Молитви Святих на вдалу торгівлю, бізнес: Матрони Московської, Архангелу Михаїлу, Миколі Чудотворцю, Спиридону Тримифунтскому, Іоанна Нового Сочавскому, Серафиму Саровському

Стаття допоможе вам просунути свою особисту справу і знайти вдалу торгівлю, шляхом читання молитов і замовлянь.

Зміст

Молитва перед початком торгівлі: як правильно молиться?

Торгівля – справа «тонке». Її успішність залежить від багатьох факторів: кількість покупців, їх настрій зацікавленість і навіть погодні умови. Продавці, будь то звичайні торговці домашнім врожаєм або власники бутиків, забобонні люди.

Бути впевненими не тільки в собі, але і в успішній торгівлі, допоможуть молитви. Як правило, такі молитви абсолютно нешкідливі і потрібні для того, щоб привернути до себе позитивну енергетику. Особливих правил для читання молитви немає, але найкраще читати її вранці перед початком робочого дня.

Як читати молитву на успішну торгівлю:

  • Приведіть себе в порядок з ранку, звільніть розум і душу від негативу.
  • Встаньте перед іконою (її обираєте самостійно) і читаєте молитву впевненим, але тихим голосом.
  • Читати молитву можна вдома або на робочому місці (або і там, і там).
  • Після молитви подякуйте Господу за все, що він для вас зробив і починайте впевнено роботу.

Молитви для торгівлі:

Для захисту як себе так і бізнесу
Молитва Чесному Хресту Господньому
Символ віри

Православні молитви після торгівлі: як і кому читати?

Читання молитви – особливе особиста справа кожного і строгих правил для цього не існує. Важливо лише вимовляти з любов'ю і вірою кожне слово, не соромлячись і не срамясь свого заняття. Від того, наскільки правдиво і щиро ви будете висловлювати свої думки, залежить результат вашого спілкування з Богом.

Після успішної і навіть не самого кращого торгівлі (навіть якщо день зовсім не задався), важливо подякувати Господу за можливість продовжувати свою справу далі, попросити пробачення за негативні думки і помолитися про більш успішному наступному дні. Молитися можна в будь-який зручний час, відразу після закінчення робочого дня або разом з усіма молитвами перед сном.

Перед початком всякого справи
По закінченні справи

Молитва Архангелу Михаїлу на торгівлю: текст

Архангел Михаїл – один з найбільш шанованих у православ'ї. Він знаменитий тим, що здатний захищати людину від багато зла:

  • Він покровитель воїнів у боротьбі зі злом
  • Здатний оберігати душі праведників, які направляються в рай, уберігаючи їх від ворогів.
  • Вважається, що Архангел Михайло, вимолює людини за всі його гріхи, якщо той робив у житті хоч якісь добрі справи.
  • Архангел Михайло захищає і зцілює хворих
  • До Архангелу Михайлу люди звертаються в будь-якій новій справі, щоб той допоміг йому в будь-яких починаннях і благополучно їх перенести.

ВАЖЛИВО: Ті, хто займається бізнесом, особистою справою і торгівлею часто моляться саме Архангелу Михаїлу про благополуччя і достатку, який може принести ця робота.

<>Молитва, текст:
Архангелу Михайлові: текст
Ікона Архангела Михаїла

Молитва Мотрони на торгівлю: текст

З благаннями і хорошій роботі, здатної принести людині не тільки достаток, але і щастя, люди часто звертаються до Матрони Московської. Цей лик знаменитий тим, що здатний допомогти людині знайти в собі впевненість, знайти велику духовну силу протистояти сум'яття і негативу.

Молитві Матрони Московської не дозволять виникнути у вашій душі занепаду, страху, невпевненості в собі і прикрості. Люди, молившиеся Матрони, часто знаходять успішне справа, бізнес, або хороший достаток, урожай і прибуток. Важливо не просити у Матрони багатства, а лише молитися про благополуччя справи і дякувати Господу за всі блага, які він нам дав.

Молитви:

Молитва Мотрони «Про працю»
Молитва Мотрони «Про гроші»
Ікона Матрони Московської

Молитва Івана Новому Сочавскому на торгівлю: текст

Молитва:

Для вдалої торгівлі Святителя Івана милостивого
Мученика Іоанна Нового (Сочавскому): молитва 1
Мученика Іоанна Нового (Сочавскому): молитва 2
Великомученик Іоанн Сочавський

Молитва на вдалу торгівлю Миколі Чудотворцю: текст

З молитвами до Миколі Чудотворцю часто звертаються ті люди, які в даний момент переживаю труднощі, сумніви, проблеми, безробіття і хвороби. Микола Чудотворець допомагає врятувати душу від спокуси, сумніви і всього накопиченого негативу. З такими молитвами часто звертаються торговці і продавці, які бажають досягти успіху в своїй справі.

Молитва і ікона

Дуже сильна молитва на торгівлю Серафиму Саровському: текст

Цей Святий є Захисником і Покровителем будь-якої людини, що шукає допомоги у бізнесі і якому особовій справі. Вішати ікону Серафима Саровського рекомендується в торгових точках і в кабінеті, де ви працюєте.

Молитва: текст
Ікона Серафима Саровського

Молитва Ангелу Хранителю на торгівлю: текст

У кожної людини є свій Ангел Охоронець, який дарується Господом йому при народженні і хрещення. Своєму Ангелу Хранителю можна читати молитви про благополуччя і просуванні особистого справи, ці молитви часто читають торгівці, продавці і бізнесмени.

Ця молитва читається вранці
Молитва ангелу-хранителю для захисту від невдачі
Молитва Ангелу-Хранителю для захисту від бідності

Сильна молитва на торгівлю та продажу Спиридону Тримифунтскому: текст

Молитва: текст
Спиридон Триміфунтський

Змови і молитви на вдалу торгівлю на кожен день

Змови і молитви на кожен день допоможуть людям знайти упевненість в собі при занятті особистою справою, отримати заряд позитивної енергетики для просування бізнесу і торгівлі.

Варіант 1
Варіант 2
Варіант 3

Відео: «Змова на вдалу торгівлю»