Жінка Ваги, народжена у рік Тигра

Жінка, яка поєднує в собі якості Ваг і Тигрів, відрізняється життєлюбством і товариськістю. Вона любить бути в центрі уваги і здатна оживити будь-яку кампанію. Здатність дами притягувати людей дозволяє їй обзаводитися корисними знайомствами, які допомагають особистості багато чого добиватися в житті.

Характеристика

Жінка Терези-Тигр володіє привабливою зовнішністю і витонченими манерами. Така дама ретельно стежить за собою і знає останні тенденції моди. Вона випромінює неймовірну чарівність, яке притягує оточуючих людей.

Дівчина, народжена в рік Тигра під знаком зодіаку Ваги, дуже чистоплотна і аккуратна, а тому у всіх її справах завжди панує порядок.

Вона тонко відчуває красу і здатна прикрасити навіть саме нудне місце.

Представниця цього гороскопа володіє розвиненою інтуїцією і анализаторскими здібностями, що дозволяє їй правильно розцінювати ситуації, щоб зробити відповідні дії. Такий дамі важливо навчитися контролювати емоції, які часто заважають особистості приймати вірні рішення.

Жінка Терези-Тигр завжди думає наперед. Бажання добитися успіху штовхає її на осягнення чогось нового, а тому така дівчина рідко зупиняється на отримання однієї професії. Її можна назвати ерудованою людиною, що володіє тактовністю і дипломатичністю.

Поведінка в дружбі

Представниця цих знаків може стати прекрасним другом, здатним приділити увагу товаришеві навіть при сильної зайнятості.

Така дама цінує дружбу щирість і справедливість, а тому не стане грати чужими почуттями і намагатися маніпулювати.

Дівчина Тигр-Ваги здатна відстоювати інтереси одного навіть тоді, коли не впевнена в його правоті. Вона завжди підтримає товариша і підбере потрібні слова, щоб утішити або підбадьорити. Така особистість має унікальну здатність вселяти в людину впевненість у власній красі і силі.

Незважаючи на товариськість і комунікабельність у таких людей мало справжніх друзій. Це пов'язано з честолюбством та прямолінійністю характеру. Але завдяки обмеженій кількості близьких по духу людей, дівчина Тигр-Терези завжди впевнена у щирості та відданості свого оточення.

Ставлення до кохання і шлюбу

Дівчина, що поєднує в собі якості Тигра і Ваг, любить фліртувати з протилежною статтю. Нерідко вона веде себе потай, щоб у будь-який момент мати можливість піти від обранця.

Така дама прагне любові, але виставляє високі вимоги потенційному партнеру. Її не зацікавить чоловік середнього розуму і невеликого достатку.

Представниця цього гороскопа зверне увагу на сильного і рішучого хлопця, що вміє і любить працювати.

Для таких жінок важливо відчувати себе коханими і бажаними, а тому вони дуже довго шукають супутника життя. З чоловіком вона може вести себе вкрай деспотично, вимагаючи від другої половини виконання всіх її побажань.

Шлюб для дівчини Тигр-Ваги відіграє важливу роль. Але найчастіше вона занадто багато вимагає від чоловіка і дітей, що неминуче призводить до скандалів і образ. Мудрі жінки з часом вчаться контролювати свої почуття і знаходять гармонію в сімейних відносинах.

Кар'єра і бізнес

Жінка Тигр-Ваги будує далекосяжні плани на життя. Для неї важливо домогтися фінансового благополуччя і завоювати авторитет. Щоб домогтися кар'єрного росту такі дами здатні працювати добу безперервно, витрачаючи мінімум часу для відпочинку і сну.

Роздобути бажане жінці вдається завдяки сильно розвиненій інтуїції і високому інтелекту. Вона вміє аналізувати ситуацію і здатна прийняти вірне рішення. Єдине, що може перешкодити Тигру-Терезам завоювати високе положення в житті, це зайва дратівливість і емоційність.

Тільки впоравшись зі своїми почуттями, така дама зможе зайняти керівну посаду або відкрити власний бізнес.

Сумісність

Жінка Тигр-Ваги шукає в супутники життя привабливого і перспективного чоловіка. Для того щоб досягти гармонії у відносинах дамі потрібно навчитися прощати помилки партнера і не звертати уваги на його недоліки.

Найбільшою сумісністю в любові такі дівчата мають з чоловіками, народжені в рік Свині, Собаки, Щура і Півня під знаками зодіаку Овен, Близнюки, Лев і Телець.

Детальніше про дівчина знака зодіаку Терези ви дізнаєтесь із наступного відео.