Молитва Спиридону Тримифунтскому про роботу: як і коли читається. Молитва святому Спиридону Тримифунтскому про гроші, здоров'я, фінансове благополуччя

Текст молитов про працю і здоров'я Спиридону Тримифунтскому.

Святий Спиридон Триміфунтський — це відомий священнослужитель, які був досить не бідною людиною, а володів великою кількістю земель. Він не створював своїм працівникам рабських умов і практично все життя намагався допомагати бідним і убогим. У цій статті ми розповімо, як молитися цього святого.

Для чого читається молитва Святому Спиридону Тримифунтскому?

Варто відзначити, що молитва найчастіше читається для отримання успіхів на роботі, для того щоб ви змогли віддати борги, а також домоглися успіху в бізнесі. Тобто в основному всі ці молитви спрямовані на поліпшення матеріального добробуту.

Кому допомагає молитва:

  • У пошуку роботи
  • Щоб віддати борги
  • Для успішного бізнесу
  • Під час складних операцій рідних
  • Для продажу будинку

З ликом священнослужителя пов'язано багато цікавих легенд та історій. Багато віруючі розповідали, що Бог дійсно прислухався до даного священнослужителю і виконував практично всі його прохання, а також молитви. Існує легенда про те, що в поселенні, в якому жив священик, був землевласник, який з-за сильної засухи і неврожаю підвищив ціни на хліб, тим самим знищуючи бідне населення. Завдяки священнослужителю на землю випав сильний дощ і посуха закінчилася. Відповідно хлібороб зазнав величезних збитків.

Лик Святого

Молитва Спиридону Тримифунтскому про роботу: як допомагає?

Також існують історії, пов'язані з допомогу бідним. Один із купців захотів купити у священнослужителя сто кіз, при цьому віддав мішечок з грошима за 99 тварин. Так як священнослужитель не любив перераховувати гроші, вірив людям, він їх не перерахував, поклав їх в авоську і забрав. При цьому 99 кіз вдалося вивести із загороди, а одна коза повернулася назад. При будь-яких спробах покупця повернути козу в свій загін, вона весь час поверталася назад, у загін до священнослужителя. Пізніше покупець зрозумів, що це відбувається з тієї простої причини, що він вирішив обдурити священнослужителя, і не доповів гроші за одну козу. Він розкаявся, повернув гроші, зміг забрати свою тварину.

Не тільки з життям Святого Спиридона пов'язано багато легенд та історій. Також ходять чутки про цілющу силу молитов, які звернені до нього, а також про силу святих мощей. У 1948 році одна з жінок, яка часто ходила по церквах і просила Господа повернути синові голос, так як він від народження був німим, не давали ніяких результатів. І ось матері дитини приснився сон, в якому саме Святий Спиридон зцілив її сина. Тоді жінка змушена була їхати в інше місто, храм священнослужителя, у якому перебували його мощі. Три дні мати з сином благали про допомогу, на 3 день після того, як мощі Святого пронесли над головою хлопчика, він заговорив.

Текст молитви

Кому допомагає і як читається Молитва святому Спиридону Тримифунтскому про здоров'я?

Існує багато історій, які стосуються не тільки допомоги у грошових справах, але і здоров'ю. Багато жінок зцілилися від безпліддя, які побували в монастирі і схилялися перед мощами Святого. На даний момент мощі знаходяться в Даниловому монастирі в Москві, привезені туди в 2007 році. Саме там можна помолитися, поставити свічку, а також попросити Святого Спиридона про допомогу.

Існують розповіді про те, що дійсно молитви цього Святого допомагають досягти успіху в роботі або ж вирішення фінансових питань. Одна жінка розповідала, що довго не могла обміняти однокімнатну квартиру на двокімнатну з доплатою. Бо як пропонували або дуже дорогі варіанти, або ті, які не підходили за місцем розташування. Досить довго вона намагалася поміняти квартиру, але нічого не виходило. Тоді сестра порадила піти в храм і помолитися Святому, попросити про допомогу. Буквально через кілька днів їй зателефонувала жінка, яка хотіла зробити обмін. Цей варіант був дуже хороший і вдалий. При цьому угода відбулася 25 грудня, в день Святого Спиридона.

Молитва про здоров'я

За життя Святий Спиридон допомагав бідним. Існує розповідь, згідно з яким до Святого прийшов бідний хлібороб, що страждає від посухи, і попросив грошей у борг. Святий Спиридон дав йому грошей. Коли людина повернув борг, Святий Спиридон сказав, що необхідно віддати Богу те, що він попросив. Він виклав ці гроші на стіл і сказав, щоб гроші перетворилися на змію, яка поповзла. Таким чином Бог допомагав Спиридону, здійснюючи всі його прохання, а також слухаючи молитви, які допомагали людям і рятували їх від лиха нещастя.

Молитва Спиридону

Якихось певних правил, яких варто дотримуватися під час молитви Святому Спиридону, не існує. Необхідно придбати ікону в церковній крамниці і поставити її поряд з іншими церковними образами в куточку, де зазвичай стоять свічки і вся релігійна атрибутика. Молитися найкраще в закритій кімнаті, коли вам ніхто не заважає. Можна говорити молитву своїми словами або вдатися до використання вже існуючих. Вище наведено кілька варіантів молитов Святому Спиридону.

ВІДЕО: Молитва Святому Спиридону