«Справжня дружба завжди варто подяки — занадто часто світ подібний до суворої пустелі» — хто автор цих рядків, як звучить повне вислів, цитата?

Авторство цитати про справжню дружбу і подяки за неї. Її повна версія.

Стільки зовнішньої мішури відволікає нас від внутрішніх роздумів. Гонка, швидкість, дрібні побутові справи, політичні та емоційні потрясіння відбирають всі сили людини. У періоди перепочинку він відчуває себе повністю знеструмленим. Тому знаходить розраду, розслабляється біля екрану телевізора або комп'ютера, телефону або чаркою в руках, за порожньою балаканиною з близькими і друзями.

Між тим життя такої людини мчить, проходить, прагне до завершення. Після деякої кількості років ця людина замислюється про сенс свого існування, про цінності, радощах від прожитих днів.

Філософський настрій іноді додають письменники у своїх творах. Вони знаходять такі слова, які досягають самого серця читача. Про одну з таких цитат і поговоримо в цій статті.

«Справжня дружба завжди варто подяки — занадто часто світ подібний до суворої пустелі» — хто автор цих рядків?

обкладинки книги Стівена Кінга «Очі Дракона»

Автор цих прекрасних рядків Стівен Кінг. Ви знайдете їх у його творі «Очі Дракона».

«Справжня дружба завжди варто подяки» — як звучить повне вислів, цитата?

Заглянувши в книгу автора або пошукавши на просторах Рунета відповідь, ви знайдете повну фразу автора про справжню дружбу. Вона представлена нижче.

повна цитата про справжню дружбу

Отже, ми згадали чудового письменника як Стівен Кінг і його твір «Очі Дракона».

Цінуйте справжню дружбу і завжди будьте за неї вдячні!

Відео: Стівен Кінг «Очі Дракона» фентезі