Вправи для інтимних м'язів, що приносять жінці щастя та впевненість: показання та протипоказання, відгуки. Як правильно тренувати інтимні м'язи жінкам?

Стаття про вигляді тренінгу вагінальних м'язів. Це не тільки допомагає урізноманітнити сексуальне життя, але і корисно для жіночого здоров'я.

Зміст

Ви хочете стати ідеальною коханкою? Зміцнити жіноче здоров'я? Попрощатися з комплексами? Тоді приступайте до занять по зміцненню вагінальних м'язів вже сьогодні.

Тренування жіночих інтимних м'язів — це спорт, здоров'я або засіб отримання задоволення?

Подарувати незабутні відчуття своєму чоловікові, досягти оргазму самої допоможе зміцнення і тренування вагінальних м'язів. Це має відношення до спорту, так як в процесі тренується певна група м'язів, але кінцева мета — навчитися отримувати і дарувати задоволення. У фітнес-центрах вам можуть запропонувати пройти курс тренувань, але це можна зробити і вдома.

Тренування інтимних м'язів: історія виникнення

 • Здавалося б, тренування інтимних м'язів — це щось нове, але це давно не новина. Мистецтво любові вивчалося й удосконалювалося протягом багатьох століть. Ви, напевно, знайомі з такими трактатами, як «Камасутра», «Дао», «Тантра». Це ціла наука про секс і позах, які допоможуть досягти вищої насолоди.
 • На Сході жінки завжди готували себе для доставлення задоволення чоловікові. Другий їх метою була підготовка свого тіла до пологів. Тому вони ніколи не соромилися пізнавати себе і своє тіло.
 • У нас же секс розглядався, як шлях для продовження роду. Тема сексу і оргазму була забороненою в суспільстві. Тільки у другій половині ХХ століття в нашому суспільстві відбулася сексуальна революція.

Цікаво: «Камасутра» англійською мовою вперше була опублікована в 1883 році. Книга коштувала неймовірно великих грошей і не призначалася для широких верств суспільства.

У 50-х роках ХХ століття американський вчений Арнольд Кегель зайнявся розробкою вправ для накачування м'язів тазового дна. Приводом для цього послужило спостереження вченого і гінеколога, що після пологів у жінок часто спостерігається нетримання сечі.

Сьогодні безлічі жінок доступна інформація, за допомогою якої вони можуть навчитися керувати своїми вагінальними м'язами.

Яку користь несуть в собі тренування вагінальних м'язів?

Користь від тренування вагінальних м'язів:

 1. Досягнення вагінального оргазму, розвиток чуттєвості
 2. Легкі пологи і швидке відновлення після них
 3. Профілактика нетримання сечі, опущення і випадання матки
 4. Приплив крові до яєчниках, посилення кровообігу в тканинах піхви

Важливо: приплив крові до яєчниках забезпечує хорошу профілактику поліпів, міом.

Кому насамперед і з якого віку необхідно тренувати вагінальні м'язи?

 • Вправи необхідні жінкам, які народжували. Після пологів м'язи слабшають, розтягуються. І відчуття в сексі не ті, і у деяких виникають проблеми з нетриманням сечовипускання.
 • Чим раніше ви почнете робити вправи, тим швидше відновити м'язи тазового дна і піхви. Але займатися цим можна не тільки народжували.
 • Можна приступати до вправ з 14 років. Дівам важливо займатися без тренажерів і виконувати спеціальний комплекс вправ, щоб не пошкодити невинну пліву. Тренувати інтимні м'язи можна аж до глибокої старості, поки є бажання.

Протипоказання до занять щодо зміцнення інтимних м'язів. Кому не слід займатися такою тренуванням самостійно?

Не можна робити вправи:

 • Жінкам з гострими запальними процесами сечостатевої системи
 • Жінкам, у яких опущена матка
 • Вагітним жінкам (лише вправи Кегеля)

Основні правила тренування інтимних м'язів: що і коли робити?

Основні правила при заняттях тренування інтимних м'язів:

 • Неспішне рівне дихання
 • Повільне напруга м'язів
 • Повільне розслаблення м'язів

Починати заняття треба з найпростіших вправ. Переходити до більш складних вправ можна тоді, коли зможете зробити з легкістю комплекс простих. Час для перших тренувань 20-30 хвилин. Поступово збільшуйте час до 45 хвилин.

Важливо: Починайте тренування без тренажерів, засвоюйте вправи поступово. Спочатку навіть самий простий комплекс може здатися вам складною.

Комплекс простих вправ:

 1. Це вправа робіть лежачи. Ноги зігніть в колінах і розведіть їх. Потім стисніть сфінктер піхви і підтягніть вгору, через секунду повільно розслабте м'язи. Повторіть цю дію скільки зможете, в ідеалі 100 разів. Відпочиньте хвильку, а потім зробіть ще 2 підходи з перервою в хвилину.
 2. Виконайте те ж вправу, тільки постарайтеся не відразу розслабляти м'язи піхви, а затримайте їх близько 1 хвилини. Має бути 3 підходи.
 3. Встаньте, ноги на ширині плечей. Злегка зігніть їх. Зробіть повільний глибокий вдих і слідом за тим напружте сфінктер піхви. Присядьте, не видихаючи. Повільно видихайте, розслабляючи м'язи. Дане вправу робіть не більше 5 хвилин
 4. Вихідне положення — лежачи на спині. Стопи розташуйте на ширині плечей, ноги зігніть в колінах. Потім швидко піднімайте і опускайте таз близько 3 хвилин. Відпочиньте трохи, після чого виконайте ще 2 підходи.
  Повторіть попередню вправу вже з зімкнутими ногами.

Важливо: Вправи Кегеля можна робити де завгодно. Але заборонено робити їх з повним сечовим міхуром.

Тренажери для тренування вагінальних м'язів будинку

З допомогою тренажерів можна проводити більш ефективні тренування. Найбільш поширені тренажери:

 • Вагінальні кульки. Кульки бувають з металу, пластмаси, дерева, силікону. Популярні також нефритові яйця. Кульки потрібно змастити лубрикантом і ввести в піхву. Потім кульки утримуються або виштовхуються назовні м'язами. Час і вправи змінюються у міру зміцнення м'язів.

Цікаво: Нефритові яйця вперше для тренування вагінальних м'язів використовували в Китаї. Стверджують, що саме нефрит надає таку силу яйцям.

 • Вантажні тренажери. Тренажер виглядає, як вагінальний кулька з гачком. Спочатку кульку вводиться в піхву, потім на гачок чіпляється вантаж. Вантаж може досягати двох кілограм.

Важливо: Приступайте до занять з тренажерами, особливо з вантажними, тільки під наглядом тренера. Самостійні спроби можуть сильно нашкодити здоров'ю.

Психологія тренування інтимних м'язів: як жінці стати впевненіше в собі?

Крім позитивного ефекту для жіночого здоров'я, тренування вагінальних м'язів допомагає жінці стати більш впевненою в собі. Коли ви навчитеся управляти своїми піхвовими м'язами, ви зможете подарувати райські відчуття чоловіка під час сексу.

Часто після довгих років шлюбу секс стає нудним, так ось зміцнення цих м'язів допоможе внести родзинку у відносини між чоловіком і дружиною. Коли чоловік стане отримувати величезне задоволення, ви станете більш розкутою, більш впевненою в собі. Ви будете менше зациклюватися на недоліках свого тіла та віком. Крім цього, ви можете самі отримати незабутній вагінальний оргазм.

Цікаво: Багато жінок отримують тільки кліторальний оргазм. Вагінальний оргазм не тільки приємний, але і неймовірно корисний для здоров'я.

Якщо ваше статеве життя яскраве і постійна, то настрій помітно поліпшується, що не може не позначитися на всіх інших сферах життя. Ви станете самовпевненою, бажаною, з вогником в очах.

Тренування вагінальних м'язів: поради та відгуки

Про це є різні відгуки. В основному, тільки позитивні.

Марія, 35 років: «Я — мама двох дітей. Звичайно, після пологів зникли ті відчуття під час сексу, які були до. Після трьох місяців стискання-розслаблення м'язів піхви і ануса, чоловік здивувався. Я до того, що навіть мінімальні вправи дають свій результат».

Світлана, 29 років: «Я займаюся з тренером і тренажерами. Ефект просто потрясний, таких оргазмів я ще не відчувала. А чоловік взагалі в захваті».

Оксана, 31 рік: «Я чомусь не довіряю цій тренування вагінальних м'язів. Страшно, що через недосвідченість ще сильніше розтягнеш м'язи. Або ж тільки займатися з професіоналом».

Валентина, 40 років: «Давно ходжу на заняття, тепер у нас з чоловіком секс став ще краще, ніж коли-небудь. Подружка моя теж записалася, всім раджу».

Відчули на собі позитивні сторони натренованих інтимних м'язів, стверджують, що якби всі жінки навчилися управляти своїми вагінальними м'язами, то число розлучень стало б близьким до нуля, чоловіки були б вірні тільки одній жінці, а жінки перестали б турбуватися про дрібниці і любили б себе такими, які вони є.

Відео: Тренування інтимних м'язів