери. У справі, що йому цікаво, такий чоловік домагається дуже хороших результатів.

Характер цих людей можна назвати подвійним. Зазвичай вони не відрізняються впевненістю у своїх силах, але при цьому є дуже амбітними людьми.

Найчастіше Стрільці-Півні чуйні: вони схильні допомагати людям, які опинилися в непростому положенні.

В любові

Такому чоловікові буде складно перебувати у трудових відносинах тільки з однією дамою. Йому постійно потрібні нові подорожі, знайомства, враження і різноманітності. Однак зі Стрільцем-Півнем зможе залишитися та жінка, яка має схожі риси характеру. Вона також повинна любити зміни і бути дуже цікавою особистістю, яка прагне розвитку та нових вражень. Однак знайти таку супутницю життя буває досить складно, тому чоловікові Стрільцеві-Півневі не завжди щастить в особистому житті.

На жаль, найчастіше дружини намагаються загнати таких волелюбних чоловіків в клітку, обмежити їхню свободу. Це програшний варіант, адже Стрілець-Півень буде всіма силами боротися за свою незалежність. У деяких випадках засіб досягнення мети – зауваження, що відрізняються колючістю і навіть різкістю, які можуть здатися образливими дамі. Партнерка такої людини повинна бути уважною, розуміючою.

Цей чоловік зможе знайти спільну мову з представницями таких знаків зодіаку:

  • Жінкою-Водолієм.
  • Дівою.
  • Дівчиною Телецом.

Представниці таких знаків зодіаку зможуть проявити терпіння з таким чоловіком. Складності можуть виникнути зі Скорпіонами, Козерогами, Левами.

Вдалі і легкі відносини у Стрільця-Півня складаються з жінками, які народилися в роки Бика, Півня, Змії, Тигра.

Проблеми у взаєморозумінні з Собакою, Конем.

У сексі

Стрілець-Півень зазвичай красується в ліжку, намагається справити враження. Його можна підкорити з допомогою ласки і лестощів. Не перестарайтеся і уникайте неправди! Цей чоловік дуже добре розпізнає брехню.

Ініціатива в сексуальних відносинах зазвичай належить Стрільцеві-Півневі. Мало жінок здатне встояти перед таким шанувальником. Цей чоловік любить експериментувати, отримувати новий досвід. Необхідна така партнерка, яка підтримає цю тягу до експериментів і допоможе втілити в реальність потаємні фантазії.

Стрілець-Півень любить ризик і адреналін, тому йому подобається займатися сексом в незвичайних місцях. Ця людина вважає за краще керувати процесом, домінувати. На жаль, бажання партнерки такого чоловіка нерідко залишаються нереалізованими, тому в деяких випадках їй доводиться нагадувати про себе.

Зазвичай для цього достатньо лише натяку.

В сім'ї

У романтичних стосунках Стрілець-Півень може бути поверхневим, вітряним, але все змінюється, коли цей чоловік одружується. Такий чоловік стає дуже відповідальним, добровільно бере на себе частину домашніх обов'язків.

Як не дивно – ця людина є надійним і вірним. Проте з ним здатна жити далеко не кожна жінка. Стрілець-Півень любить наполягти на своїй думці, керувати, командувати. Цьому чоловікові дуже складно без суспільства і приємних бесід, так що він буде бачитися з друзями. Дружина не повинна обмежувати його свободу, в іншому випадку шлюб навряд чи протриває довго.

Фінанси та кар'єра

Стрілець-Півень може добитися дуже великих успіхів в роботі, але це відбудеться значно швидше, якщо такий чоловік буде робити це з людиною, якій він довіряє. При наявності підтримки у нього вийде добитися кращих результатів. Для Стрільця-Півня дуже важлива фінансова сторона життя. Такі люди люблять витрачати гроші, але при цьому ще і знають, як їх заробляти.

Цим людям потрібно частіше замислюватися про своїх діях і уявляти собі, якими будуть їхні наслідки. Цей нюанс дуже часто відображається в гороскопі Стрільців-Півнів.

Вони зможуть запобігти виникнення проблем у майбутньому і забезпечити досягнення своїх цілей.

Стрільцеві-Півневі дуже складно навчитися терпінню, але зробити це необхідно. З таким умінням йому буде легко добитися успіху в житті. Стрільцеві-Півневі потрібно бути обережніше у вираженні емоцій, інакше у нього можуть виникнути проблеми з оточенням. Слід контролювати свої слова, намагатися проявляти м'якість.

Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.