Молитва на удачу: 3 найсильніші молитви. Молитва на удачу в роботі та навчанні

Удача потрібна всім. Але дуже важливо не забувати молитися про удачу.

Успіх не приходить сама по собі. Людина приваблює благополуччя своїми думками, внутрішнім світом і молитвами на удачу. У колишні часи молитва супроводжувала кожного християнина. Перед тим, як приступити до будь-якої діяльності, люди молилися на удачу у всьому. Зверталися не тільки до Бога, але і до Святих Чудотворцам. І в горі, і в радості читали молитву на удачу і везіння. Вирушаючи на полювання – просили гарну здобич, перед лікуванням хвороби – просили одужання.

Молитва на удачу: 3 найсильніші молитви

Молитва на удачу здобуває велику силу біля ікони Святого, до якого ви взываете. Краще налаштуватися на звернення допоможе запалена свічка. Намагайтеся конкретизувати свої прохання, адже під словом удача може матися на увазі безліч загальних понять. Чим сильніше ви сконцентруєтеся на читанні молитви, тим ефективніше буде результат.

Сильна молитва на удачу допоможе налагодити процес будь-якого характеру. Печеш пироги, будуєш будинок, укладаєш угоду – кожна справа вимагає вдалого завершення. Просячи про допомогу, не можна забувати про подяки. Виразіть своїми словами вдячність за допомогу. Не припиняйте молитися після досягнення поставленої мети.

Просити про допомогу можна у Ангела-хранителя, у Святих Покровителів, у Всевишнього.

Обставини не завжди складаються вдало. На зміну білій смузі приходить смуга невдач. Коли ти докладаєш всі свої сили, а ситуація складається не найкращим чином, створюється враження, що ти невдаха. Іноді, для досягнення бажаного, не вистачає трішки везіння. Коли рідні та близькі не в силах вплинути на твоє фінансове благополуччя, а в справах постійно переслідують невдачі, залишається заручитися підтримкою всевышних сил.

Молитов на удачу величезна безліч. Для того, щоб вибрати правильне молитовне звернення, запитаєте ради у священнослужителя. Якщо ви моліться вдома, то вибрати молитву вам допоможе ваше серце. Найсильніші молитви на удачу повинні бути звернені до Ангелу-хранителю, Господу і Миколі Чудотворцю.

Для удачі

Починати молитися на удачу потрібно з звернення до Господа. Молитви, прочитані перед іконою Спасителя, мають велику силу. У ваших проханнях не повинен бути присутнім злий умисел. Молитву можна читати в будь-якому місці, але бажано наявність ікони і запаленої свічки.

Слова вимовляються пошепки, з глибоким усвідомленням їхнього змісту. Якщо вам потрібна удача, то конкретизуйте свої прохання, щоб бути до кінця зрозумілим і почутим. Візьміть за правило звертатися до Господа перед будь-яким подією і дякувати його.

Господу

Кожної людини від різних негод позбавить сила Ангела-хранителя. Зверніться за допомогою до свого покровителя. Існує кілька коротких молитов, якими можна озброїтися перед початком будь-якої справи. Не забувайте читати молитовне звернення на удачу у своїх починаннях і вам стане набагато легше досягати поставленої мети.

Ангелу

Просіть везіння тільки в добрих і хороших справах. Ваше чисте серце і щирі наміри не залишаться без уваги. До Ангелу-хранителю варто звертатися перед тривалою дорогою. Попросіть його супроводжувати і оберігати вас у дорозі. Молитва допоможе вам змінити щоденні події в кращу сторону.

При успішному веденні бізнесу, необхідно мінімум раз в місяць підкріплювати свою удачу молитвою до Ангела-Охоронителя в храмі або церкви. Тоді удача не залишить вас і всі біди будуть обходити стороною. В домашніх умовах потрібно молитися щоранку. В кінці дня не забувайте дякувати Ангела-Хранителя за його прихильність.

Марно читати молитву, якщо ви не вірите в благополучний результат. Ваші наміри мають найбільше значення. Звернення в Святим допомагає закріпити ваші бажання і додати вам сил для подолання можливих перешкод.

Кожен віруючий знайомий з чином Святого Угодника Миколая Чудотворця. Створеними чудесами Святий прославився на весь світ. Миколі Чудотворцю моляться за здоров'я та благополуччя дітей. Також Святий прихильний до морякам, купцям і мандрівникам. При відвідуванні церкви, віруючі ніколи не обходять стороною ікону Святого. До нього звертаються з різними проханнями, в тому числі і моляться на удачу. Найчастіше просять за добробут і щастя в родині.

Миколі

Якщо необхідно отримати благословення для вдалого завершення якоїсь справи, то вам допоможе молитва на удачу Миколі Чудотворцю. Звертайтеся в Святому з чистою душею і відкритим серцем. Ваше бажання буде почуто, і ви отримаєте підтримку у всіх добрих справах.

Молитва на удачу в роботі та навчанні

Чудотворну силу має молитва на удачу, звернена до Великомученику Георгію Побідоносцю. Православні селяни вважали його захисником Русі і зверталися до нього перш за все з питань, пов'язаних з робочим процесом. Моліться Георгію Побідоносцю, якщо вам потрібна підтримка і удача в наступних починаннях:

  • Успішне ведення торгових справ – перед кожною угодою просіть благословення.
  • Брак сил і здоров'я у важкому робочому процесі – просіть сил і натхнення.
  • Підтримання здоров'я близької людини, що впливає на благополуччя сім'ї – моліться за здоров'я свого годувальника.
  • Хороший урожай і вдале ведення господарства – просіть забезпечити сите життя в достатку.

Молитися найкраще в церкві або в храмі. Якщо через різних причин можливість відвідування таких місць обмежена, придбайте невелику іконку із зображенням Георгія Побідоносця.

Для удачі

Щоб підсилити дію молитви, можна читати певні псалми, спрямовані на залучення удачі. Звернення до Великомученика допоможе залучити фінансовий успіх і поліпшити ваші взаємини з навколишнім середовищем.

Серед студентів популярністю і визнанням користується молитовне звернення до Святого Заступнику Сергію Радонезькому. Традиція заснована на історії життя Святого Сергія. У нього не виходило освоїти навчальні науки. Його здібності до навчання проявилися завдяки благословенню незнайомого чоловіка. Після звернення до Господа, Сергій Радонезький став успішним у навчанні.

Сергію Радонезькому

Щоб заспокоїтися перед іспитом і заручитися удачею, прочитайте молитву на удачу Святому Сергію Радонезькому. Але не варто повністю перекладати відповідальність на Заступників і Господа. Для того, щоб отримати підтримку Святих, необхідно докласти старанність і старанність. Господь допоможе примножити ваші заслуги, але зробити все за вас він не в силах.

Молитовне звернення до Матрони Московської

Свята Матрона Московська надає допомогу у вирішенні будь-яких життєвих проблем. Матрона за життя знаходила сили допомагати не тільки при безгрошів'я і безробіття, але і дарувала удачу на вирішення дріб'язкових проблем. Свята допомагає православним знайти силу віри і направляє на правильний шлях. Помоліться, і ваші справи стануть успішнішими, прибутковіше і благополучним. Не забувайте правильно викладати свої думки, загальні прохання реалізувати складніше. Просіть окремо за кожну ситуацію.

Не бійтеся просити за фінансове благополуччя. Якщо гроші вам потрібні на благо, то ви обов'язково будете почуті. Якщо вашої удачі перешкоджають недоброзичливці, то попросіть Матрону приборкати всіх ворогів.

Матрони

Молитовними зверненнями до Вищих Сил не повинні порушувати біблійні заповіді. Не можна просити покарання для свого оточення, інакше розплачуватися доведеться саме вам.

Моліться, прислухайтеся до внутрішнього голосу, і звертайте увагу на знаки, послані понад. Пам'ятайте, що щасливі випадковості завжди відбуваються під заступництвом Святих.

Відео: Молитва на удачу