Молитви від самотності: кому молитися — текст молитви

Самотність — це жахливий стан, яке з часом може перетворитися навіть у депресію. Давайте дізнаємося, які молитви варто вимовляти, щоб зустріти свою половинку і позбутися від самотності

Кожен з нас – самостійний і, по можливості, самодостатній. Але рано або пізно, наступає час, коли може знадобитися підтримка близької людини. Але дуже часто люди самотні, і впоратися з цим може тільки щира молитва.

Молитви від самотності: кому молитися — текст молитви

Діти з народження отримують любов і турботу своїх батьків, які прагнуть зробити все від них залежне, щоб чадо було щасливо. Вступивши в доросле життя, дитина починає віддалятися від батьківської опіки і намагається робити дорослі, мудрі вчинки, вступає у відносини, сподіваючись, що з часом вони переростуть в подружній союз.

Будь-яка пара як на початку відносин, так і впродовж багатьох років спільного життя, розраховує на підтримку і взаєморозуміння в сім'ї. Є щасливчики, які, зустрівши супутника життя в молодості, залишаються разом до старості. Але так щастить не всім.

Більшість, на протязі багатьох років шукають і чекають того єдиного/єдину, хто зможе скрасити самотність, принести щастя в життя і спокій в душу. Хтось не бачить рідного чоловічка в найближчому одного, хтось віддає перевагу любити створений образ, кому-то істинне щастя заважають заздрісники, які прагнуть віддалити бажане щастя наведенням псування і проклять.

Молитися

У випадках магічного втручання допомагає щира молитва від самотності деяким святим покровителям закоханих молодих пар і захисників жінок.

Звертайтеся з молитвою від самотності до таких святим як:

  • Молитви від самотності Миколі Чудотворцю
Чудотворцю
  • Молитви від самотності Матрони Московської
Матрони
  • Молитви від самотності Ксенії Петербурзької
Ксенії

Саме вони за життя зробили безліч благородних вчинків, допомагали ближнім, не відмовляючи нікому в допомозі.

Живучи довгі роки в самоті, без надії знайти свого рідного чоловічка, багато впадають у відчай і починають думати, що на них лежить печатка самотності. Як правило, так воно і є. Тут на допомогу приходить молитва від самотності Ксенії Петербурзької.

Ідеально прочитати цю молитву храмі Божому, перебуваючи перед лицем Святої. Однак, читання в домашніх умовах не забороняється; щирість – ось все що потрібно, щоб Свята вас почула і відгукнулася, подавши зустріч з вашою половинкою.

Коли краще звертатися з молитвою від самотності?

Бувають випадки, що людина, маючи щиру віру в душі, приходить у відчай, безуспішно здійснюючи спроби відшукати свою половинку, впадає в тривалу депресію, втрачає інтерес до навколишнього світу. Цей випадок підходить для читання молитву для позбавлення від самотності Святому Миколаю.

Найкраще вимовляти молитовне звернення до церкви, але, при відсутності такої можливості, не забороняється прочитати молитву вдома, перед святим ликом. Головне, щоб слова виходили з самого серця – в цьому випадку Святий обов'язково допоможе.

Важлива щира прохання

Якщо у віруючого є підозри, що він перебуває під впливом псування, зняти її можна, звернувшись з молитвою від самотності до Матронушке Московської. Вона вважається – одна з найбільш шанованих святих серед православних. Є достовірні випадки читання людьми молитви з проханням про допомогу – позбавлення від впливу чорної магії, які були почуті. Віруючі, воззвавшие до Матрони, отримували зцілення, отримували родинне гніздо і т. д.

Чимала кількість паломників прикладаються до мощей Святої і звертають до неї свої молитви. Особливо це стосується жіночої статі. Варто їм прочитати молитовні рядка від самотності, і, по закінченні, невеликого проміжку часу, дівчина/жінка, зустрічає свою половинку.

Відео: Молитва від самотності