Віджимання від підлоги на руках: правильна техніка, досягнення максимальних результатів. Що буде, якщо кожен день віджиматися від підлоги: це корисно чи шкідливо? Який буде ефект від віджимань, якщо віджиматися від підлоги кожен день 50, 100, 200, 300, 50

 • Щоб за допомогою віджимань прибрати жир з конкретної частини тіла, необхідно вибірково підібрати комплекс вправ з впливом на потрібну групу м'язів.
 • Під час перших тренувань у м'язах накопичується рідина, яка компенсує втрату ваги. При тривалих навантаженнях м'язи сушаться, і ви помічаєте зниження маси тіла.
 • Харчуватися потрібно щонайменше за півтори години до тренування. У ваш раціон харчування повинні бути включені складні вуглеводи, які забезпечують продуктивну роботу м'язів. Для нормалізації обміну речовин під час занять, необхідно пити воду. Після фізичного навантаження розігрітим м'язам необхідна підживлення. Повноцінне і правильне харчування, багате білками і амінокислотами, після тренування, дозволить організму перетворювати поживні речовини в м'язову масу.

  Важливо пам'ятати, що тренування з фізичним навантаженням – це стрес для організму. Ваше завдання правильно підібрати вправи, розподілити кількість тренувань, дотримуватися інструкції.

  Відео: Програма віджимань: вибухові віджимання від підлоги  У даній статті ми розглянемо правильну технологію віджимання.

  Зміст

  Віджимання – універсальна фізична вправа, активно застосовується в різних видах тренувань. З допомогою цього виду підкачки надають рельєфність корпусу тіла і нарощують м'язову масу. При виконанні цієї вправи основне навантаження припадає на грудні м'язи і трицепс. Крім цього, в процесі задіяні м'язи ліктьових суглобів, м'язи плечового поясу, м'язи сідниць і преса. Комплекс віджимань активно використовується в силових видах спорту, є основою при підготовці військовослужбовців.

  Якщо ваша мета — поліпшити фізичну форму верхньої частини тіла, то цей вид навантаження є для вас оптимальним. Незалежно від віку і місця проведення тренувань, віджимання допоможуть вам досягти бажаного результату. Одночасно з тренуванням м'язів, ви зміцните суглоби і підвищити витривалість тіла.

  Як віджимання від підлоги на руках впливають на організм?

  Для того, щоб привести себе в фізичну форму або попрощатися із зайвою вагою, необхідно регулярно виконувати вправи для підвищення м'язового тонусу. Віджимання – один з найбільш підходящих варіантів для прокачування верхньої частини тіла. Перевага цього вправи – це комплексний вплив на вашу фігуру.

  В залежності від кута нахилу або положення тіла в цілому відбувається прокачування різних груп м'язів. При регулярних тренуваннях фізичні вправи стануть для вас джерелом енергії. За допомогою віджимання зміцнюються кістки, особливо в ліктьових суглобах і зап'ястях. Поліпшується обмін речовин. Віджимання зміцнюють серцевий м'яз і нормалізують кровоносну систему. Ви позбудетеся від зайвих жирових відкладень, тіло придбає рельєфність і пружність.

  Віджимання від підлоги на руках: правильна техніка

  Правильна техніка забезпечить досягнення необхідного результату. Дотримуючись рекомендації та інструкції, ви виключите можливість травмувати хребет і суглоби.

  Віджимання, за рахунок великої кількості скорочень, задіють основну групу м'язів вашого тіла. При систематичний і правильному виконанні вправи, перший ефект якого ви досягнете – це підвищення витривалості.

  Правильна техніка віджимання

  Підібравши правильний комплекс, що враховує особливості вашого тіла, необхідно дотримуватися чіткої послідовності тренувань. Для підвищення ефективності необхідно чергувати різні вправи, правильно підбирати навантаження і давати організму час на відпочинок. При виконанні віджимань важливим критерієм є не кількість, а якість виконання.

  На що необхідно звернути увагу при виконанні вправ із відтискання від підлоги?

  • Постановка рук — в залежності від відстані між руками в положенні упор лежачи навантажується різна група м'язів.
  • Розташування ніг — ноги повинні знаходитися в максимально зручному положенні. Від ширини між ногами безпосередньо залежить складність виконання вправи. Для більшої рівноваги відстань між ногами необхідно збільшити.
  • Положення тіла — перед початком виконання вправ, необхідно напружити м'язи живота і сідниць. Хребет обов'язково повинен бути прямим.
  • Напрям голови — ви повинні дивитися вперед, а не вниз. Голова знаходиться в піднятому положенні.
  • Положення рук — маса вашого тіла припадає на руки. Обов'язково випрямляйте їх, приймаючи початкове положення.
  • Стан м'язів – не розслабляйтеся під час віджимання, тримайте м'язи в напрузі.
  Важливо правильна постановка тіла

  Незважаючи на свою популярність, віджимання досить складна вправа. Для людей, що виконують класичне віджимання від підлоги вперше, таке навантаження може стати непосильним завданням. В такому разі на перших тренуваннях слід замінити класичне віджимання від підлоги полегшеним варіантом цієї вправи.

  • В якості опори замість підлоги віддайте перевагу стіні. Ноги повинні знаходитися на такій відстані від стіни, щоб вага тіла був спрямований на руки. Згинайте руки в ліктях і виконуйте віджимання. Після того, як ви освоїте цей вид віджимання, переходьте до наступного виду навантаження.
  • Віджимання від поверхні різних видів меблів. Відповідний твердий предмет вашого інтер'єру дозволить змінити кут нахилу вашого тіла, тим самим полегшить навантаження при віджиманні. Якщо вправа вам по силам, то продовжуйте тренуватися, поступово зменшуючи кут нахилу.
  Віджимання

  Віджимання необхідно виконувати в кілька підходів. Як тільки ви відчуєте, що напруга зменшилася, необхідно додати до тренування більш складні види віджимань.

  Як досягти максимальних результатів у віджиманні на руках?

  Крім віджимань, для досягнення максимального ефекту, необхідно дотримуватися важливі моменти.

  Важливо вести здоровий спосіб життя

  Фактори, що впливають на досягнення результату:

  • Послідовність виконання вправ. Поступове збільшення навантаження.
  • Правильне чергування навантаження та відпочинку. Давайте час організму на відновлення.
  • Повноцінне харчування для відновлення витраченої енергії. Їжа, багата на вітаміни, білки і амінокислоти.
  • Здоровий спосіб життя. Виключіть шкідливі звички.
  • Для ефективності віджимання необхідно мати тренований прес. Додайте до комплексу вправ навантаження для зміцнення м'язів живота і спини.
  • При виконанні вправ дотримуйтесь точність виконання і не женіться за швидкістю.
  • При появі втоми і болю в м'язах зробіть перерву. Не доводьте організм до виснаження.
  • При віджиманні контролюйте своє дихання. Тіло опускається – вдих, тіло піднімається – видих.

  Який буде ефект від віджимань, якщо віджиматися від підлоги кожен день 50, 100, 200, 300, 500 разів?

  Існують різні програми віджимань, розраховані на кілька місяців. Виконуючи конкретні рекомендації, ви гарантовано приходьте до бажаного кількісного результату. Тренування складені таким чином, що для них не має значення ваш початковий рівень підготовки.

  У всіх графіках занять відводиться час для відновлення працездатності організму. Якщо віджиматися щодня, то ваші м'язи будуть постійно знаходиться в стані втоми, що призведе до зниження ефективності їх роботи.

  Віджимання

  Для досягнення кількісного рівня в віджиманнях, необхідно велику увагу приділити якості тренувань.

  • Для того, щоб прийти до показника 100 віджимань в день, щодня необхідно підвищувати витривалість. Правильна схема — це збільшення кількості підходів, а не кількості разів. Для початку достатньо буде виконання по 5 підходів в день.
  • Кількість разів у кожному підході встановіть індивідуально, в залежності від вашої витривалості. Для цього віджимайтеся у першому підході до відмови. Так ви зможете вийти на приблизну цифру. Далі поступово збільшуєте кількість підходів в дні тренувань.
  • Правильним рішенням буде виконання віджимань через день. Відводячи час на відпочинок, на тренуванні необхідно викладатися максимально. Дотримуючись послідовність тренувань, через два місяці ваш результат досягне 100 віджимань за один підхід.
  • Для того, щоб зберегти результат і отримати ще кращий ефект, необхідно продовжувати займатися. Щоб не втратити інтерес, зробіть віджимання іншим комплексом вправ.
  • Чергуйте фізичне навантаження з вправами на витривалість – пробіжки, плавання, велосипед. При занятті яким-небудь видом спорту, віджимання позитивно позначаться на ваших показниках.

  Способи і види віджимань від підлоги на руках

  Поставивши перед собою конкретну мету, спортсмени виконують різні методи віджимань.

  • Віджимання на збільшення м'язової маси. Суть методу — це чергування навантаження та відпочинку. При щоденних заняттях часу на відпочинок обмаль. В такому випадку нарощування маси можливо при наявності необхідної ваги тіла.
  • Віджимання на силу. Суть методу – чергування легких занять з тренуваннями, в яких буде задіяний додатковий вагу.
  • Віджимання на витривалість. Суть методу полягає у збільшенні кількості повторень.
  Віджимання

  Якщо вам набридло класичне віджимання від підлоги, додайте в своє тренування більш складні вправи:

  1. Віджимання на кулаках. Приймаєте вихідне класичне положення. Упираєтеся про поверхня не долонями, а кісточками пальців. У цій позі вага тіла припадає на кулаки, що в свою чергу знижує навантаження на зап'ястя.
  2. Віджимання з однією рукою. У даній вправі опорної повинна бути одна рука, другу необхідно відірвати від підлоги і розташувати на попереку. З таким положенням можуть впоратися лише натреновані руки, слабкі не зможуть утримати рівновагу.
  3. Віджимання з однією ногою. Розташування ніг хрестоподібне. Наголос припадає на одну ногу. У цій вправі основні сили спрямовані на утримання рівноваги.
  4. Віджимання на колінах. Упор ніг припадає на коліна. Гомілки необхідно схрестити. Основне навантаження припадає на плечові суглоби, опрацьовуються м'язи преса.
  5. Віджимання на ліктях. Упираєтеся на поверхню ліктьовими суглобами. Поперемінно выпрямляете руки і повертаєтеся у вихідне положення. У цій вправі основне навантаження припадає на двоголові і триглаві м'язи плеча.

   На ліктях
  6. Віджимання з широко розставленими пальцями. У цій вправі необхідно максимально розправити пальці на кистях. Поверхні стосується не вся долоня, а кінчики пальців. У даній позі насамперед прокачуються кисті рук і грудні м'язи.
  7. Віджимання з бавовною. Вижимання тіла вгору необхідно зробити ривком, як би підстрибуючи верхнім корпусом. Одночасно відриваються кисті рук від підлоги, і вчиняється бавовна. При цьому маневрі навантаження припадає на грудні м'язи і трицепси. Тут важливо зберегти рівновагу, тому ноги широко розставлені.
  8. Віджимання за допомогою фітболу. У даній вправі в якості опори виступає фітбол. При таких віджиманнях необхідно контролювати правильне положення тазу і стегон, щоб виключити їх провисанияе
  9. Віджимання з допомогою височини. Необхідно розташувати шкарпетки ніг на зручну для вас височина. При таких віджиманнях добре прокачуються руки.

  Як скласти графік віджимань від підлоги?

  Дотримуючись графік віджимань, вам буде легше слідкувати за вашими результатами. По суті графіком є контролювання навантаження на організм.

  Ефективні віджимання

  Розглянемо основні моменти:

  1. Дотримуйтеся часу тренувань. Не займайтеся рано вранці або перед нічним сном.
  2. Кожне тренування починайте з розминки. Розігріті м'язи виключать можливість нанесення травм.
  3. Не потрібно проводити кілька тренувань на день. Набагато ефективніше разом з віджиманнями виконувати додатковий комплекс вправ.
  4. Не варто віджиматися до знемоги. Для кожної людини навантаження індивідуальні, не прагнете перегнати чий то результат.
  5. Якщо ви прийняли рішення займатися щодня, то необхідно чергувати навантаження. Один день – мінімум віджимань, другий день – максимум.

  Фізичне навантаження при віджиманнях від підлоги: як не перестаратися?

  При будь-яких фізичних навантаженнях необхідно правильно розподілити силу впливу на роботу вашого організму.

  • Навантаження буває кількісна — число виконуваних вправ, і якісна – залежить від інтенсивності тренування.
  • Ефект від одержуваної фізичного навантаження досягається при тривалих постійних тренуваннях. Під впливом сили і різкої інтенсивності вправ, ви ризикуєте отримати негативний результат.
  • Розрізняють постійну навантаження і змінну. При постійній — ви займаєтеся щодня, не відводячи дні для відпочинку. При змінному навантаженні – ви даєте час організму на відновлення працездатності.
  Головне — не перестаратися
  • При правильному фізичному навантаженні ви відчуваєте поліпшення м'язового тонусу. Після хороших тренувань ваше тіло повинно бути розпашілим, а апетит пасивним. При навантаженнях понад норми, організм відчуває різку нестачу поживних речовин, тим самим після занять підвищується почуття голоду.
  • Щоб за допомогою віджимань прибрати жир з конкретної частини тіла, необхідно вибірково підібрати комплекс вправ з впливом на потрібну групу м'язів.
  • Під час перших тренувань у м'язах накопичується рідина, яка компенсує втрату ваги. При тривалих навантаженнях м'язи сушаться, і ви помічаєте зниження маси тіла.

  Харчуватися потрібно щонайменше за півтори години до тренування. У ваш раціон харчування повинні бути включені складні вуглеводи, які забезпечують продуктивну роботу м'язів. Для нормалізації обміну речовин під час занять, необхідно пити воду. Після фізичного навантаження розігрітим м'язам необхідна підживлення. Повноцінне і правильне харчування, багате білками і амінокислотами, після тренування, дозволить організму перетворювати поживні речовини в м'язову масу.

  Важливо пам'ятати, що тренування з фізичним навантаженням – це стрес для організму. Ваше завдання правильно підібрати вправи, розподілити кількість тренувань, дотримуватися інструкції.

  Відео: Програма віджимань: вибухові віджимання від підлоги