Характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Дракона

Вважається, що особистість людини, її характер безпосередньо залежать від того місяця, в який він народився. Навіть люди, які не вірять в астрологію, знають, який їх знак зодіаку. Однак, крім поширеного зодіакального гороскопу, що ґрунтується на положенні різних світил, існує ще і східний (японський). Згідно з таким гороскопом цикл триває 12 років, і кожен рік проходить під знаком того чи іншого істоти. Таким чином, додавши до дня і місяця ще і рік народження людини за китайським календарем, можна точніше передбачити вчинки і рішення людини, зрозуміти його цілі і прагнення. У цій статті ми дізнаємося детальну характеристику чоловіка Стрільця, народженої в рік Дракона.

Характер

Чоловіки, народжені під знаком Стрільця, – це вічні оптимісти і достигаторы. Вони динамічні, мають широку жестикуляцію і яскраву міміку, завжди знаходяться в русі. Такі люди часто соціально активні, люблять і вміють бути лідерами, своєю відкритістю та благодушністю запалюють вогонь в серцях. Здатність ризикувати часто жене Стрільців в екстремальні види спорту або небезпечний бізнес. Досягнувши однієї мети, вогненні знаки, не зволікаючи, приймаються за досягнення наступної.

Чоловіки, народжені в рік Дракона, – чесні і благородні лицарі. Вони самостійні і завжди намагаються досягти висот у будь-якій справі. Не терплять лицемірства, Дракони досить запальні та нестримані при вигляді будь-якої несправедливості, тому часто можуть мимоволі образити співрозмовника. Часто керуються принципом «полюбити – так королеву», тому можуть пропускати важливі, але нічого не значущі, на їхню думку, дрібниці.

Поєднання вогняного Стрільця з будь-яким з Драконів дає людині чистоту та порядність. Жага справедливості Дракона згладжується і врівноважується оптимізмом і інтелігентністю Стрільця. З таких людей виходять тіньові лідери, готові до кінця йти за своєю ідеєю і бездоганно виконувати свою роботу. При цьому слава для таких чоловіків не надто спокуслива нагорода.

Дитина

Стрілець-Дракон росте здоровим і міцним дитиною. Він дуже товариський і легко заводить нових друзів. Однак зворотним боком такої товариськості є практично повна неможливість залишити дитину на самоті. Малюк буде кричати до тих пір, поки в його суспільстві не з'явиться хоч хтось із дорослих.

По мірі зростання хлопчика з'явиться підвищений ризик отримання невеликих травм і опіків. Пояснюється це підвищеною рухливістю дитини при деякій його недолугості. Крім того, маленькому Кончик-Стрільцеві з самого дитинства доведеться прищеплювати повагу до порядку і правил, так як цей знак погано переносить підпорядкування.

Швидше за все, підлітком він стане улюбленцем всіх вчителів і дітей, які його оточують, за свою палкість і харизму.

В любові

Чоловіки Дракони-Стрільці закохуються з усією своєю пристрастю, нерідко зводячи кохану на своєрідний п'єдестал і вимагаючи від неї відповідності такого поклоніння. Любов для нього означає дуже багато, так як вона дає йому сили і натхнення для руху вперед і рятує від такого страшного самотності.

Не любить рутини Дракон завжди готовий до експериментів, а вірний Стрілець не дозволить шукати йому новизну на стороні. Не вимагає від дружини зацикленості на домашніх справах, так як не любить рутину, воліючи мати спільні з нею інтереси. Найчастіше має кілька шлюбів за своє життя, але якщо знайде, на його думку, гідне поклоніння «богиню», то може провести з нею залишок свого життя.

До дітей відноситься досить прихильно, але не відчуває сильної потреби в батьківстві. Є для них, швидше, старшим товаришем, ніж батьком або наставником.

У дружбі

Чоловік Стрілець, народжений у рік Дракона, цінує дружбу і вміє дружити як з чоловіками, так і з жінками. Про таких кажуть «з ним хоч у розвідку». Він простягає руку в хвилини біди і поділяє з близькими радість, не знає почуття заздрості та злості по відношенню до своїх друзів. Одночасно з цим не переносить приналежності кому-небудь і обмеження своєї свободи, не любить причепливих і «задушливих» знайомих. Злегка самолюбний Стрілець-Дракон все ж вміє жартувати над іншими, так і над собою.

Однак друзям, що знає цю особливість чоловіки, слід намагатися не критикувати і не тиснути на нього.

На роботі

Такі чоловіки практично завжди досягають успіху на професійному терені. Вони легко уживаються в будь-якому колективі, працьовиті та відповідальні. Часто високо оцінюються керівниками, в тому числі і за низьку конфліктність, тому швидко просуваються по кар'єрних сходах. Їх талант до лідерства та організації робить з них відмінних начальників як у роботі на кого-небудь, так і у власному бізнесі. До грошей відносяться досить легко, але не марнотрати і не хвалькуваті люди. Знають, на що потрібно відкласти і де заробити додатково.

Сумісність

В залежності від того на якій з гороскопів опиратися можна визначити сумісність чоловіка Дракона-Стрільця з іншими знаками.

По зодіаку Стрільці найкраще спрацьовуються з Близнюками, Левами і Дівами. Вони урівноважать і заспокоять метушливих Стрільців, а прихована конкуренція з Левом дозволить самовдосконалюватися обох знаків. Дружити Стрілець може з усіма знаками, крім Раків і Тельців, так як вони не розуміють і не приймають такий оптимізм і схильність до ризику, що є у чоловіків Стрільців.

Любовні стосунки найкраще складуться з Овнами і Вагами, а найгірше буде від таких відносин Ракам і Рибам.

За східним гороскопом Стрільцеві-Дракону краще всього працювати з людьми, народженими в рік Щура і Кота, як більш раціональними і логічними знаками. Дружба у Драконів не заладиться з Биком і Конем, так як упертість останніх може зрівнятися з гонором і гордістю Дракона. Любовні стосунки, які зможуть тривати довгі роки і закінчитися щасливим шлюбом, – це відносини з Мавпами, Кабанами і Тиграми. Любов до нового, яскрава сексуальність і при всьому цьому внутрішній спокій і відчуття захисту – це те, що подарують чоловікові жінки, народжені в ці роки. Найгіршим поєднанням для шлюбу є Собака і Півень, які намагаються прив'язати до себе Стрільця-Дракона і втомляться від його вічних змін.

Загалом чоловік Стрілець-Дракон не дуже конфліктний і здатний підтримати рівні спокійні відносини з будь-яким знаком, але близько він підпускає до себе лише тих, хто здатний прийняти його без будь-яких питань і претензій.

Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.