Чоловік Водолій-Півень: опис особистості та особливості взаємодії

Чоловік Водолій-Півень — це незвичайна особистість, до якої потрібно знайти підхід. Характеристика, гороскоп сумісність в любові, поради і рекомендації — все це ви знайдете в нашій статті.

Характеристика

Водолій, народжений у рік Півня, є волелюбною особистістю, яка не терпить деспотизму і натиску з боку оточуючих. Досить часто дана риса характеру доповнюється вмінням боротися за власну свободу. Вкрай непохитні і стійкі люди, завзято борються за справедливість.

Найчастіше Водолій-Півень може бути екстравертом, який любить спілкування і має безліч друзів і знайомих, перед якими постійно красується. Оточуючі повинні схвалювати його вчинки, але у відповідь буде діяти чесно і прямолінійно. Чоловік не стане боятися висловлюватися з будь-якого питання, навіть якщо зробить це в грубій формі.

Водолій-Півень має велику кількість талантів, цілком здатний досягти того, чого забажає. Йому не подобається застій і інертність в житті, хлопець є активною людиною. Таких людей називають завзятими мандрівниками і романтиками. Дух пригод, що може привернути їх увагу. Але незважаючи на це, такий чоловік вкрай рідко досягає поставленої мети, так як не дуже терплячий. Він може змінити мету і напрям в мить ока.

Велика сила волі і честолюбство – те, чим може похвалитися хлопець, народжений під цими знаками. Має гарний інтелект, прагне удосконалюватися і насолоджується цим процесом. Завдяки своїм заслугам, розуму і таланту здатний викликати в інших людей захоплення.Чоловіки Водолії-Півні намагаються бути заможними фінансово. Якщо у них щось не вийде, обов'язково знайдуть інший шлях до досягнення даної мети.

Багато роблять гідну кар'єру чи відкривають власний бізнес.

У шлюбі та сім'ї

Водолій-Півень завжди буде захищати свою сім'ю, боротися за неї. Але волелюбний хлопець не буде терпіти, якщо дружина стане обмежувати його свободу. Непоступливість і впертість можуть перешкодити побуті та сімейного життя, так як упертих чоловіків ніхто не змусить зробити те, чого вони не бажають. Вважають, що жінка повинна поважати їх бажання, приймати більшість важливих рішень самостійно. Не варто думати, що Півень-Водолій зможе жити в клітці. Свобода пересувань – те, що він буде відстоювати до кінця.

Якщо дружина все ж спробує підпорядкувати молодої людини чи стане його контролювати, з'явиться безліч конфліктів і сварок. Зрештою чоловік розірве відносини. Він навряд чи знайде спільну мову з Овном, Тельцем і Раком, особливо якщо вони народилися в рік Собаки або Кота. Найкраща сумісність у Водоліїв-Півнів з Близнюками, Стрільцями і Левами, які з'явилися на світ у роки Дракона і Бика. Подібні пари можуть зробити свій шлюб довгим і щасливим.

В любові

Хоч Півень-Водолій і не прагне відшукати свою другу половину, але любовні стосунки означають для нього багато. Чоловік украй часто закохується, здатний вибрати партнера, йдучи на поводу у емоцій. Він хоче, щоб його шанували, але не прагне до цього відкрито. Навіть якщо він розчарується в кому-небудь, не стане закриватися в собі і через деякий час може знову впустити когось у своє серце. Перші романи можуть бути не надто вдалими, але незабаром молода людина навчиться вибудовувати приємні і затишні взаємини.

У кар'єрі

Півень-Водолій бажає жити красиво. Вони не розуміють, як можна жити без отримання всіх благ. Здатні знайти будь-який шлях для того, щоб зробити краще своє фінансове становище. Або роблять гарну кар'єру і отримують керівні посади, або відкривають власну справу, з допомогою якого добре заробляють. Добробут для таких людей важливіше, ніж що-небудь інше.

В ліжку

В інтимній сфері Водолій-Півень пристрасний і ніжний. Здатний розкриватися повністю, але в деяких випадках можна бути закритим. Все залежить від його настрою, а також від того, чого він хоче. Жінка повинна уважно ставитися до бажань непостійного молодої людини, оскільки лише таким чином можливо його приручити. Йому подобається пробувати щось нове, незвичайне. Тому найкращою чоловік буде вважати ту дівчину, яка зможе внести різноманітність у його інтимну життя.

Досить спокійно сприйме те, що партнерці захочеться спробувати щось новеньке або пофантазувати. При необхідності Півень-Водолій може вивчити спеціальну літературу, яка допоможе йому розібратися.

Якщо партнерка буде вітати різноманітні експерименти, може прив'язатися до неї.

Поради та рекомендації

Чоловіки Півні-Водолії повинні виробляти систему цінностей, про яку треба пам'ятати. Її слід використовувати завжди. Лише тоді можуть відчути себе максимально комфортно.

Якщо хлопець вибирає який-небудь конкретний шлях, можна з нього сходити.

Якщо близькі люди дають якісь поради або рекомендації, варто вислуховувати їх, помічати і запам'ятовувати, так як вони можуть ділитися цінним досвідом.

Люди, народжені під цим знаком, є унікальними. Не потрібно соромитися своїх особливостей — краще показувати їх оточуючим.

Необхідно бути більш добрим і уважним до свого оточення, інакше можна залишитися на самоті, що вкрай неприємно. Також необхідно змінити своє ставлення до шлюбу, постаратися не провокувати конфлікти і розуміти партнера. Це допоможе уникнути різних проблем і зробити сімейне життя більш простий.

Для того щоб сімейні відносини були більш спокійними і комфортними, Водолії-Півні можуть носити талісмани, виготовлені з бірюзи. Даний камінь допоможе згладити конфлікти і встановити у відносинах світ.

Детальніше про чоловіків Водоліїв ви дізнаєтесь із наступного відео.