Характеристика жінок Ваг, народжених у рік Бика

Жінка, народжена у рік Бика під знаком Зодіаку Терези, є надійним партнером і другом. На таку особистість завжди можна покластися. Це спокійний і терплячий чоловік, здатний тверезо оцінювати власні вчинки.

Характеристика

Жінка Бик-Ваги відрізняється товариським і романтичним характером. Вона любить життя і відкрита для нових знайомств та відкриттів. Така дама вміє поєднувати в собі легковажну вдачу з життєвою мудрістю, а тому вона здатна легко ставитися до будь-яких складнощів.

Представниця цього гороскопа може стати душею будь-якої компанії. Напружену ситуацію дівчина здатна розрядити з допомогою хорошого почуття гумору та самоіронії. Ця жінка швидко захоплюється чимось незвичайним, що сильно відокремлює її від реальності.

Характер жінки Бик-Ваги досить суперечливий, так як в ньому енергійність і честолюбство поєднуються з мрійливістю і піддатливість. Дама прагне домогтися успіху у всіх починаннях, але може кинути справу на півдорозі, якщо піддасться чужому впливу.

Це відповідальні та працьовиті особистості, здатні отримувати справжнє задоволення від роботи. Але допомогти їм досягти кар'єрних висот може тільки націленість на досягнення бажаного результату і вміння протистояти зовнішньому середовищі.

Поведінка в дружбі

Жінка Терези-Бик може бути хорошим другом, готовим супроводжувати товариша в будь-яких життєвих ситуаціях. Але така особистість не любить брати участь в суперечках і скандалах, а тому всіляко намагається уникати конфліктів.

Представниця цього гороскопа вміє тверезо мислити, а тому завжди може знайти вірне рішення. Часом здається, що дама намагається залишатися в тіні, що відбувається і не робить спроб допомогти друзям. Насправді цієї особистості потрібно час, щоб проаналізувати ситуацію і знайти спосіб розв'язання проблеми.

Від таких людей не варто вимагати більше, ніж вони можуть дати. Постійний тиск змусить Бика-Ваги звести до мінімуму спілкування з вимогливим іншому.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Жінка Терези-Бик схильна ідеалізувати любов, що заважає їй вибудовувати любовні відносини. Вона хоче бачити в чоловікові тільки хороші якості, а тому навіть незначний недолік обранця може вплинути на їх союз.

В юності така дама досить влюблива і може захопитися красивим і привабливим хлопцем. Але з віком вона ретельно вибирає партнера, так як розглядає в чоловіках потенційних супутників життя.

Така дівчина мріє про бездоганну сім'ї, в якій буде панувати любов і гармонія. Її мало цікавить реальне життя. Дамі важко прийняти недосконалість світу, а тому в сімейному житті вона може страждати від расхожести між реальністю і уявою.

Багато представниць цих знаків не можуть знайти другу половину і залишаються самотніми на все життя. Тому їм варто переглянути пріоритети і знайти в собі сили миритися з неідеальним світом.

Кар'єра і бізнес

Фінансова забезпеченість та кар'єрне зростання не мають для жінки Бика-Ваги першорядного значення. Набагато важливіше для неї знайти для себе справу, яка буде приносити задоволення. Гроші таку даму мало цікавлять, так як в першу чергу їй хочеться відчувати від роботи моральне задоволення.

Жінки, народженої в рік Бика під знаком Зодіаку Терези, важливо знайти по-справжньому улюблене заняття, з яким надалі дама зможе зв'язати своє життя. Тільки якщо робота буде приносити дівчині задоволення, вона зможе забезпечити собі безбідне існування.

Сумісність

Жінка Бик-Ваги хоче бачити поряд турботливого і люблячого партнера, вміє висловлювати свої почуття. Ідеальна пара у дами може скластися з чоловіком Левом-Конем, так як він здатний зрозуміти мрійливу натуру і згладити впертий характер коханої.

Цієї дівчині добре підійде хлопець, народжений у рік Пацюка, Бика, Кота чи Дракона під знаком Лева, Водолія, Стрільця і Близнюків.

Яким темпераментом має дівчина, яка народилася в рік Бика, можна дізнатися в першому відео.

Яку життєву позицію мають дівчини Терези, розказано в наступному відео.