Молитва на виконання бажань — кому молитися, щоб бажання здійснилося? Як правильно вимовляти молитву на виконання бажань?

Якщо у вас давно є заповітне бажання, але воно все ніяк не збувається, спробуйте щиро і чесно попросити Спасителя та Святих з допомогою молитви.

Багато людей моляться кожен, бажаючи очистити душу і помисли. Звернення до святих не тільки заспокоює і заспокоює, але і допомагає досягнути бажаного. Потрібно тільки правильно і з щирою вірою просити про виконання свого бажання. Тоді святі, до яких ви взываете, відгукнуться на вашу благання, і в тому разі, якщо ваше прагнення світле і богоугодну – обов'язково допоможу. Якщо ж ви задумали нанести комусь шкоду – святі не дадуть відповідь на таку молитву.

Молитви або змови: в чому різниця — сила молитви на виконання бажання

Молитися можна Господа і Богородиці, покровительствующему вам чудотворного Святому. Причому іноді, навіть якщо людина не знає слів тієї чи іншої молитви, його щире звернення, що йде з глибини душі, здатне досягти мети і бути почутим. Підтвердженням може служити безліч легенд і переказів про ту допомогу та полегшення, які приносили саме щирі, а не бездумно завчені молитви.

ВАЖЛИВО: Істинною силою молитви на виконання бажань є не стільки самі слова, скільки справжня віра в неї і допомогу, яку вона приносить.

На перший погляд, молитва і змова спрямовані на одну мету, так і слова в них вживаються схожі. Але насправді між ними велика різниця в першу чергу – в тих силах, які сприяють виконанню вашого бажання. Якщо молитва звернена до Всевишнього або Святим – вона є богоугодним, пов'язаної з Вищими силами.

Чарівні слова

У разі змов (які, нагадаємо, церква категорично засуджує), буває, зачіпаються сили природи, від яких часто потрібно піти всупереч тому, що визначено долею. Таке «втручання» в роботу світобудови загрожує розплатою, навіть якщо змова і подіє, наслідки виконаного бажання можуть бути непередбачуваними.

Тому все ж краще, безпечніше і правильніше буде звернутися до Всевишнього з щирою молитвою, поклавшись на його волю. Ваше бажання може здійснитися не відразу, а в інше, господній час, але в будь-якому разі – без яких би то не було негативних наслідків.

Як правильно вимовляти молитву на виконання бажань?

Найголовніша умова – чисте серце, щире небажання зла кому б то не було, настрій на добро, позитив і благодать. Ви повинні щиро бажати того, про що просите, і вірити в слова, які вимовляєте. Але найголовніше – вірити в те, що ваша молитва буде почута і допомогу понад неодмінно прийде.

Тепер про те, до кого звернена ваша молитва на виконання бажань. Найкраще молитися певному Святому в однойменному храм. Якщо ж такого немає поблизу – просто моліться перед його іконою. Ну, і не забудьте про свічки, запалені перед нею – вони створять заспокійливу атмосферу довіри.

Моліться

Закінчивши молитву, зверніться до Вищих сил з вдячністю. Не забудьте це зробити після того, як ваше бажання втілиться в реальність. І ще – не сидіть склавши руки в очікуванні, що за вас почнуть працювати якісь інші сили – дійте самі. Робіть кроки для реалізації своєї мрії, сприяйте її виконання все, що в ваших силах, словом – будьте діяльні й активні. Таку «допомогу» з вашої сторони вищі сили напевно оцінять і обов'язково стануть на вашу сторону.

Молячись кому-небудь зі святих, ми повинні знати, який саме області людського життя він протегує, адже так ми зможемо сподіватися на найповнішу та всебічну підтримку. Але найголовніше пам'ятати про те, що не можна звертатися до вищих сил з проханням про те, щоб заподіяти шкоду іншому, каліцтво, неприємність, хвороба і вже тим більше – смерть. Ні в однієї світової релігії ви не отримаєте відповіді на подібну молитву.

Молитва на виконання бажань: кому і як молитися?

Звичайно, в першу чергу з такою молитвою звертаються до Всевишнього, якому підвладні будь-які питання:

Основна

Дуже могутнім Святим є Микола Угодник, до якого звертаються зі словами:

Потужна

Заступницею і милостивою покровителькою є Свята матінка Матрона Московська, до якої звертаються за допомогою абсолютно з будь-якого приводу: дарувати довгоочікуваного дитини, позбавити від злиднів, допомогти вийти заміж.

Чарівно

Молитва до Святої марти має величезну силу і прискорює виконання бажаного:

 

Для бажаного

Попросити допомогти в здійсненні бажання можна і власного Ангела-Хранителя, особливо якщо зробити це у свій день народження:

Ангелу

Закріпити ваше прохання допоможуть фундаментальні молитви:

  1. «Отче наш»
    <> Молитва до Пресвятої Богородиці:
Молитва
  1. Молитва Святому Духу:
Слова

Молитва Мерфі, абстрагована від релігії

Багато підносять до небес молитву, запропоновану британським письменником, керівником американської Церкви божественної науки Джозеф Мерфі. Її відмінність в тому, що, на думку Мерфі, молитва працює завдяки підсвідомості. Тому ним розроблені кілька правил молитви для виконання бажань.

Так, не можна приступати до молитви, перебуваючи в поганому настрої, не варто також робити це в галасливій компанії. Залишившись на самоті, запаліть свічки, включіть мелодійну музику для релаксу або заспокійливі природні звуки (шелест листя, шум прибою, спів птахів і т. д.). Розслабившись таким чином, відмовившись від проблем і хвилювань, налаштуйтеся на виключно про думки про своє бажання і сформулюйте його не тільки подумки, але й на аркуші паперу.

Крім того, записавши своє бажання, розмістіть під ним на тому ж аркуші і текст молитви, яку пропонує Мерфі:

Мерфі

Не рекомендується читати цю молитву часто, адже вона вимагає певного зосередження для того, щоб візуалізувати те, чого ви бажаєте, концентрації на тому, що ви отримуєте в результаті, коли ваше бажання здійсниться. Тобто це досить трудомістка душевна робота, як, власне, і при проголошенні звичайної молитви.

Моліться від душі, з чистими помислами, вірячи в силу молитовних слів, сказаних вами, і в те, що допомога неодмінно буде послана. І тоді ваше бажання обов'язково здійсниться.

Відео: Молитва для виконання бажань