Чоловік Терези, народжений у рік Півня: характеристика і сумісність

Чоловік Півень-Ваги володіє привабливою зовнішністю і стриманим темпераментом. Він любить перебувати в колі впливових людей, а тому все життя прагне потрапити у вище суспільство. Тільки почуття власної переваги дозволяє такій людині знайти внутрішнє щастя.

Характеристика

Чоловіка Півня-Ваги характеризує здатність красиво говорити, що дозволяє йому завжди перебувати в центрі уваги. Він володіє легким і товариським характером, а тому завжди оточений людьми.

Начитаність такої людини дозволяє йому знаходити спільну мову з абсолютно різними співрозмовниками, що допомагає чоловікові обзаводитися корисними знайомствами.

Представник цього знаку завжди слід правилами і не ризикне піти від наміченого шляху, так як побоїться невідомості. Він ніколи не буде говорити про власних почуттях і переживаннях. Вміння тримати себе в руках допомагає юнакові виробляти потрібне враження.

Такі люди сприймають тільки власну точку зору і постійно намагаються вселити істину іншим людям. При цьому вони здатні знайти достовірні факти, які переконають опонентів у правдивість сказаних слів. Чоловік Півень-Терези ніколи не прислухається до чужої думки, особливо якщо порадник не є для нього авторитетом. Небажання вислуховувати різні точки зору і категоричне ставлення до сторонніх впливають на життя юнака, залишаючи його на самоті.

Складність характеру полягає ще й у тому, що чоловік, народжений у рік Півня під знаком зодіаку Терези, відрізняється педантичністю і надмірної охайністю. У всьому і завжди такі люди хочуть бачити порядок, а якщо що-то, на їх думку, вибивається із загальної картини, то може спровокувати у них напад люті. Багато що таким людям дається важко, а тому не всі представники витримують важкі випробування. Подібне астрологічне поєднання здатне справити на світ або везунчиків, або невдах, які постійно нарікають на життя.

Незважаючи на зовнішню самовпевненість і неприступність представник цього знаку боїться бути незрозумілим суспільством. Він постійно сумнівається у власних силах і знаннях. Приймаючи рішення, юнак постійно коливається.

Тільки підготувавши надійний ґрунт, він здатний перейти до конкретних дій.

Дитячі роки

Дитина Ваги-Півень відрізняється сміливістю і благородством. Він не боїться висловлювати власну думку і завжди говорить про те, що думає. Таке правдолюбство часто негативно позначається на відносинах малюка як у колі сім'ї, так і на вулиці. Маленькі діти часто віддають перевагу проводити вільний час за вивченням корисної літератури. У той час як їхні однолітки проводять час у дворі, Ваги-Півні сидять вдома за підручниками. Завдяки цій допитливості і посидючості такі діти стають гордістю сім'ї, чого в підсумку вони і добиваються.

Деяких може дратувати бажання Ваг-Півнів мудрувати, а тому друзів у дітей, народжених під цими знаками, практично не буває. Крім того, вони схильні чіплятися по дрібницях і люблять у всьому бачити порядок, що також не додає діткам популярності.

Сім'я і шлюб

Представник цього гороскопа мріє довести власну значущість, а тому потребує підтримки сім'ї. Багато вчинки він здійснює саме для того, щоб домогтися поваги до батьків. З таким чоловіком ніколи не виникає серйозних проблем, крім того, з його допомогою можна навести порядок у будь-якій справі.

У шлюбі чоловік Півень-Ваги проявляє себе як партнер, який розуміє. Він здатний не втрачати самовладання і вирішувати навіть найскладніші завдання. Завдяки тверезому розуму і холоднокровності така людина користується авторитетністю у дружини і дітей. Такий чоловік може стати прекрасним батьком, який направить на виховання дітей всі свої сили. Глава сім'ї здатний залишити спроби домогтися високого положення в суспільстві, щоб його рідні жили в достатку і відчували себе в безпеці.

Ця людина повністю розчиняється в сім'ї і не залишить рідних заради розваг.

Незважаючи на це, складність характеру може серйозно впливати на відносини всередині шлюбу, так як надмірна турбота глави сім'ї може здаватися домочадцям його бажанням все контролювати.

Сумісність у коханні

Чоловік Півень-Ваги легко йде на контакт і може мати в оточенні безліч дівчат. Однак для побудови серйозних стосунків такій людині потрібно час, що він витратить на усвідомлення власних почуттів.

Спілкуватися з представником цих знаків досить складно, так як він не вміє і не хоче розкриватися. Тільки якщо такий чоловік по-справжньому закохався, його обраниця може дізнатися його справжню натуру. На відміну від інших чоловіків, юнак не перебирає партнерок і не намагається самоствердитися за їх рахунок. Якщо Півень-Ваги почав любовні стосунки, то можна бути впевненим, що вони спрямовані на надійність і стабільність.

Для того щоб перейти до інтимних стосунків, Терезам-Півням потрібно переконатися в чистоті власних намірів. Постіль грає для нього далеко не головну роль, а тому юнак здатний чекати стільки, скільки буде потрібно. Щоб сексуальне життя приносила задоволення обом партнерам, чоловік повинен відчувати любов і ніжність з боку коханої. Для нього важливо пройти період прелюдій і тільки потім переходити до самого процесу.

Такому хлопцю потрібна дівчина, здатна закривати очі на важкий характер партнера. Вона повинна володіти величезним терпінням, щоб не звертати уваги на постійні причіпки. Крім того, дама повинна повністю приймати юнака Ваги-Півня і не намагатися його змінити.

Представник цього знаку зможе збудувати надійні та довготривалі відносини з дівчиною, народженої під такими знаками зодіаку, як Близнюки, Лев або Водолій, і з'явилася на світ у рік Дракона або Змії.

А ось з дамами, що володіють характером Тигра, Собаки, Кролика або Півня у таких чоловіків можуть виникнути серйозні непорозуміння у відносинах.

Ставлення до роботи

Чоловіки Півні-Ваги неоднозначно ставляться до роботи. Одні представники можуть прагнути до побудови кар'єри, а інші будуть стикатися з постійними невдачами. Щоб знайти бажання самореалізуватися і зуміти направити свої таланти в потрібне русло, таким людям варто з дитинства вселяти власну значущість. Тільки впевненість і наполегливість можуть допомогти Півневі-Терезам домогтися статусного положення в життя.

Для таких людей важливо все робити послідовно і не поспішати знайти всі блага відразу. Зіткнувшись з перешкодами, представникам цього гороскопа потрібно шукати шляхи їх подолання і ніколи не опускати руки. Не менш важливо для побудови кар'єри чоловікові-Терезам-Півневі обзавестися підтримкою близьких.

Детальніше про чоловіка Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.