Характеристика та сумісність жінки Діви, народженої в рік Дракона

Діва-Дракон відрізняється складним і суперечливим характером. Ця жінка дивним чином поєднує в собі жіночність, ранимость і силу чоловічого духу. Така жінка готова піти на ризик заради власної вигоди. Крім того, Діва, народжена в рік Дракона, не звикла програвати.

Характер

Жінка Діва, народжена в рік Дракона, вельми загадкова і скритна особистість. Вона не готова ділитися своїми почуттями і емоціями з оточуючими, намагається все тримати в собі, і ніколи не зрозуміло, що в неї на думці. У спілкуванні веде себе розкуто і відкрито, завжди готова до нових знайомств.

Представниця цього знаку зодіаку – досить ерудована особистість. Дівчина любить читати, дізнаватися щось нове і цікаве. Захоплення у Діви-Дракона самі різні: починаючи від читання книг і закінчуючи екстремальними видами спорту. Ця дівчина намагається охопити всі найцікавіші сфери життя і намагається бути всебічно розвиненою.

Від природи Діва-Дракон наділена здатністю аналізувати і неординарно мислити. Завдяки цьому жінка завжди приймає правильні рішення і домагається успіху в роботі і в особистому житті. Ця жінка часто будує певні плани, любить продумувати все заздалегідь, малює собі ту чи іншу картинку зі свого майбутнього і т. д. Але коли вона стикається з труднощами і з тим, що не все йде за планом, Діва-Дракон починає сильно нервувати. Надмірна нервозність заважає їй життя, і з-за цього вона часто псує відносини з оточуючими.

Серед недоліків в характеристиці цієї жінки можна виділити те, що Дракон-Діва часто ставить перед собою непосильні завдання. Цій жінці варто навчитися реально оцінювати свої сили, щоб не стикатися з невдачами. Завищуючи власну планку, Діва-Дракон вимагає і від інших високих результатів.

Це негативно позначається на її особистому сімейному житті.

Поведінка

На роботі, вдома в колі сім'ї, у товаристві друзів чи знайомих Діви-Дракони ведуть себе по-різному. З боку ця жінка здається холодною і міцної, але варто познайомитися з ним трохи ближче, і вона розкривається зовсім з іншої сторони.

В суспільстві

Опинившись у незнайомому суспільстві або ж у новому колективі, жінка Діва, народжена в рік Дракона, не поспішає розкривати свою душу і демонструвати всім свій характер. В першу чергу вона придивляється до людей і для себе вирішує, кому можна довіряти, а кому не варто.

Як правило, такі жінки заводять знайомства лише з тими людьми, спілкування з якими принесе їм певну вигоду. Тому Діви-Дракони відмінно ладнають з керівництвом і з деякими колегами.

Якщо Дракон-Діва займає керівну посаду, то будьте готові до того, що ця жінка буде командувати не тільки на роботі. Її наказовий тон і звичка керувати буде проявлятися як у відношенні друзів, подруг, так і в особистому житті.

До колегам і знайомим вона пред'являє дуже високі вимоги. Хто в оточенні виявляється слабкою ланкою, того вона тут же викидає зі свого життя. Працювати поруч з такою жінкою дуже непросто. А працювати під її керівництвом, м'яко кажучи, важко.

Незважаючи на її складний характер, багато хто все ж не поспішають розривати з нею стосунки, а все тому, що Діва-Дракон може багато в чому допомогти.

Коли до неї звертаються за допомогою, вона практично ніколи не відмовляє.

В любові

Рішуча і вольова жінка Діва-Дракон в особистих відносинах веде себе дуже скромно. До своєї другої половинки вона намагається поставитися з розумінням, з ніжністю і любов'ю. Ця жінка завжди щиро цікавитися захопленнями і роботою свого коханого. Буде намагатися підтримувати свого чоловіка у всьому.

Головне, щоб йому поруч з нею було комфортно.

За своєю природою такі жінки мають надзвичайну привабливість, завдяки чому в їх оточенні завжди досить шанувальників. Діва-Дракон не терпить романтики у відносинах.

Часто буває таке, що Дракон-Діва перестає контролювати себе і свої емоції, перестає бути білою і пухнастою і проявляє свій суворий і важкий характер. Така різка зміна лякає багатьох обранців. Чоловіки у суспільстві такий вольовий і навіть владної жінки починають губитися, відчувають дискомфорт, і в підсумку відносини просто закінчуються.

В шлюбі

Вступити в шлюб з такою жінкою зможе тільки сильний духом чоловік, який щиро любить Діву-Дракона. Ця дівчина може протягом тривалого часу відчувати почуття свого коханого чоловіка, влаштовувати йому різні перевірки і вимагати від нього підтверджень його почуттів. Звичайно, такі випробування зможе пройти не кожен. З цієї причини Діва, народжена в рік Дракона, вступає в законний шлюб в зрілому віці. Як правило, після тридцяти п'яти років, а іноді і пізніше.

Багато представниць цього знака зодіаку й зовсім залишаються в старих дівах і досить спокійно до цього ставляться.

У сімейних відносинах Діва-Дракон намагається проявити себе як ніжна і турботлива дружина. Правда, не завжди в неї це виходить. Ця жінка не любить змін і не терпить брехні. Тому якщо вона відчує, що чоловік став змінюватися по відношенню до неї, став брехати, то життя поруч з такою жінкою виявиться просто нестерпним.

Всі свої емоції, претензії і образи Діва, народжена в рік Дракона, буде висловлювати дружину безпосередньо. Вона не з тих жінок, які відрізняються мудрістю і хитрістю, які вміють мовчати або ігнорувати ті чи інші ситуації.

Всі питання в сім'ї Дракон-Діва намагається вирішувати самостійно. Вона рідко бере до уваги думки оточуючих і не стане прислухатися до порад свого чоловіка.

Який чоловік їй потрібен?

Враховуючи всі особливості непростого характеру цієї жінки, стає ясно, що чоловік їй потрібен незвичайний. Діва-Дракон мріє про те, щоб поруч був чоловік, який буде розуміти її з півслова. Чоловік повинен бути вірним і щирим у всьому. Ця жінка не терпить брехні і завжди відчуває, коли людина каже правду.

Крім того, обранець цієї жінки повинен бути справжнім інтелектуалом, ерудованою та освіченою молодою людиною. Сама Дракон-Діва дуже любить читати книги різних жанрів, і їй потрібен співрозмовник, з яким можна було б обговорити книгу, поговорити на різні теми.

У тому випадку, якщо Діва-Дракон знайде такого чоловіка, з яким кожен день буде цікаво розмовляти про все, ця жінка буде закривати очі на всі його інші недоліки.

Кар'єра і ставлення до грошей

Кар'єра цієї жінки може скластися цілком успішно. Діва, народжена в рік Дракона, з самого дитинства проявляє різні таланти і здібності. Тому в дорослому житті жінка легко знаходить застосування своїм талантам. У якій би області не працювала представниця цього знаку зодіаку, скрізь вона зможе домогтися успіху.

Головне для Дракона-Діви – працювати на тій роботі, яка їй подобається і приносить задоволення. Вона звикла завжди реально оцінювати свої шанси в роботі, ніколи не будує ілюзій з приводу своїх здібностей, тому займається тим, що їй цікаво, і тим, що у неї чудово виходить. В роботі Діва-Дракон проявляє надмірну педантичність і високу працездатність.

При бажанні ця дама легко зможе заробляти великі гроші і жити при цьому дуже розкішно. Але це не є для неї самоціллю. Діва-Дракон цілком може задовольнятися навіть невеликою заробітною платою.

Ця жінка не витрачає гроші на дрібниці, витрачає тільки на необхідне.

З якими знаками можливий союз?

Хороша сумісність у Діви, народженої в рік Дракона, з чоловіками, народженими під знаками Овна, Раку і Тельця.

Овен – цей той чоловік, який зможе закрити очі на сильний характер своєї обраниці. Він спокійно зможе терпіти її наказовий тон і буде готовий повністю підкоритися її волі.

Чоловік, народжений під знаком зодіаку Рак, прагне до того, щоб створити міцну сім'ю. Діві-Дракону це припаде до душі. У сімейному житті Рак проявляється себе як спокійний і надійний партнер, тому цей чоловік цілком зможе ужитися з цією сильною жінкою.

А ось для того щоб побудувати гармонійні стосунки з Тельцем, жінці Діві доведеться попрацювати над собою. Телець не звик до того, аби ним керувала жінка. Тому якщо Дракон-Діва захоче побудувати міцні відносини з таким чоловіком, то доведеться будинку стримувати себе і бути більш м'якою.

Про сумісності жінки Діви з іншими знаками дивіться у відео нижче.