Молитва, щоб на роботу взяли: як правильно її застосовувати, вимовляти? Кому молитися, щоб влаштуватися на роботу: слова молитви

Щоб знайти ідеальну роботу, важливо не тільки активно шукати, але і щиро вірити і молитися. Про молитви і святих, яких варто просити, прочитайте статтю.

Зміст

В процесі пошуку роботи кожна людина ставить перед собою різні цілі, покладаючи певні надії на майбутнє. Для реалізації потенціалу та покращення професійних якостей ми прагнемо отримати вакантну посаду в хорошій компанії.

Однак пошук роботи може затягнутися і не принести бажаних результатів. Досвід роботи і ваші знання не є гарантом отримання хорошої роботи. Для того, щоб залучити на свою сторону везіння і наблизити бажане подія, необхідно молитися про працю.

Молитва, щоб на роботу взяли: як правильно її застосовувати?

На кожне вакантне місце завжди розглядається кілька претендентів. Гарне знайомство в такому випадку може зіграти для вас визначальну роль. Дуже складно знайти гарну роботу самостійно. Але у кожної людини є прекрасна можливість звернутися до вищих сил і заручитися їх підтримкою.

Молитися
  • Православні молитви допомагає подолати виникаючі труднощі і отримати бажану вакансію. Молитва не виконає за вас всю роботу, але може значно підвищити ваші шанси на успіх.
  • Велике значення має ваш настрій і людські якості.
  • В процесі пошуку роботи немає місця байдужості, песимізму та пасивності.
  • Молитва допоможе тільки того, хто повірить у її дія і докладе всі свої зусилля. Активний і працьовита людина завжди може заручитися допомогою святих.
  • Чим більше старань ви прикладете, тим більша ймовірність досягти поставленої мети.
  • Щоб молитва допомогла, читати її треба максимально щиро і обов'язково з позитивним настроєм.

Кому молитися, щоб влаштуватися на роботу?

Молитися про роботу можна не тільки святим угодникам, але і Богу. Також доречно звернення до Ісуса Христа. Найбільше застосування знаходять молитви, звернені до святої Матрони Московської, святому мученику Трифону, преподобному Серафиму Саровському, Блаженної Ксенії Петербурзької і Спиридону Тримифунтскому.

Молитовне звернення до Матрони Московської, щоб
на роботу взяли

Вищий дар, подарованої Матрони Московської дозволив їй за життя надати допомогу величезній кількості людей. Але і після смерті до неї звертаються з проханнями різного характеру. Для того, щоб правильно донести свої переживання і потреби, необхідно прочитати молитву.

Звертаючись до Матрони Московської, ви маєте можливість отримати благословення на пошук гарної роботи. В короткій молитві чітко висловлено прохання про прихильність роботодавців. Пам'ять Матрони шанується у другий день травня. Прив'язка йде до дня кончини святої угодниці.

Текст

Молитовне звернення до Блаженної Ксенії Петербурзької, щоб знайти роботу

За життя Святої Ксенії до неї було звернено величезна кількість прохань, серед яких були і побажання про гарну роботу. Чудотворні здібності Блаженної Ксенії допомагали швидко втілити людські звернення в реальність. Тому Свята Ксенія стала відома як «швидка помічниця».

День пам'яті Блаженної Ксенії припадає на 6 лютого. У Санкт-Петербурзі знаходиться каплиця імені Святої Блаженної Ксенії Петербурзької. Молиться святий, щоб на роботу взяли можна всією родиною. За розповідями віруючих, при правильному зверненні, Блаженна Ксенія бере заступництво над всією родиною.

Молитва

Молитовне звернення до мученику Трифону при пошуку роботи

Боже благословення наділило Трифона цілющими здібностями. Святий володів силою вигнання злих духів. Допомагав вирішити питання, що стосуються фінансів та житла. Для отримання бажаної посади, доцільно заручитися підтримкою мученика Трифона. Для людини з щирими намірами, досить прочитати молитву і надалі можна звернутися до ікони Трифона своїми словами.

Згідно з православними канонами пам'ять мученика Трифона шанується в лютому 14 числа. Ікона та мощі мученика Тіфона знаходяться в московських храмах, побудованих в Мар'їній гаю і в Ізмайлові. У третій день кожного тижня в церкві оспівується звернення до цього святого. Тому молитися про роботу і поставити свічку доцільно саме в середу. Щира усвідомлена молитва буде почута Трифоном в будь-який день і будь-який час.

Трифону

Молитовне звернення до Спиридону Тримифунтскому при пошуку роботи

Чудотворні справи Спиридона Триміфунтського шануються не менше ніж благодіяння Миколи Угодника. Своє життя Спиридон присвятив бідним і стражденним людям. Маючи багатство, він ніколи не відмовляв у допомозі нужденним. Допомагав відновити разладившуюся діяльність торговцям і отримати хорошу роботу простим людям.

Після смерті Спиридон Триміфунтський не перестає захищати безробітним в пошуку оплачуваної роботи. День вшанування святителя Спиридона припадає на 25 грудня. В одному з храмів Москви можна помолитися до чудотворної ікони з частками мощей Святого.

Для роботи

Молитовне звернення до преподобному Серафиму Саровському

При житті монах зціляв хворих і немічних людей, ніколи не відмовляв у сприянні. Звернення до Серафиму Саровському може виходити не тільки від людини, яка шукає роботу, але і від його рідних і близьких. Молитва до Серафиму при пошуку роботи стане вірним помічником у пошуку грошової вакансії.

Для молитовного звернення до Серафиму Саровському прив'язані кілька пам'ятних дат – у січні 15 і 2 число, 19 день липня і 1 день серпня. У ці дати відбувалося перепоховання мощів преподобного.

Серафиму

Молитовне звернення до Господа

При будь-якому зверненні найбільшою силою володіє молитва до Господа. Якщо в процесі працевлаштування ви щиро звертаєтеся до Всевишнього, то обов'язково будете почуті і винагороджені за старання. Молитву можна читати кілька разів в день. Заручившись підтримкою святих, ви будете почувати себе впевненіше.

На кожному новому етапі вимовляєте звернення до Господа і не забувайте при цьому хреститися. У зверненні виражені прохання про бажаною і добре оплачуваної роботи. При досягненні бажаного результату, подякуйте за допомогу читанням іншої молитви.

Сильна

Кожне молитовне слово вимагає уважного і вдумливого ставлення. Якщо ви не розумієте сенс молитви, то ваше звернення до святих прозвучить даремно.

Як правильно вимовляти молитву, щоб знайти роботу?

Людина, яка звертається до вищих сил через православну молитву, вірить у силу її дії. Для того, щоб бути почутим і отримати допомогу з пошуком роботи, потрібно повністю зануритися у зміст молитовних слів. Якщо ви сподіваєтеся, що, прочитавши першу-ліпшу молитву, отримаєте бажаний результат, то ви помиляєтеся.

Кожне молитовне слово вимагає уважного і вдумливого ставлення. Якщо ви не розумієте сенс молитви, то ваше звернення до святих прозвучить даремно. Для того, щоб ви могли користуватися молитвою в будь-який час і в будь-якому місці, необхідно запам'ятати слова обігу.

Якщо молитва важка для сприйняття, то можна висловити звернення до Бога і чудотворцам зрозумілим для вас текстом. Сенс сказаних слів повинен виходити з вашої душі і серця. Молитовне звернення правильніше читати в святих приміщеннях. Знаходьте час для відвідування найближчої церкви. Читаючи молитву в домашніх умовах, постарайтеся усамітнитися і налаштуватися на майбутній процес. Ікона із зображенням святого допоможе вам створити правильну атмосферу.

Якщо тривалий час не запрошують вас на хорошу вакансію – перед кожним читайте співбесідою молитву, щоб на роботу взяли. Кожне слово звернення наповнює глибоким змістом. Не варто починати волання до Бога в роздратованому або агресивному стані. Ви повинні знаходиться в душевній рівновазі — вмиротворені й спокійні. Відкладіть на час всі свої переживання і занепокоєння. Концентруйтеся тільки на одному процесі.

Для того, щоб краще налаштуватися, починайте звернення до Бога з молитви «Отче наш». Далі приступайте до молитви до певному святому. Кожне прочитання молитви завершується хресним знаменням. Цим молитовним жестом ви підтверджуєте свою віру і отримуєте благословення. Схиляючись перед святими, можна стати на коліна. Читаючи молитви вдома, намагайтеся знаходити час для відвідування храмів і церков.

Молимося

Якщо ви віруюча людина, то потрібно молитися завжди і не забувати дякувати святих у разі благополучного завершення. Ваше правильне поведінка і щирі вчинки не залишаться без уваги вищих сил. Якщо ж піддастеся ліні, то результат пошуку роботи буде прямо залежати від ваших зусиль.

Відео: Молитва для пошуку роботи