Як читається молитва про сина? Навіщо потрібна молитва матері за сина? Молитва за сина: текст, слова

Правила читання та текст молитви матері за сина.

Багато матерів з великою любов'ю ставляться до своїх дітей. Це стосується малюків будь-якої статі. В очікуванні дива більшість жінок хочуть доньку, а чоловіки, навпаки, сина. Адже це свого роду підтвердження статусу самця і доказ того, що у чоловіка є спадкоємець. У цій статті ми розповімо про молитву за сина.

Навіщо потрібна молитва матері за сина?

Найцікавіше, що з народженням дитини у молодій сім'ї додається клопоту. Особливо це відбувається в тому випадку, якщо дитина чоловічої статі. Адже хлопчики в своїй більшості більш відчайдушні, наполегливі, шукають неприємностей. Це особливість чоловічої статі, тому вони не можуть довго сидіти на одному місці. Саме тому значна частина чоловічої статі не доживає до 18 років. З цієї причини з'явилася пісня на 10 дівчат 9 хлопців.

Для того щоб дитина став успішним, світлою людиною, іноді недостатньо хорошого виховання. Вважається, що материнська молитва здатна дістати до дна моря. Дійсно, багато хто взагалі ототожнюють руки матері з крилами ангела, які здатні захистити дитину від усіх негараздів. Саме тому досить сильними є прохання і звернення до Господа про сина. З якою метою читаються такого роду слова? Існує декілька рішень і способів. В основному жінки просять: здоров'я, щастя, розуму, просвітлення, багатства.

Текст

Молитва за сина: текст

Для того щоб все це сталося, слова до Господа необхідно читати спеціальними способами. Найкраще це робити на молитовних місцях, таких як храми і церкви. Однак якщо ви не часто буваєте в церкві, можна здійснювати прохання в домашніх умовах. Вважається, що максимальною силою володіє молитва, яка читається стоячи на колінах і здійснюються поклони. Існує кілька правил, дотримуючись яких необхідно читати чарівні слова. Таким чином, вони будуть більш сильними і висока ймовірність того, що Господь вас почує.

Поради:

  • Краще всього здійснювати читання молитви, коли в будинку нікого немає. При цьому бажано перед проведенням маніпуляцій трохи заспокоїтися. Потрібно, щоб всі ваші слова були вимовлені з доброзичливістю, і бажанням допомогти синові.
  • Тобто такого роду звернення повинно бути щирим, виходити від самого серця. Вважається негативним чинником, якщо жінка вимовляє прохання у відчаї, або неврівноваженому емоційному стані.
  • Ідеальним варіантом є спокій і тихий тон. Крім того, бажано, щоб всі слова були спрямовані на допомогу синові. При цьому всі слова, думки повинні бути чистими і позитивними. Не можна, щоб у словах звучала якась злість, зневагу або відчай.
  • Ні в якому разі не можна, щоб в голові були негативні думки і бажання зла або помститися, виховати. Справжня мета молитви — попросити Бога допомогти вашому синові.
Текст для здоров'я

Молитва про сина: як правильно молитися?

Існує також кілька певних правил щодо порядку вимови молитви. Їх існує безліч, але всі вони відрізняються в залежності від призначення. Адже кожна мати просить про щось конкретне. Необхідно на самому початку просити про духовний розвиток сина, і про його душі, а потім бажано вимовляти прохання про те, щоб ваша дитина був світлою людиною з позитивними якостями.

Необхідно вірити в Бога і розвивати у собі віру. Крім того, можна просити для своєї дитини добрих і світлих покровителів. Вважається, що найбільш ефективні — це спеціальні звернення, які потрібно заучувати. Однак багато священнослужителі кажуть, що немає необхідності дотримуватися певних правил читання конкретних молитов. Справа в тому, що головне завдання молитви, бути щирою і хотіти допомогти своїй дитині. Відповідно необов'язково заучувати якісь слова, можна все сказати самостійно від чистого серця. Тобто слова можуть бути абсолютно довільними.

Текст

Молитва, коли син переїздить:

Господи, мій син твоєї милості, за гріхи його, від спокус спаси і направ ходячи дорогою.

Оптимальним варіантом є читання слів, стоячи на колінах. Але якщо ви маєте не дуже хорошим станом здоров'я, захворіли, то допускається вимовляти слова, сидячи або навіть лежачи. При цьому, після виголошення слів Отче наш, необхідно перехреститися. Найцікавіше, що для дорослих синів і маленьких, читаються різні слова. Справа в тому, що в основному діти є досить активними їх не завжди слухняними.

Більшість матерів побоюються, що в підлітковому віці син може стати на дуже хиткий шлях. Адже дуже часто хлопчики можуть захоплюватися наркотиками, або водитися з не зовсім гарною компанією. Мати намагається захистити свою дитину від участі в подібних компаніях. Тому можна молитися в таких випадках. Якщо син достатньо дорослий, працює, у нього своя сім'я, мати, як і раніше хоче лише добра своєму синові, і можливо трохи більше уваги з його боку.

Перед образом Пресвятої Богородиці

Адже багато хто скаржиться, що сини у дорослому житті досить рідко приїжджають і спілкуються зі своїми матерями. Щоб переконатися, що з вашим сином все гаразд, можна вимовляти слова, які підходять для підтримки дорослих дітей. Читання молитов дійсно допомагає дітям, роблячи їх більш успішними і здоровими.

ВІДЕО: Молитва про сина