Сильні материнські молитви про здоров'я дітей, про зцілення при їх хвороби: текст. Яким Святому молитися матері, коли у дитини температура, від переляку, пристріту, заїкання, щоб добре спав, почав говорити, перед операцією?

У цій статті зібрані молитви про здоров'я і зцілення дітей на всі випадки життя.

Зміст

Не все залежить від людей. Тим більше від нас не залежить виникнення застуди у дітей та інших хвороб. Коли хворіє дитина, у кожного з батьків з'являється почуття страху і переляку. Мати і батько губляться, шукають всілякі способи лікування.

  • Між матір'ю і дитиною існує невидима і нерозривний зв'язок. Але вона має максимально сконцентруватися, щоб знайти способи вирішення проблеми.
  • Молитва матері про одужання дитини дозволяє привернути увагу Вищих сил до дитини. Завдяки щирій вірі батьків, дитина зможе швидше видужати від недуги.
  • Молитва матері вважається найсильнішою молитвою для будь-якої людини. У цій статті зібрані молитви, викликають до тим чи іншим Святим, допомагають новонародженим малюкам або дітям старше.

Яким Святому молитися матері, коли у дитини температура: сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Матрони

Мати повинна молитися про здоров'я дитини завжди, а не тільки під час його хвороби. Молитва вимовляється стоячи, кожне слово знаходить відгук у душі. Тільки так можна досягти результату в одужання малюка.

Перед початком читання будь молитви, потрібно прочитати 3 рази «Отче Наш», 1 раз — 90 Псалом і 1 раз — Молитву Животворящому Хресту. Тільки потім приступати до читання інших цілющих слів.

Молитва «Отче Наш» — дивіться на картинці нижче

Молитва Отче Наш

Молитва «90 Псалом»

Псалом 90

Молитва Животворящому Хресту

Молитва Животворящому Хресту

Яким Святому молитися матері, коли у дитини температура? Сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Матрони:

Яким Святому молитися матері, коли у дитини температура: сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Матрони

Під час читання цієї молитви, при зверненні до Бога, називайте своє ім'я, і постійно думайте про болящем дитину.

Ще одна сильна молитва Матрони, яку можна читати кожен день:

Сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Матрони

Яким Святому молитися матері від переляку дитини: текст сильної молитви Пантелеймону

Святий Пантелеймон ще за життя володів унікальною здатністю зцілювати будь-які хвороби. Молитви до цього Святого є одними з найсильніших. У нього просять зцілення про болящих перед операціями, а за дітей матері моляться, щоб впоратися не тільки з хворобами тіла, але і з душевними недугами.

Мати повинна молитися цього Святого від переляку дитини, щоб малюк не піддавався негативному впливу і Бог дав йому свій захист. Текст сильної молитви Пантелеймону нижче:

Яким Святому молитися матері від переляку дитини: текст сильної молитви Пантелеймону

Яким Святому молитися матері від пристріту у дитини?

Пристріт може зробити кожна людина ненароком. Тим більше, малята дуже милі та гарні, ними всі захоплюються. Коли на дитині пристріт, він стає примхливим, постійно плаче, погано їсть. Тому мати повинна спочатку показати дитину лікарю, і якщо лікар скаже, що у нього все в порядку зі здоров'ям, значить, це пристріт.

Яким Святому молитися матері від пристріту у дитини? Необхідно спочатку прочитати Отче Наш, 90-й Псалом, Молитву Животворящому Хресту, а потім таку молитву, що нижче Господу Богу:

Яким Святому молитися матері від пристріту у дитини?

Яким Святому молитися матері від заїкання у дитини?

Заїкання у дитини може з'явитися після переляку, пристріту або псування. Тому мати починає молитися з прочитання таких молитов: Отче Наш, 90 Псалом, Молитва Животворящому Хресту. Тільки потім приступайте читати інші молитви.

Від заїкання у дитини можна молитися, як при переляку, Святого Пантелеймона. В мольбах матері за малюка допомагає Матрона Московська. Всі ці молитви є вище.

Існує ще одна сильна і невелика молитва Матронушке від заїкання у дітей. Ці слова, що нижче, читайте над головою малюка, коли він спить:

Яким Святому молитися матері від заїкання у дитини?

Яким Святому молитися матері, щоб дитина добре спала?

Сон важливий для малюка. Адже під час сну дитина відновлює сили і росте. Якщо малюк тривожний і примхливий, або його зурочили, то він може неповноцінно відпочивати як вночі, так і вдень.

Яким Святому молитися матері, щоб дитина добре спала? Крім щоденних молитов, Отче Наш, 90 Псалом і Животворящому Хресту, читайте цю Молитву Ісуса Христа:

Яким Святому молитися матері, щоб дитина добре спала?

Також не забувайте, що від усіх недуг тілесних і душевних допомагає Пантелеймон і Матрона Московська. Хоча б один раз в день, волаючи про допомогу цих Святих.

Яким Святому молитися матері, щоб дитина почала говорити?

Якщо вашій дитині ставлять діагноз «затримка мовленнєвого розвитку та порушення мовлення», тоді необхідно виконувати рекомендації лікаря. Крім цього, ви можете читати молитви, водити малюка на причастя в церкву по неділях і святах, а також поїти Святою водою (давати з ранку натщесерце — невелику порцію).

Яким Святому молитися матері, щоб дитина почала говорити? Варто читати молитву Преподобному Іоанну Рильському. До його іконі також звертаються люди своїми словами про зцілення.

Текст молитви:

Яким Святому молитися матері, щоб дитина почала говорити?

Відео: Молитва про те, щоб дитина заговорив. Молитва Івана Рильському.

Материнська молитва, щоб дитина не писався вночі: сильна молитва за здоров'я дітей Божої Матері

Енурез — це неприємне захворювання як для дитини, так і для батьків. У багатьох дітей воно відбувається в підлітковому віці, але мати все одно повинна молитися про здоров'я дитини з самого народження. Читайте молитву, щоб дитина не писався вночі Матрони Московської або Пантелеймона (тексти вище). Коли малюк підросте навчіть його хреститися. Потім ви будете читати молитву, а він накладати на себе Хресне Знамення — це дуже добре.

Сильна молитва за здоров'я дітей Божої Матері:

Материнська молитва, щоб дитина не писався вночі: сильна молитва за здоров'я дітей Божої Матері

Яким Святому молитися матері перед операцією у дитини: сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Миколі Чудотворцю

Сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Миколі Чудотворцю:

Яким Святому молитися матері перед операцією у дитини: сильна молитва за здоров'я і зцілення дітей Миколі Чудотворцю

Яким ще Святим молитися матері перед операцією у дитини? Їх багато, але в основному, читають молитви Пантелеймону і Луки Кримського.

Святого Пантелеймона Цілителя:

Яким Святому молитися матері перед операцією у дитини?

Ви можете додавати свої слова в молитву або змінювати деякі її частини, але основна думка повинна залишитися. Якщо навіть під рукою не буде тексту молитви, то можна вимовити благання своїми словами.

У кабінетах багатьох хірургів можна побачити ікону Луки Кримського. Тому йому моляться в день операції, як дорослі, так і батьки дітей.

Яким Святому молитися матері перед операцією у дитини — Луці Кримському

Сильна православна материнська молитва за здоров'я сина

Сильна православна материнська молитва за здоров'я сина

Найсильніша православна материнська молитва за здоров'я сина промовляється із зверненням до Господа Бога. Її можна читати як про здоров'я синка, так і здоров'ї дочки. Якщо у вас двоє і більше дітей, називайте імена їх усіх. Таку молитву можна читати, як про здоров'я болящих немовлят, так і про здоров'я дорослих синів і дочок.

Сильна православна материнська молитва за здоров'я свого сина

Сильна православна материнська молитва за здоров'я дочки Пресвятої Богородиці

Пресвята Богородиця — наша Помічниця. До неї волають про допомогу частіше інших Святих. Молитовне звернення матері є сильним оберегом для дитини. Читайте молитви, які знаєте, або промовляйте їх своїми словами, вони будуть почуті Богом. Сильна православна материнська молитва за здоров'я дочки Пресвятої Богородиці:

Сильна православна материнська молитва за здоров'я дочки Пресвятої Богородиці

Ще одна молитва про дітей. Вимовляєте її повільно, щоб слова йшли від серця. Не думайте про сторонніх справах, інакше буде звикання і заучування молитви, а такі слова не будуть почуті Господом. Промовляйте кожне слово, вдумуючись у його зміст.

Сильна православна материнська молитва за здоров'я дочки

Сильна православна материнська молитва за здоров'я новонародженого немовляти Ангелу Хранителю

Коли з'являється нова людина на світ, всі оточуючі хочуть захистити його від зла. Родичі щось радять, сусіди розповідають про свій досвід. Не слухайте нікого. Не читайте самостійно змови на немовля і відмовляйтеся від всіх псевдоправославных дій, які вам пропонують зробити. Радьтеся зі священиком у церкві, що можна робити, а що не можна. Під час молитви зберігайте думки й душу в чистоті.

Сильна православна материнська молитва за здоров'я новонародженого немовляти Ангелу Охоронцю:

Сильна православна материнська молитва за здоров'я новонародженого немовляти Ангелу Хранителю

Ще одна молитва Ангелу Хранителю на всі випадки життя. Її можна читати, якщо малюк вередує або не може довго заснути.

Сильна православна материнська молитва про здоров'я немовляти

Відео: Сильна молитва про дітей перед іконою Богоматері (жіночий голос)