Характер жінки Лева, народженої в рік Дракона

За допомогою правильного трактування китайського гороскопу і знака зодіаку, можна з легкістю визначити темперамент людини, його характер, звички. Можна навіть припустити, як він буде вести себе в певних ситуаціях. Саме завдяки цьому дізнатися характер жінки Лева, народженої в рік Дракона, насправді дуже просто.

До того, як братися за опис характеристики, потрібно для початку визначитися, коли жінка-представниця даного типу народилася. Згідно зодіаку, Леви народжуються в період з 23 липня по 22 серпня – саме в цей час на небі головує сузір'я Лева. Дракони ж народилися в 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 роках. Також в недалекому майбутньому – в 2024 році, нас чекає нова «порція» Драконів, для яких дане опис також буде актуально.

Зовнішність і поведінка

Перше, що характеризує Львів-Драконів – те, як вони подають себе. Жінкам цього типу часто властива справді королівська постава – високо піднята голова та розправлені плечі, груди виставлена вперед. З боку може здатися, що така дама надто любить себе, однак, це не так. Вона себе поважає і абсолютно точно знає собі ціну. Саме тому їй важливо завжди виглядати охайно – імідж для неї багато значить. З цієї ж причини вона часто звертає увагу на зовнішній вигляд інших людей.

Лев-Дракон не може відмовити собі в задоволенні носити прикраси або яскраво фарбуватися, особливо якщо природа нагородила її видатною зовнішністю. Дамі потрібно виділятися з натовпу – це може виражатися як через яскравий макіяж і запам'ятовується зачіску, так і через татуювання, відкриту одяг або пірсинг. Все залежить безпосередньо від смаку дами.

Що ж стосується форменого одягу – шкільної або офісної, то Лев-Дракон обов'язково доповнить білий верх і чорний низ поруч деталей, які будуть виглядати автентично і відповідати обстановці, при цьому грамотно виділяючи її серед інших жінок у колективі.

Любов

У відносинах з чоловіками дівчина Дракон-Лев дуже вибаглива. Будьте готові завалювати її компліментами, подарунками та іншими знаками уваги. Вона також любить флірт і, як правило, вміло володіє навичками пікапа. Навіть якщо вам здається, що ви вже вхопилися за цю даму, будьте пильні – одноманітні відносини обтяжують її. Вітає різноманітність і оригінальність, в романтичній або сексуальній сфері в тому числі. Це один з тих типів жінок, які ніколи не зможуть сидіти на кухні і постійно чистити картоплю – Лев-Дракон швидше запишеться на важку роботу, де вона буде постійно стикатися з труднощами і проблемами, ніж дозволить собі потонути в побуті.

Леви не зазнають надмірної ревнощів – само собою, ревнощі в помірних кількостях їм лестить, додає у взаємини з партнером вогника, але якщо справа доходить до обмеження волі – стосункам кінець. Левиці не потерплять істерик, їх відносини з чоловіками ніколи не закінчуються добре, якщо ті ставлять їм будь-які умови.

З першого погляду може здатися, що Леву-Дракону потрібен партнер слабкіше неї. Однак це не зовсім так. Мабуть, їй потрібен спокійний і врівноважений в емоційному плані чоловік, емоційно-зрілий, який не дозволить її емоціям перерости в скандал. Він повинен грамотно знижувати її емоційність і нестриманість, при цьому не змушуючи її змінюватися. Леви-Дракони при хорошому чоловікові чудово грають відому роль, коли вони відчувають, що їх волі нічого не загрожує, коли вони в безпеці.

Що ж стосується сумісності, то вважається, що ідеальним партнерами для Львів-Драконів є Леви, Риби або Близнюки, народжені в рік Пацюка, Мавпи, Півня, Тигра або Змії.

Абсолютно не рекомендується заводити стосунки з Вагами, Водоліями або Овнами, народжені в рік Собаки, Кота чи Кози.

Кар'єра

Поєднання Лева і Дракона робить жінку справжнім лідером. Головне, щоб здорове лідерство не переросло в дурне командування – в такому випадку вся відповідальність, якою володіє Дракон, втрачається, а енергія Лева витрачається на маніпулювання людьми для виконання його примх. При хороших розумових здібностях і обставин Леви-Дракони відкривають успішний бізнес і успішно ним керують.

Особливості характеру

Як вже було сказано раніше, Леви і Дракони дуже волелюбні. Також вони запальні та нестримані, і саме через цих якостей в сім'ї або на роботі можливі часті конфлікти з їх участю. З-за волелюбності найчастіша причина конфлікту з жінкою Левом – обмеження тієї самої свободи. Залежно від дівчини, її виховання і середовища, в якій вона віддає перевагу, порушенням свободи може вважатися що завгодно. Ймовірно, вона дуже різко відреагує на непрохані поради і коментарі на свою адресу, тому що вважає неетичним, коли їй чужа людина намагається нав'язати свою думку.

З недоліку, однак, виростає один дуже важливий плюс – вона цінує свободу інших людей. Розуміючи, як болісно може сприйматися обмеження волі або як може бути некомфортно від нав'язаного думки, сама вона ніколи так робити не буде. Це робить її досить тактовною людиною, якщо вона тримає емоції під контролем, звичайно.

Леви-Дракони дуже великодушні. Вони можуть пробачити практично будь-яку образу, тому що просто не звернуть на неї увагу. Наговоренные в запалі сварки дурниці, ймовірно, не зачеплять їх, якщо сама сварка завершиться благополучно. Вони на своєму прикладі розуміють, що сказані на емоціях слова не мають жодної підстави.

Незважаючи на те, що дівчина Лев-Дракон любить увагу з боку інших людей, сама вона виявляє його дуже рідко. Особливо в романтичному плані. У багатьох середньостатистичних дівчат в голові існує власний шаблон ідеального чоловіка, однак якщо вони готові миритися з якими-небудь невідповідностями в реальності, то Лев-Дракон – ні.

Образ ідеального чоловіка для неї складено за численними критеріями, різними для кожної окремої дами, відповідати яким буває дуже важко.

Лідерські якості починають проявлятися вже в дитячому віці. Крім цього, дитина, народжена під знаком Лева, завжди буде цікавим і активним.

В цілому поєднання Лева і Дракона робить дівчину цілеспрямованої і рішучою, однак, не позбавляє її привабливості і жіночої мудрості.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.