Кому молитися про заміжжя і щастя в особистому житті дочки в православ'ї: назва ікон, святих. Яким святому молитися дівчині, жінці, розлученій, щоб знайти хорошого чоловіка? Молитви, щоб вдало вийти заміж за хорошу людину, знайти сім'ю, дітей:

Стаття пропонує вам статті про заміжжя і щастя в родині, а так само розповідає про те, яким Святим молитися.

Зміст

Який святий допомагає вийти заміж — святі по імені: список

Щастя в особистому житті – бажання кожної людини. Зі своїми проханнями і мріяннями ви завжди можете звернутися до Святих, розділити з ними свою радість чи біль, помолитися про хороше майбутнє. Особливу молитву можна і не шукати, досить прості, але точні слова.

Молитися можна таким Святим іконам:

 • Панів Бог. Звернутися до Нього ви можете з будь молитвою з проханнями про те, щоб склалася особисте життя і людина знайшов своє щастя в любові, шлюбі, дітей, сім'ю.
 • Божа матір. Ви можете вибрати будь-яку ікону, яку тільки зможете знайти. Актуальна знаменита ікона «Нев'янучий цвіт», у якій можна попросити допомоги у виборі супутника життя. У ще однієї, яка називається «Розчулення», можна просити зустрічі з хорошим чоловіком. Є ще один образ – «Сурдегская ікона Божої Матері» чудово підходить для того, щоб помолитися про щастя у сімейному й особистому житті, для здобуття коханої людини.
 • Образ Петра і Февронії Мурмской. Ці двоє Святих вважаються захисниками, покровителями і натхненниками людей на щасливий шлюб, міцну сім'ю, велику любов.
 • Образ Мученика Адріана і Наталії. Ці образи ідеально підходять для того, щоб підносити молитви про набуття коханої людини і міцного щасливого шлюбу. Вважається також, що Адріана і Наталії можна просити про вірності чоловіка.
 • Образ Миколи Чудотворця. Цьому Святому можна підносити молитви в будь-яких складних життєвих ситуаціях, в тому числі, якщо людина страждає самотністю і не може обрости свою справжню любов. Без сумнівів возносите свої молитви Миколі Чудотворцю, просячи щастя у свого життя, життя близьких і дітей.
 • Образ Мотрони Московської. Відомо, що цього способу можна підносити молитви про вірність подружжя, фортеці і щастя сім'ї і навіть про прощення зради.
 • Образ Великомучениці Варвари. Цієї Святої прийнято підносити молитви про набуття чоловіка і просити благословення на щастя в особистому житті.
 • Образ Святого Даниїла Московського. Цього святого прийнято благати не тільки про щасливий шлюб, але і про затишному будинку.
 • Образ Великомучениці Катерини. З давніх часів цієї Святої молоді дівчата підносили молитви про те, щоб їм попався хороший і вірний наречений.
 • Образ Блаженної Ксенії Петербуржскай. Цієї Святої здавна було прийнято молитися про те, щоб хто просить була дарована вірна любов.
 • Образ Святого Мученика Трифона. Цього образу добре молитися з проханнями про щасливий шлюб.
Поради з молитвами і проханнями до Святих

Кому і як правильно молитися матері про заміжжя і щастя в особистому житті дочки: назва ікон, святих

Кожна мати може і повинна молитися Святим образам про те, щоб склалося особисте життя її дочки. Робити це можна вдома перед іконою, але краще всього ходити до церкви на служби. Звертаючись до Святих, обов'язково подякуйте їм за благодать і все хороше, що маєте, а потім назвіть ім'я дочки і попросіть для неї щастя: набутті цього почуття, вірної та відданої любові, висновку щасливого шлюбу з дітонародженням.

Які ікони підходять для цих цілей:

Святі Петро і Февронія Мурманські
Микола Чудотворець
«Нев'янучий цвіт»
«Параскаева п'ятниця»
Образ Андрія Первозванного
Ікона: Матрона Московська

Яким святому молитися дівчині про кохання, заміжжя, щоб створити сім'ю і народити дітей: назва ікон, святих

Молодим дівчатам слід молитися про щастя в особистому житті Святим покровителям любові (образи, ікони та імена перераховані вище). Проте найсильнішою заступницею жінок вважається Богородиця. Молитви до неї дуже сильні і могутні, він дарують молодим дівчатам впевненість у собі і допомагають знайти істинно вірну любов.

ЦІКАВО: Божа Матір допомагає жінкам і дівчатам так само знайти міцний шлюб з вірним чоловіком, а так само допомагає успішно виносити і народити здорову дитину.

Ікона Богородиці

Яким святому молитися дорослої незаміжньою жінці при пізньому заміжжя, щоб вдало вийти заміж: назва ікон, святих

У випадках, коли жінка досить пізно знаходить свого улюбленого людини і виходить заміж вже після 30 (а може навіть і в 40, а так само 50 років), молитва про благополуччя і особисте щастя не поміщає. Жінкам, охочим зустріти свою «другу половинку» потрібно молитися. Для цього слід вибрати ікону з образом Святого Серафима Саровського. Він вважається покровителем для людей, що знаходять пізній шлюб.

Серафим Саровський
Молитва

Кому і як правильно молитися розведеною про повторне заміжжя, щоб знайти доброго чоловіка і вдруге вийти заміж?

Образом Святого Трифона прийнято молитися про повторному шлюбі і набутті щастя в заміжжі. Робити це потрібно з чистим серцем і душею, дякуючи за другий шанс знайти любов і сім'ю.

Образ Святого Трифона
Молитва

Кому читати акафіст про заміжжя? Кому замовити молебень про заміжжя?

Акафіст – це різновид церковного співу, яке прийнято підносити з похвальними словами й подяками.

Акафіст можна оспівувати з молитвами про щасливе заміжжя, згадуючи і просячи допомоги у всіх Святих, а так само Богородиці.

Молитва про заміжжя Богородиці Нев'янучий колір: слова

Молитви до Богородиці обов'язково принесуть гармонію у ваше життя і допоможуть досягти щастя в особистому житті, знайти любов і сім'ю.

В чому допомагає ікона:

 • Отримати благословення на весілля
 • Позбутися від спокус
 • Знайти щастя в шлюбі
 • Знайти душевний спокій
 • Мати щасливий і вірний шлюб

Про що моляться іконі:

 • Не помилитися у виборі коханого
 • Знайти вірний життєвий шлях
 • Бути прикладом надихати своїх дітей на істинну віру і любов у сім'ї.
Молитва

Як просити Ангела хоронителя про заміжжя: слова молитви

Ангел Хранитель, який присутній у кожної віруючої людини, може не тільки захищати від хвороб і зла, але і залучати благодать.

Молитва

Як просити Матрону про заміжжя: слова молитви

Молитва Матінки Матрони Московської допоможе будь-якому просить знайти щастя і досягти бажаного.

Молитва

Як просити Господа Бога, Ісуса Христа про заміжжя: слова молитви

Господь Бог – найвища сила, яка спрямовує людину на добрі справи і допомагає його долати різні життєві труднощі. Звертаючись до нього зі своїми проханнями про набуття щасливого шлюбу, ви зможете отримати Божу благодать і благословення на шлюб.

Ікона Господа Воздержителя Ісуса Христа
Молитва

Як просити блаженну Ксенію Петербурзьку про заміжжя: слова молитви

Молитви Ксенії Блаженної допоможуть вам зустріти свою «другу половинку» і знайти з нею щасливий, довгий і вірний шлюб.

Молитва про шлюб і удачі

Як просити Петра і Февронію про заміжжя: слова молитви

Ці Святі вважаються хранителями вірного шлюбу і справжньої любові, тому прохання про родину, кохану людину і молитви Петра і Февронію будуть дуже актуальні.

Молитва про заміжжя

Як просити Андрія Первозванного про заміжжя: слова молитви

Святому Андрію Первозванному не рідко звертаються з молитвами ті, хто шукає сили і благословення на шляху набуття істинної любові в шлюбі.

Молитва про заміжжя

Як просити Миколи Угодника, Чудотворця про заміжжя: слова молитви

Зустріти справжню, єдину і чисту любов в будь-якому віці допоможе Микола Чудотворець. Помоліться цього образу зі своїми проханнями і ви обов'язково зможете знайти сімейне щастя.

Дві молитви

Як просити Казанську Божу Матір про заміжжя: слова молитви

Ікона Казанської Божої Матері вважається досить сильною і вона допомагає самотнім просить людям зустріти людини, здатної розділити з вами щастя в шлюбі.

Молитва

Відео: «Молитви про щасливе заміжжя і сім'ї»