Гороскоп жінки Овен-Кінь

Жінки, народжені під знаком Овна в рік Коня, – цікаві і неординарні особистості. Вони завжди стають об'єктом жадання у протилежної статі, а їх кмітливості і інтуїції може позаздрити кожен. Але і ця дама не позбавлена деяких недоліків, які можуть ускладнити їй життя.

  Характеристика

  Жінки-Овни, народжені в рік Коня, характеризуються неабияким розумом і чарівливістю. Вони здатні домогтися успіху в будь-яких сферах діяльності. Життєлюбний і доброзичливі.

  Люди завжди тягнуться до цих дівчат, їх вогняний характер приваблює протилежну стать. Жінки Овни-Коні завжди раді змінам, але і звичний уклад життя їх не засмучує – ці дами люблять життя цілком. Вони володіють хорошою інтуїцією, завжди уважні до близьких і знають, як підтримати в скрутну хвилину.

  В якості одягу ці представниці прекрасної статі воліють вибирати стиль «унісекс».

  В улюблених вбранні жінка відчуває себе розкуто, їй важливо і зручність: одяг не повинен сковувати рухи.

  Серед переваг характеру цих дівчат слід відзначити наступні:

  • вміє бути відповідальною і проявляти ініціативу;
  • енергійна, завжди позитивна;
  • цілеспрямована;
  • високо інтелектуально розвинена;
  • волелюбна і незалежна;
  • вміє легко вести бесіду на будь-яку тему.

  Жінка, народжена під знаком Овна в рік Коня, має і деякі недоліки в своєму характері:

  • вміє заробляти, але дуже марнотратна;
  • не виносить критики на свою адресу;
  • вважає важливими лише власні проблеми;
  • дуже підозріла і недовірливий.

  В коханні та шлюбі

  Ідеальним чоловіком свого життя жінка Овен-Кінь бачить яскравого і сильного молодого людини. Вона віддає перевагу цікаві стосунки, а нудні традиційні цукерки-букети – не для неї. Ця пані любить аналізувати кожен крок свого обранця, таким чином вона вивчає його і розмірковує, чи підходить він їй в якості супутника на все життя.

  Жінка Овен-Кінь знає, як зробити так, щоб партнер відчував себе щасливим в її компанії. Однак і чоловікові, на шляху якого зустрілася ця дівчина, варто постаратися уникати у відносинах одноманітності, інакше вона відправиться на пошуки нового обранця.

  Вступаючи в шлюб, ця жінка завжди залишає за собою право на свободу. Вона не прагне стати лідером у стосунках, а, скоріше, воліє рівноправність. Слово «свобода» в її розумінні зовсім не означає свободу відносин, але природа наділила її постійним прагненням блищати в колі друзів і залучати їх увагу. Тому її чоловікові варто змиритися з цією особливістю молодої дружини, інакше цю пару чекає розрив.

  Ця дівчина може стати відмінною господинею, але навряд чи побут буде займати весь її час. Ймовірно, прибирання будинку і готуванні вона буде приділяти лише мінімальний час, і тим не менш будинок в її руках завжди буде в чистоті.

  Як мати жінка Овен-Кінь прагне стати другом для своїх дітей. Своєю відмінною інтуїцією вона чудово розуміє підліткові проблеми і може дати ділову пораду.

  В роботі

  Жінка Овен-Кінь здатна досягти високих результатів у будь-якій професійній сфері, але найчастіше її вибором стає творча область. Тут вона відчуває себе «у своїй тарілці», мистецтво дозволяє їй реалізувати бурхливий потенціал і демонструвати свої таланти.

  Якщо ж ця жінка подалася в іншу сферу, то творчість, вона не залишить. Швидше за все, улюблена справа стане її хобі або об'єктом підробки.

  Вона чудово впорається з керівною посадою, але якщо задумає розвивати бізнес, то їй варто знайти в цій справі помічника. Заробляти гроші Овен-Кінь вміє, а от витрачає їх часом дуже нерозумно. Для реалізації бізнес-проектів їй потрібен напарник, здатний утримати марнотратну партнерку від необдуманих вчинків та занадто ризикованих кроків.

  Фінансової стабільності ці дівчата досягають не відразу. Причиною знову ж стає їх невміння поводитися з грошима. З віком схильність витрачати кошти на дрібнички проходить.

  Сумісність

  Згідно з подвійним гороскопом ідеальний супутник для представниці знаку Овен-Кінь – це молодий чоловік, народжений під знаком Лева в рік Тигра і Собаки. З цієї компанії здатний скластися міцний надійний союз на довгі роки.

  Також хороші варіанти – чоловік Стрілець, який народився в рік Кози, або молода людина під знаком Близнюків, що з'явився на світ у рік Тигра або Собаки.

  Самий невдалий союз у цієї жінки може вийти з Водолієм-Козою, страждати від цього шлюбу буде дружина Овен. Не сама вдала пара вийде, якщо їй на шляху зустрінеться Ваги-Щур або Ваги-Мавпа. У цьому випадку жінка знову не буде щаслива.

  Варто обходити стороною і чоловіків Козерогів, народжених у рік Щура або Кабана.

  Рекомендації

  Щоб у відносинах жінки Овна-Коні з партнером завжди панували комфорт і гармонія, їй варто прислухатися до порад астрологів.

  • Їй потрібно навчитися довіряти їй і іншим близьким людям. Не варто все тримати в собі, необхідно ділитися своїми думками з коханим. Це дозволить не тільки краще пізнати супутника життя, але і зрозуміти себе.
  • Часто ця дама намагається уникати реальності, заглиблюючись у нездійсненні плани. Вона намагається сховатися від проблем у веселій компанії. Але їй треба пам'ятати, що реальність – це основа життя.
  • Необхідно переглянути своє ставлення до шлюбу і зрозуміти, що в сім'ї кожен з подружжя споконвіку має свої неписані обов'язки. Не варто так яскраво проявляти свою незалежність, перебуваючи у шлюбі, інакше є ризик залишитися самотньою.
  • Висловлювати емоції краще трохи більш стримано. Імпульсивним людям не завжди ради в компаніях. Дуже енергійна жінка може щиро приймати лестощі за захоплення. За її спиною можуть розпускатися чутки.

  Детальніше про жінок-Овнах ви дізнаєтесь із наступного відео.