Психологічний портрет та сумісність жінки Раку, народженої в рік Дракона

Рухливі, наполегливі і самодостатні. Ті, хто народився під зодіакальним тандемом Раку-Дракона, є могутніми творцями власної долі. Представники цього знака не відчувають нестачі в самовпевненості і отримують те, чого хочуть незалежно від перешкод на своєму шляху.

Характеристика

Такі жінки сильні зовні, але тендітні всередині, впевнені в собі, але сповнені сумнівів, дуже незалежні, але проваджені потребою бути коханими і шанованими. Представниці знака, як правило, проводять велику частину часу в центрі цих крайнощів.

Вони можуть не показати, але можна посперечатися, що кожен Рак-Дракон легко дратується речами, які вважає дурними, несправедливими або просто неправильними. Це тому що по своїй суті ті, хто народився під цим знаком, є ідеалістами. У них є досить сильне думку щодо того, яким повинен бути світ, щоб бути в змозі чітко уявити, наскільки добре стане, якщо жінка будуть керувати обставинами.

Дівчина здатна підтримувати позитивне ставлення до ситуації, але може швидко впасти в поганий настрій, їй потрібна підтримка. По правді кажучи, ці дами дуже темпераментні, але намагаються цього не показувати. Вони знають, що погане ставлення не приносить користі, тому маскують настрій досить добре, щоб ніхто не міг звинуватити їх у примхливості.

У той же час вихлюпують агресивні вигуки як попереджувальних знаків, щоб всі знали, як погано вони почуваються. Як і їх тваринний тезка, Рак-Дракон не піде в наступ, якщо в цьому немає необхідності, і воліє, щоб ті, хто не в списку їхніх друзів, трималися на відстані. Така дівчина дійсно хоче більше бути впливовою.

Раки, народжені в рік Дракона, ідеалістичні. Коли світ не здається приємним, у них є свій уявний, в якому вони воліють перебувати. Сильні і рішучі, вони йдуть у кут і страждають в тиші, коли щось її турбує.

Ці люди чутливі, коли знаходяться на публіці, хочуть всю увагу на себе. З гострим розумом ці дівчата люблять використовувати і свої навички.

Це найкращі друзі, будуть плечем, куди можна поплакати, і опорою. Більше того, вони люблять жити в повній мірі, тому активні і оптимістичні незалежно від ситуації. Іноді нетерплячі, хочуть заробити багато грошей за короткий проміжок часу. Вони вірять у швидкі схеми, і це робить їх непрактичними.

Мрійливі жінки цього типу відрізняються ніжністю і мають гарне почуття гумору. Будучи народженим у рік Дракона, вони інтроверти, але амбітні і не люблять конкуренцію.

Міфологія пов'язує Дракона з удачею. Це означає, що, куди б не пішли представники цього знака, вони притягують удачу. Більш того, Рак-Дракон може вважати себе щасливчиком.

У них є дивовижна здатність відчувати, коли можливості розкритися і отримати все, про що бажаєш, не за горами.

Цікаві, багато подорожують. Ідеалісти по натурі прагнуть зробити світ кращим. Чесні, прямолінійні і уважні.

Якщо вони вступають у серйозні стосунки або стають батьками, починають сприймати речі набагато серйозніші.

Що стосується роботи, то тут представниці слабкої статі переконливі і красномовні у своїх діях. Трохи закохані в себе, їм часто потрібна аудиторія, щоб сяяти і виступати. Не можуть терпіти, коли їм суперечать або примушують робити те, що їм не подобається. Коли Рак-Дракон чогось хоче, вона спрямує всю свою чарівливість і отримає бажане. Вони так добре знають мову тіла, що іноді здається, що не потрібно говорити.

Магнетизм їх притягує людей. Коли вони засмучені, будуть продовжувати реалізацію планів повільніше, але не кинуть розпочате. Люблять різноманітність і сумують, коли не простимульовані. Компаньйон, який волелюбний і спонтанний, може допомогти такій дівчині жити щасливим життям.

Люди можуть розглядати їх як стриманих і нудних, але насправді це мрійливий і ексцентричний знак. Рак в рік Дракона менш сором'язливий і більш рішучий, завжди готовий реагувати першим, якщо це необхідно.

Не знаючи, де закінчується дружба і починається любов, ці представниці прекрасної статі в кінцевому підсумку можуть травмувати людей. Схильні повністю довіряти партнеру, орієнтуючись тільки на нього і нехтуючи іншими людьми у своєму житті.

Впертій і сильній жінці пощастило не докладати занадто багато зусиль для досягнення цілей. Її може турбувати лише її власний норов. Оптимістична, встане на ноги, якщо впаде. Складна і не йде на компроміс, має власні способи вирішення проблем. Нікого не буде слухати — стане твердо стояти на своїй точці зору.

На щастя, дівчина — творча особистість, вона в змозі знайти вирішення найскладніших питань. Її ідеї можуть принести багато грошей, якщо знає, як їх реалізувати.

Коли закохується, стає занадто емоційною і поспішає. Основними позитивними характеристиками є щедрість, чесність і доброта.

Вимоглива до партнера, тому може в кінцевому підсумку розчаруватися в любові.

Відповідні партнери в любові

Відмінна сумісність у Дракона-Раку буде з чоловіком, народженим під знаками Телець-Мавпа, Скорпіон-Щур, Скорпіон-Мавпа.

Дракон і Пацюк – це блискучі відносини. З великою любов'ю і розумінням вони направляються до щастя. Дракон і Тигр разом компенсують відчайдушний характер один одного. У тандемі Дракон і Бик обидва вперті. У їх відносинах відсутня віддача, що важливо для кожного в парі, тому вони не цілком підходять для любові і сім'ї.

Коли вони зближуються, в ліжку дивує. Один пожвавить сексуальне життя, гарантуючи, що вогонь буде горіти вічно, інший привнесе у відносини стабільність. Сам факт, що вони є потужними китайськими астрологічними знаками, означає, що в парі будуть любити і поважати один одного беззастережно. Це той аспект, яким вони по-справжньому захоплюються один в одному.

В додаток до цього споріднені душі Дракона і Бика ніколи не сумніваються у своєму рішенні, вірять, що завжди мають рацію.

Є багато перешкод між Драконом і Кроликом, які розділять їх або об'єднають. Кмітливість і дотепність цього знаку і Змії роблять їх придатними один для одного.

З Конем існує дуже сильна сексуальна хімія. А ось представникам одного знака потрібно навчитися ділитися славою, тільки в цьому випадку зможуть досягти всього разом.

З Вівцею є сексуальний потяг, але відмінності у поглядах на життя вимагають терпіння і жертовність.

Китайський астрологічний цикл стверджує, що ті, хто народився під цим знаком, бурхливо реагують на відносини з Собакою. Це поганий союз, в якому обидва будуть нещасливими.

А ось з Мавпою все добре, оскільки цілі і думки у двох партнерів схожі. Зі Свинею відносини будуть лагідними і турботливими, а з Півнем — тільки якщо обом вдасться придушити свій егоїзм.

Детальніше про жінку Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.