Характеристика жінки Стрільця, народженої в рік Дракона

Поєднання Стрільця і Дракона настільки гармонійно, наскільки це взагалі можливо. Астрологи кажуть, що у таких жінок немає жодних протиріч між внутрішнім світом і зовнішніми проявами характеру, темпераменту. Стрілець, народжений у рік Дракона, підкорює оточуючих своїм оптимізмом та потоком креативу. Жінка ніколи не бреше, брехня йде врозріз з її натурою. Така риса приносить їй не лише повагу близьких людей, але і успіх у справах, бізнесі, фінансах.

Характеристика

Зірки нагородили жінку особливої дипломатичною гнучкістю і відвертістю. Східний гороскоп обіцяє успіх у справах і особливі навички в улюбленій роботі. Жінка Стрілець-Дракон кидає всі свої сили та енергію на досягнення головної мети. Поєднання аналітичного розуму і живої уяви допомагає знаходити вихід з будь-якої, навіть неординарною, ситуації.

Жінка, народжена в рік металевого Дракона, здатна знайти спільну мову абсолютно з усіма. Їй завжди вистачає внутрішньої сили і терпіння для того, щоб повернутися на пару кроків назад для виправлення своїх помилок. Дівчина не боїться роботи і здатна оволодіти будь-якою сферою зайнятості.

Найкраще почуває себе в тій обстановці, де потрібно багато спілкуватися з людьми.

Жінка Стрілець-Дракон має справжній талант відчувати всю повноту життя. Саме такий внутрішній ресурс робить її настільки дружньою, веселою, легкої на підйом. Цим же пояснюється її любов до пригод, подорожей і яскравих свят. Вроджена інтуїція оберігає від помилкових зв'язків з невідповідними людьми. Жінка просто шкірою відчуває, коли їй брешуть.

Зовнішня відкритість дівчата межує з певною замкненістю. Для ролі близьких друзів з величезного числа її знайомих підходять лише одиниці. Решту людей з свого кола жінка Стрілець-Дракон тримає на відстані. Стрілець, народжений у рік Дракона, дуже цінує друзів. Заради зустрічей з ними може відкласти всі справи, навіть якщо це обіцяє незручності.

Недоліки

Жінка Стрілець-Дракон на дух не переносить монотонну роботу, рутина вбиває її. Проблемою може стати навіть домашній побут. Жінка захоче відмовитися від своєї свободи тільки тоді, коли сама вважатиме за потрібне. Такі якості повністю перекриваються умінням виражати свою любов і пожертвувати багатьом заради близьких, важливих людей.

У власниць цього поєднання знаків міцне фізичне здоров'я межує зі слабкою нервовою системою. Їм завжди потрібно знаходити час для розслаблення і радості, вони потребує надійних друзів.

Активний спосіб життя допоможе скинути нервове напруження і не дати йому вплинути на стан фізичного здоров'я.

Гороскоп

Для жінок цього поєднання знаків зірки готують особливі пригоди протягом усього життя. Молодість Стрільців-Драконів пронизана тривогами і хвилюваннями. Можливі невдачі у любовній сфері, а ось робота радує протягом усього життя. У цій сфері жінка швидко розвивається і домагається найкращих результатів. Протягом усього життя для важливих дат підходять числа, які діляться на 3.

Ймовірна втрата великих фінансових коштів у результаті зайвої довірливості, але жінка може швидко поправити ситуацію. В житті Стрільців-Драконів може бути багато судових процесів, пов'язаних з розводами або бізнесом. Бо?більша частина таких неприємностей вирішується благополучно. Лінія долі Стрільців-Драконів складається зі злетів і падінь, які практично не дають розслабитися.

В любові

Жінка Стрілець-Дракон володіє магнетичної привабливість для протилежної статі. Розпізнати закоханість дуже просто – відчуття постійної радості і крил за спиною присутній щохвилини. Правда, таке чарівне стан проходить також несподівано, як і спалахує. В такому випадку Стрілець-Дракон повністю втрачає інтерес до чоловіка.

Найчастішою причиною розриву відносин є тиск з боку партнера, спроби докорінно змінити характер Стрільця-Дракона.

Волелюбна жінка просто не може витримати такого з боку близької людини і намагається якомога швидше піти.

В шлюбі

Якщо прийнято рішення про укладення шлюбу, то ніякі труднощі спільного життя вже не злякають жінку цих знаків. Стрілець-Дракон завжди готова взяти на себе відповідальність і вирішити будь-яку проблему. Жінка відрізняється вірністю і відданістю, з огидою ставиться до подружніх зрад. Єдиною проблемою у шлюбі може стати надто виражена спрямованість Стрільця-Дракона на власні потреби. Важко ужитися з людиною, яка не бере до уваги потреби оточуючих.

У подружніх стосунках жінка з легкістю знаходить баланс влади і підпорядкування. Вона точно знає ситуації, в яких головна вона і ті, де треба стати за спиною чоловіка. У таких жінок сім'я завжди нагадує згуртовану команду.

Подружжя здатні діяти узгоджено і завжди зберігати оптимістичний настрій.

У кар'єрі

Жінка Стрілець-Дракон вміє втілювати свої мрії в реальність. Вона здатна реалізувати навіть саму авантюрну ідею. Вроджена мудрість дає можливість завчасно прораховувати всі ризики і можливі доходи від будь-якої справи. Стрільці-Дракони займають керівні посади.

Єдиною перешкодою на шляху до кар'єрного зростання може стати надмірна довірливість до людей, які завжди готові цим скористатися.

На щастя, жінки швидко вчаться на своїх помилках і здатні відновити навіть самі колосальні втрати.

Любовна сумісність

Легкість, пристрасть і краса приваблює чоловіків. У Стрільців-Драконів багато поклонників, хоча вони часто побоюються таких жінок з-за їх острог мови. Чоловіки цінують, що дівчата цих знаків не грають почуттями і завжди залишаються щирими. Партнерами часто стають близькі друзі. Якщо жінка цих знаків розуміє, що у відносинах щось йде не так, то вона швидко їх закінчує.

Гарний, міцний шлюб жінка може побудувати зі Скорпіоном-Пацюком. Партнери будуть гармонійно доповнювати один одного, у всьому знайдуть компроміс. Змія-Близнюк або Овен-Тигр може стати для жінки справжньою родинною душею. Міцні відносини складуться з Козерогами, з Дівами доведеться повозитися, а ось знайти спільну мову з Раками практично неможливо.

Східний гороскоп обіцяє максимальну сумісність з народженими в рік Півня, Змії, Тигра, Щури і Мавпи. Водолії, Скорпіон, Риби, Козероги і Стрільці за західним гороскопом стануть гарною парою для жінки-Стрільця-Дракона. Якщо обидва партнери докладуть зусиль, то відносини складуться з Кіньми, Свинями, Биками й Драконами, які за сумісництвом Ваги, Овни, Тельці, Леви або Близнюки.

З іншими знаками практично неможливо побудувати міцні, здорові відносини.

Поради

Емоційність жінок Стрільців-Драконів просто зашкалює. Їм властиво приймати рішення на емоціях і говорити все, що прийде в голову, не думаючи. Це може серйозно поранити близьких. Жінка готова визнати свої помилки лише тоді, коли емоції повністю вщухнуть. В такому стані не варто сприймати Стрільця-Дракона серйозно, краще дайте їй заспокоїтися.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.