Характеристика жінки Скорпіона, народженої в рік Кабана

Часто Скорпіони, народжені в рік Кабана виключно красиві. У них є особлива якість — зберігати навколо себе загадковість. Це дівчата з відмінним смаком, і не тільки в одязі. Завжди знають, чого хочуть, і рано чи пізно отримують це.

Характеристика жінки Скорпіона-Свині

Вона може бути гучною і гучною, любить жарти та веселі історії. Така дама похотлива, в молоді роки її можна звинуватити в нерозбірливості. Дуже амбітна особистість, яка прагне до багатства.

Кабан-Скорпіон менш чистоплотна, ніж інші представники цього знака. Її ваблять матеріальні цінності, заради них вона іноді йде на все, щоб організувати свій комфорт. Нечесність може бути згубною для Скорпіона, з почуттям провини така дівчина справляється погано.

Кожен жест представниці цього знака небескорыстен. Вона може дарувати щедрі подарунки, але завжди попросить щось натомість.

Потрібно пам'ятати, що будь-Скорпіон, незалежно від того, в який рік народжений, не відрізнявся самоконтролем. Гнів Кабана особливо лютий, це і істерики, і гучні крики зі сльозами. Складно в такий момент сказати, дівчина Скорпіон весела і приваблива.

Вона відрізняється вольовим характером, любляча, і здатна йти на компроміс. Ненавидить програвати, тому заради перемоги готова на все.

Може бути консервативною, але найчастіше йде проти системи.

Любов

У всіх областях дівчина Скорпіон, народжена в рік Кабана, досить егоїстична, це стосується і любові. Якщо вона знайшла собі підходящого партнера, то не відпустить його ні на хвилину. Складно пояснити, що у людини повинен бути особистий простір, оскільки це тільки образить представницю прекрасної статі.

Вона обожнює секс і прелюдію до нього і після. Там жінка відчуває себе розкуто, не соромиться активно фліртувати, показувати свою привабливість, тому до неї як магнітом тягне чоловіків. Коли закохається, перейметься до партнера і підкоритися.

Якщо ви зачаровані такою жінкою, можна порадити ніколи не викликати її ревнощі. Люті не буде кінця, а в підсумку вас просто кинуть і не стануть навіть вдаватися в подробиці, чому стосунки зійшли нанівець.

Прекрасна сумісність у представниць цього знака з Овнами, народжені в рік Кролика, оскільки вони допомагають впоратися з емоціями.

Зі Стрільцем може бути весело, якщо він не почне жартувати над гонором Скорпіона.

Дім і сім'я

Декор в життя Скорпіона є обов'язковим. Будинок – один з видимих ознак досягнення успіхів в житті. Цією ідеєю жінка, народжена в рік Кабана просто одержима. Меблі всередині буде традиційною, постільна білизна – свіжим і чистим. Ця дівчина з радістю створює навколо себе комфорт, для неї внутрішнє простір зобов'язаний бути зручним. Це хороші господині, які люблять приймати гостей, накривати шикарний стіл.

Не варто очікувати, що жінка підкоритися чоловікові, швидше, буде мудро керувати ним. До дітям складно не помітити безмежну любов, але разом з тим вона досить сувора і не дасть розслабитися.

Це гордий і вимогливий батько, який компенсує надмірно авторитарний характер, віддаючи велику кількість ніжності і любові дітей. Мати завжди підтримає і навіть почне допомагати дитині, якщо той буде складно долати труднощі. Найпростіший приклад — спорт.

Навіть не полінується бігати щоранку, тільки щоб дитина не кинув заняття.

Професія

Робота – засіб, за допомогою якого вона реалізується і досягає успіху. Скорпіон-Кабан не зацікавлена в скромній заробітної плати, хоче дістатися до вершини і отримувати стільки, скільки необхідно для задоволення потреб сім'ї.

Потрібно навчитися тримати емоції в собі, щоб досягти вищого рівня в кар'єрі. Це прекрасні вчителі і лікарі, детективи і адвокати.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви дізнаєтесь із наступного відео.