Характеристика чоловіка Діви, народженої в рік Півня

Діву символізує стародавня зоряна богиня Астрея, яка вважалася однією із справжніх хранительниц людства. Може бути, саме тому люди, народжені під цим знаком, піклуються про себе та інших. Такі особи мають організованим, раціональним мисленням, можуть проявляти надмірний контроль, але серед партнерів вважаються одними з найбільш вірних і турботливих.

Загальна характеристика

Чоловіки Діви, народжені в рік Півня, витрачають багато часу на пошуки рішень у власних думках. Це хороші аналітики, люблять міркувати про минуле, оскільки так вони отримують уявлення про сьогодення. Вони іноді витрачають занадто багато часу на спогади, тому нерідко втрачають можливості, які знаходяться прямо перед ними. Як би логічні у своїх діях і спостережливі вони не були, Діви повинні бути обережними, щоб не поплутати сприйняття реальності з самою реальністю. Іноді, вдивляючись у деталі, вони можуть не оцінити ситуацію в цілому.

Розумні і методичні, чоловіки під знаком Діви, народжені в рік Півня, легко засвоюють нові знання. Вони прагматичні і часом допитливі, іноді надмірно обережними у відносинах з іншими, при цьому відмінні психологи, хитрі і маніпулюють людьми.

Діви, чудово знають свої достоїнства, діють розсудливо і звикли домагатися поставленої мети. Вони не народжені, щоб стати лідерами, але здатність до постійної роботи над собою є активом, який приносить користь їм і оточуючим.

Перфекціонізм може бути для них проблемою. Діви віддані, винахідливі, корисні, працьовиті, розумні, дотепні. Коли перебувають у поганому настрої, їх енергія стає саморуйнівної. Чоловіки, народжені в рік Півня, коли у них щось не виходить, стають тривожними, пригніченими, напруженими. У цей момент краще всього залишити їх наодинці з собою.

Представники цього знака є втіленням бездоганності. Не люблять, коли в житті застій, але цінують самотність і можуть проводити багато годин за читанням, плануванням, фантазуванням творчих проектів. Вони не можуть відмовити в допомозі друзям, дуже спостережливі, тому легко виявляють недоліки.

Навіть якщо висловлюють свою думку занадто гостро, насправді намагаються просто допомогти.

Кар'єра

Незалежно від року народження Діва завжди звикла робити роботу досконало, тому у неї багато вимог до інших і високі стандарти все навколо. При роботі у великому колективі така поведінка завдає шкоди відносинам з іншими.

Цей чоловік ніколи не зупиниться на досягнутому. Він буде займатися самовдосконаленням до самої старості, постійно пізнавати нові для себе професії, тому Діви – дуже цікаві співрозмовники. Немає такої теми, на яку вони не могли б поговорити. У виборі професії Діва завжди намагається звернутися до тій сфері, де менше всього доводиться контактувати з великою кількістю людей. Це хороші:

  • вчителя;
  • бухгалтера;
  • бібліотекарі;
  • математики;
  • хіміки;
  • доктора;
  • дизайнери;
  • фармацевти.

У них все має бути завжди сплановано, розписано по секундах, тому якщо звичний графік порушується або щось йде не так, як замислювалося спочатку, чоловік виходить з себе. Діви-Півні терпіти не можуть, коли їх кваплять або вказують, що робити, оскільки і самі прекрасно знають, як буде краще, і не збираються виконувати поставлене завдання абияк. Ці люди чудово виправляють помилки інших з першого разу.

Вони зосереджені на деталях, тому не можуть зробити помилку, а якщо і зроблять, то негайно виправлять.

Ставлення до грошей

У питанні грошей, будь то особисті фінанси або бізнес, дванадцять знаків зодіаку володіють різним підходом до матеріальних цінностей. Деякі воліють збирати кошти, інші – відкладати на мрії, треті – витрачати на все підряд і жити одним днем.

Вибір кар'єри цього знака повинен ґрунтуватися на здібностях чоловіки і життєвих перспективах. Такий чоловік навряд чи зможе працювати під тиском, зате це відмінний кандидат на посаду, де потрібні акуратність і точність. Такі хлопці практичні, коли справа доходить до грошей. Представники знаку знають точно, скільки необхідно грошей на комфортне життя, тому слідують встановленим цілям і отримують, що потрібно. Вони рідко поспішають або вступають в ризиковані авантюри, кожне рішення зважують, тому завжди отримують більше. У них власні правила щодо фінансів.

Ці хлопці зароблять саме стільки, скільки потрібно, і не більше того. Гнатися за великими грошима не стануть, але зацікавлені в кар'єрі.

З них виходять хороші керівники, але в команді такий чоловік грати не стане, оскільки і сам знає, як необхідно правильно координувати і планувати бізнес.

В любові

Діва – відданий, ніжний чоловік, який насолоджується відносинами, якщо в них немає скандалів. Любить піклуватися про своїх близьких, створюючи для них ідеальний будинок. Він ненавидить бути залежним від партнера і нерідко більшу частину часу проводить на роботі.

Більшість чоловіків цього знака виберуть партнерку приземленого складу характеру, яка такою ж реаліст, як і він, освічена, сувора, але чуйна до його проблем. Ревнощі і постійна конкуренція, можуть затьмарити ставлення до жінки.

Зраду такий хлопець може пробачити, якщо дуже любить, але це не означає, що він звик ходити під каблуком. У гніві бачити Діву не варто, оскільки іноді від безвиході він допускає рукоприкладство, правда, потім буде сильно шкодувати про це і просити прощення.

Дім і сім'я

Чоловік Діва—Півень — відмінний сім'янин, який не піде змінювати. Його сім'я завжди на першому місці, він готовий і буде її повністю забезпечувати, створюючи в будинку комфорт. Така людина все робить своїми руками, не кваплячись, тому економить сімейний бюджет.

Він любить чистоту і порядок, а також схильний вважати, що жінка повинна сидіти вдома і стежити за дітьми, готувати їсти і наводити чистоту.

Діва не потерпить поруч представницю прекрасної статі, яка любить галасливі компанії і постійно присутніх друзів. Він воліє залишатися вдома в тиші, оскільки це місце відпочинку, але це зовсім не означає, що друзів у нього немає, просто все повинно бути в міру.

З дітьми буде намагатися триматися в стороні, якщо є настрій – звозить на риболовлю, навчить щось робити, але не варто чекати від нього божевільного прояви батьківських почуттів. Такий батько дасть можливість дітям вибирати свою дорогу і не стане втручатися, тільки в зовсім критичній ситуації може направити, але не змусити.

Сумісність

І Діва, і Овен правдиві по своїй природі. Партнерство між ними володіє особливою харизмою, але довговічність під питанням. Овен не може впоратися з несхваленням, а партнер буде завжди вказувати на його недосконалість. Любовна сумісність між чоловіком Дівою і жінкою-Овном здається важким. Діва добре планує і дивиться в майбутнє, Овен ж спонтанний, живе одним днем, його дратують рамки.

Риси характеру Діви дуже схожі на ті, якими володіє Телець, це і робить їх у парі сумісними. Обидва дуже відповідальні, послідовні і витрачають гроші з розумом. Партнери практичні у своєму підході до життя, вірні у відносинах. Чоловіка приваблює ласкава природа Тельця, відданість і її філософський підхід до життя.

Близнюки зроблять чоловіка цього знаку ласкавим, а той, у свою чергу, стабілізує невгамовний характер партнерки. Обидва можуть читати один у одного думки, обидва мають реалістичний погляд на зовнішній світ.

Рак млявий і надто чутливий, однак у Діви є терпіння і здоровий глузд. Астрологічна сумісність цих знаків хороша, незважаючи на відмінності в природі. Жінка–Рак приваблює чоловіка зовнішньою привабливістю.

Детальніше про характер чоловіка, народженого під знаком Діва, ви дізнаєтесь із наступного відео.