Молитви на довге і щасливе життя. Які молитви і якому святому читати про зміну життя на краще, для залучення грошей в життя, щастя, здоров'я, удачі, для щасливого сімейного життя: текст молитов

Прочитайте статтю, щоб знати, яким святим молитися в різних життєвих ситуаціях.

Зміст

Люди з давніх часів шанують святих християнської церкви. Така традиція має початок з перших років існування християнства. З того часу майже нічого не змінилося: ми приходимо до Бога, коли нам погано, і просимо творця і святих допомогти в тих чи інших справах. Але існує одне негативне явище, пов'язане із вшануванням святих.

  • Багато віруючі сприймають святих, як язичники раніше сприймали своїх божеств: якого бога помолишся, той і допомагає.
  • Навіть зараз можна зустріти в церкві людей, які запитують, якому святому треба поставити свічку, щоб назбирати грошей на квартиру або кому молитися про одужання.
  • Святі — це не боги, Бог у нас один. Святі — це наші небесні помічники і друзі, які допомагають нам на шляху до спасіння, на шляху до Бога. Молитва не читається святому, як до людини, яка досягла духовної досконалості. Це не ідоли, у яких можна отримати конкретну допомогу.
  • Хоча є, звичайно, святі, до яких ми звертаємося з проханням, наприклад, про зцілення. Молитва до святого великомученика Пантелеймона дійсно допомогла зцілитися багатьом людям.
  • Так, як же правильно молитися і у яких святих просити допомоги? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді в цій статті.

Молитви на всі випадки життя і кому молитися

Якщо запитати у віруючих, кому потрібно молитися в тих чи інших життєвих випадках, вони скажуть, що завжди слід звертатися до Бога. Для цього не треба шукати спеціального приводу, внутрішній голос повинен говорити з Богом завжди. Якщо вам погано — просіть про допомогу, якщо добре — скажіть «спасибі». Це повинен робити кожен чоловік, і вже зовсім скоро ви переконаєтеся в тому, що у вас є могутній покровитель.

Молитву Ісусу Христу потрібно вимовляти кожен день і навіть кілька разів в день. Вона проста і легко запам'ятовується.

Молитви на всі випадки життя і кому молитися
Молитви на всі випадки життя

Також є ще одна хороша і дієва молитва, яка складається всього з двох слів: «Подай, Господи!». Повторюйте їх, коли згадайте і після будь молитви, і Бог обов'язково вас почує.

Важливо: Не забувайте дякувати богу, якщо у вас вийшло якусь справу чи просто все добре. Це можна робити такими словами: «Слава тобі, Боже наш, слава тобі! Слава Богу, бо на віки милість його, і я вірю, що він мене чує!»

Які ще є молитви на всі випадки життя, і кому молитися? Ксенія Перербужская допомогла багатьом людям у вирішенні важких щоденних справ.

Молитви на всі випадки життя Ксенії Петербужской

«Прославляти Ангелів — це обов'язок кожної людини!» — так говорив Іоанн Златоуст. Чим частіше ми прославляємо ангела хоронителя і читаємо до нього молитви, тим більше нам дає Бог.

Молитви на всі випадки життя Ангелу Хранителю

Сильна молитва на кожен день Спиридона Тримифунтскому.

Молитви на всі випадки життя Спиридону Тримифунтскому
Молитви на всі випадки життя — 90-й Псалом

50-й Псалом — це теж благання про велику милість перед Богом, про смытии гріхів. Якщо ви будете просити Бога пробачити всі ваші гріхи, то він обов'язково віддячить вам.

Молитви на всі випадки життя — 50-й Псалом

Важливо: кожен віруючий повинен обов'язково сповідатися і причащатися в Церкві. Для цього існують спеціальні дні перед святами, в суботу і неділю.

Молитва на довге життя: кому молитися

Життя для віруючої людини — це величезний дар від Бога. Але цього небесного дару завжди в противагу варто зло диявола, який посилає нам війни, хвороби, спокуси, епідемії. Молитва про здоров'я, про довге і щасливе життя здатна допомогти протистояти людині в боротьбі зі злом. Цілюще акафіст зупинить будь-які погані справи бісів, які заважають людям жити довго і щасливо. Отже, молитва на довге життя, і кому потрібно молитися.

У Псалтирі є 33 Псалом зі словами, які допомагають віруючим в їх важке життя. Якщо ці слова складно запам'ятати, то можна роздрукувати чи переписати, щоб вимовляти щодня, коли в цьому є потреба.

Молитва на довге життя і кому молитися

Молитися про довге життя можна Пресвятої Богородиці.

Молитва на довге життя

Миколі Чудотворцю люди моляться у всіх життєвих випадках і просять довге життя. Велика сила цих молитов здатна творити чудеса. Цей святий допомагає в тузі земний, підступи ворога і навіть під час хвороби.

Молитва на довге життя Миколі Чудотворцю

Молитва на щасливе сімейне життя: кому молитися

Завжди вважалося, що чоловік є стрижнем сім'ї, а жінка берегинею вогнища. Тому вона повинна молитися про довге і щасливе життя для своєї сім'ї. Молитва на щасливе сімейне життя Богу, повторюйте ці слова кожен день.

Молитва на щасливе сімейне життя і кому молитися

Про сімейне щастя моліться Пресвятої Богородиці. Такі слова захистять від сварок і руйнувань вашої родини.

Молитва на щасливе сімейне життя

Небесні заступники та організатори сімейного щастя — це святі Петро і Февронія. У них завжди просять любові і вірності чоловіка.

Молитва на щасливе сімейне життя Петра і Февронії

Молитва на гарне життя і удачу: кому молитися

Секрет будь молитви полягає у вірі та енергетичному посилі. Неважливо, де буде молитися людина — вдома або в стінах Церкви. Важливо тільки те, як він вимовляє молитву — з вірою чи без неї. Молитва може вимовлятися навіть своїми словами — щирими словами, зверненням до Бога та святих.

Молитва на гарне життя і вдачу буде дієвою, якщо її промовляти від душі. Отже, кому молитися, якщо потрібна удача і хочеться добре жити:

Ангелу Охоронцю:

Молитва на гарне життя і удачу: кому молитися

Господу Богу:

Молитва на гарне життя і удачу

Матрони Московської:

Молитва на гарне життя і удачу Матрони Московської

Яку молитву читати і якому святому молитися про кохання та особистому житті?

Молоді дівчата, старші жінки і жінки у віці, які мріють зустріти другу половину, можуть молитися іконі «Нев'янучий цвіт». Перед образом Пресвятої Богородиці, яка зображена на цій іконі, жінки просять своїми словами про щасливе заміжжя, любові і гарної особистому житті. Відповідно, потрібно звертатися до Пресвятої Богородиці з будь-якими словами, які виходять від серця і душі.

Яку молитву читати і якому святому молитися про кохання та особистому житті

Яку ще молитву читати і якому святому молитися про кохання та особистому житті? Сильна подячна молитва до Господа Бога:

Яку молитву читати про кохання та особистому житті

Також можна читати благання про особисте щастя перед іконою «Три радості». Говорите молитву, звертаючись до Пресвятої Богородиці, своїми словами — щиро і від усього серця.

Яку молитву читати і кому молитися про кохання та особистому житті

Молитва про спасіння життя: кому молитися

Коли наше життя знаходиться в небезпеці, остання надія — це Господь. Потрібно завжди при собі мати молитву, читаючи яку, з'являється віра в швидке порятунок у найстрашніших життєвих ситуаціях.

Вважається, що цю молитву написав цар Давид, коли вороги хотіли захопити його будинок, а його вбити. Бог почув Давида — цар і пророк був врятований.

Молитва про спасіння життя і кому молитися

Які ще існують молитви про порятунок життя, і кому потрібно молитися? Про захист потрібно молитися Богу чи Пресвяту Трійцю.

Молитва про спасіння життя

Молитва від невдач у житті: кому молитися

Ми часто зустрічаємо на вулиці людей, які кажуть, що в їх житті почалася «чорна смуга». Такі слова можна почути і від рідних або близьких людей. Природно, відразу хочеться допомогти чи порадити людині щось хороше і корисне, що йому допоможе. У цьому випадку підійде молитва від невдач в житті. Кому молитися?

Існує дуже сильна молитва від ворогів і невдач «Дев'яносто Дев'яти Імен Божих». Слова цієї молитви посилаються Богу. Читати її треба кожен день, не менше 7 разів.

Молитва від невдач у житті і кому молитися

Важливо: Якщо вас спіткали невдачі в житті, можна молитися Миколі Чудотворцю, Матрони Московської або Ксенії Петербужской (молитви цим святим є вище). Можна звертатися до Бога перед ликом святих своїми щирими і душевними словами.

Молитва про зміну життя на краще: кому молитися

Кожна людина хоче змінити життя на краще. У когось не вистачає грошей, інших переслідує невдача в справах, треті не можуть знайти роботу. Читайте молитву Миколі Чудотворцю про зміну життя на краще. Але важливо правильно ставитися до цієї молитви, адже з першого дня вона не подіє. Читайте її щодня з ранку або перед сном, а також під час дня, коли згадаєте про неї. Молитва дуже велика, вивчити її навряд чи вийде, тому перепишіть на аркуш паперу і носите з собою.

Молитва про зміну життя на краще і кому молитися
Молитва про зміну життя на краще — продовження
Молитва про зміну життя на краще — наступна частина
Молитва про зміну життя на краще — кінцівка

Молитва про залучення грошей в життя: кому молитися

Багато людей вважають, що просити святих про допомогу в грошових питаннях — це гріх. Адже Ісус Христос був бідним. Але можна читати слова до будь-яких святих про допомогу перед Богом, щоб він був милостивий і допоміг вибратися їх важких фінансових ситуацій в житті.

Молитва про залучення грошей в життя Спиридону Тримифунтскому:

Молитва про залучення грошей в життя і кому молитися

Молитва про здоров'я в житті: кому молитися

Будь-яка молитва — це позитивний посил енергії, що володіє великою силою і дає віру. Сильні молитви про здоров'я в житті: кому молитися? Звертатися з проханням про лікування хворої людини можна до Бога, Матрони Московської, Цибулі або Миколі Чудотворцю.

Молитва про здоров'я в житті і кому молитися
Молитва про здоров'я в житті

Добре читати молитву великомученику і цілителю Пантелеймону. Як говорилося вище, Пантелеймон за життя був цілителем і тому люди звертаються до нього, коли потрібно попросити про своєму здоров'ї або про здоров'я близької людини.

Молитва про здоров'я в житті Пантелеймона

Також можна молитися Афанасію Афонським.

Молитва про здоров'я в житті Афанасію Афонським
Молитва про здоров'я в житті — слова Афанасія Афонського

Молитви допомагають нам на життєво шляху, дають віру. Бог повинен бути завжди в нашому серці, тому молитви необхідно читати кожен день по кілька разів. Віруюча людина повинна постити, молитися і допомагати ближнім, адже на все воля Божа і важливо бути почутим.

Відео: Як правильно молитися про заміжжя! (прот. Володимир Головін, м Болгар)