Характеристика та сумісність чоловіка Діви, народженої в рік Дракона

Діви, народжені в рік Дракона, є яскравими і сильними особистостями. Вони дивують навколишніх своєю неординарною поведінкою. До того ж вони представляють собою людей з досить суперечливим характером. Навіть просте спілкування з Дівами-Драконами не завжди дається просто. А побудувати з ними відносини і шлюб – досить важке завдання. У цій статті розглянуто, як знайти підхід до чоловіків, народжені під цими знаками, і чого від них очікувати.

Характеристика

Діви-Дракони – це люди, народжені в період з 23 серпня по 22 вересня 1952, 1964, 1976, 1988, 2000 або 2012 році. Такі особи відрізняються величезним запасом внутрішньої сили, яка дозволяє їм домінувати над оточуючими.

Звичайно, цілеспрямованими можна назвати представників багатьох знаків. Але Діви, народжені в рік Дракона, цілеспрямовані в гіпертрофованому сенсі. У цьому їм допомагають розважливість і винахідливість. В даному випадку мова йде про дуже ризикових людей. Інші на реалізацію їхніх ідей навіть не погодяться. Але Дракони не тільки ризикнуть, але і досягнуть бажаного.

Однак Діва вміє осідлати шалений потік енергії всередині. Завдяки цьому утворюється крихкий, але все ж баланс. Цей знак наділяє Дракона стриманістю і організованістю. А він, у свою чергу, допомагає Діві стати сміливіше. У підсумку носій цих знаків готовий на все заради досягнення своїх цілей, але тим не менш часом замислюється про моральні сторони своїх вчинків і намагається рідше переходити межі дозволеного.

Але буває часом, що скільки зусиль прикладається, доля залишається непохитною. Навіть такі вперті і сильні особистості зазнають невдачі. У цьому випадку Діви стають нервовими і дратівливими. Можуть навіть впасти в депресію. На щастя, Дракон не дозволяє надовго зациклюватися на одному і змушує йти далі.

Спілкування з Дівами-Драконами, незалежно від їх статі, – процес непростий. Вони завжди дуже стримані і не люблять зізнаватися. Це стосується навіть самих близьких людей та друзів, яких у них не дуже багато.

Деколи така скритність може відштовхувати.

Цікаво, що в дитинстві представники цього поєднання знаків відрізняються зовсім іншим характером. Малюки милі і сентиментальні. Такі діти завжди слухаються своїх батьків і добре вчаться в школі. Хлопчики найбільш активні, люблять рухливі ігри і займаються спортом. При цьому з раннього віку майбутні чоловіки намагаються особисто справлятися зі своїми проблемами. Але в підлітковому віці все змінюється, їх ідеали руйнуються. Перші розчарування посилюють характер. Батькам, які раніше не відчували труднощів зі своєю дитиною, доведеться зіткнутися з безліччю проблем.

Чоловіки Діви дуже енергійні. Цю енергію їм потрібно направляти в творчу роботу і реалізацію свого потенціалу. Завдяки якостями справжнього чоловіка вони часто завойовують повагу у багатьох колах.

Які дівчата подобаються?

Діви-Дракони ставлять перед собою високі планки, особливо якщо мова йде про чоловічу половину цих знаків. Того ж чоловіки вимагають від інших людей, не приймаючи будь-яких компромісів. Так що майбутній партнерці доведеться прийняти цей факт. Підкорити його буде вельми непросто, практично неможливо. Адже на першому місці для Дів-Драконів знаходяться вони самі. Але лише до певного часу.

Навколо таких чоловіків завжди багато прихильниць, але закохані дівчата їх мало цікавлять. Хлопці, навпаки, вибирають саму неприступну особу і витрачають всі свої сили, щоб завоювати її серце.

Діва-Дракон здатний любити тільки саму гідну, не приділяючи якого-небудь уваги іншим.

Поведінка в любові і відносинах

Однак дана риса стараннями чоловіків Драконів знову набуває негативні сторони. Глава сім'ї влаштовує життя близьких строго за правилами. Іншим її членам доведеться підкорятися або постійно конфліктувати. Через це діти з віком віддаляються від таких батьків. І знову чоловікам рекомендується йти на поступки, щоб зберегти щастя в родині.

В ліжку чоловік Діва-Дракон може бути досить розкутою і іноді погоджується на експерименти. Але тільки в тих випадках, коли повністю довіряє партнерці. Для нього в першу чергу важлива її духовна сторона. Сексуальне життя при цьому знаходиться на другому місці.

Тому розкуті в цьому плані дівчата не представляють для них якого-небудь інтересу.

Кар'єра і бізнес

Чоловіки Діви-Дракони природжені кар'єристи. Їм чужі монотонні і нудні справи. Тому такі співробітники прагнуть як можна швидше проскочити цей етап своєї роботи і зайняти більш високі посади.

На шляху до вершин такі персони ведуть себе, на жаль, не дуже пристойно. Адже немає нічого важливішого власних бажань і цілей. Інші люди на їх шляху – всього лише перешкоди. Вони йдуть по головах колег і навіть начальства. Але не варто думати, що Діви-Дракони зовсім вже й бездушні створіння. Чоловіки стоять горою за тих, кого вважають своїми друзями, і ведуть їх за собою на вершину.

Зайнявши провідні посади, чоловіки Дракони повністю віддають себе роботі, щоб домогтися ще більших успіхів. Для них важливо як соціальне, так і фінансове становище. Такі особистості виправдовують займані місця своїм ентузіазмом і вмінням приймати важливі рішення.

Ці чоловіки ніколи не панікують і вміють діяти швидко. Деяким вжиті ними заходи можуть здатися досить зухвалими.

Але Дів-Драконів це не хвилює з-за крайньої нетерпимості до невдах.

Сумісність

Отже, як вже було сказано вище, чоловіки Діви-Дракони є однолюбами. А раз вже вони шукають собі жінку на все життя, вона повинна максимально підходити йому по всіх параметрах. Навряд чи такий чоловік буде задовольнятися мінімальною або хоча б середньої сумісністю.

Які знаки зодіаку йому підходять в любові:

  • мінімальна сумісність – Риби, Близнюки і Стрілець;
  • середня сумісність – Терези, Скорпіон, Водолій, Козеріг і Лев;
  • максимальна сумісність – Овен, Телець, Рак і Діва.

А тепер трохи докладніше про сумісність за китайським календарем:

  • мінімальна – Коза, Собака і Кіт;
  • середня – Кінь, Бик, Дракон і Свиня;
  • максимальна – Тигр, Мавпа, Гадюка, Щур і Півень.

Як видно, чоловіки Діви, народжені під знаком Дракона, – дуже непрості особистості. І це ще м'яко сказано. Щоб знайти до них підхід, потрібно добре вивчити об'єкт свого інтересу. Але навіть максимальна кількість прикладених зусиль не гарантує успіху у відношенні з такими чоловіками.

Детальніше про чоловіка Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.