Чоловік Терези, народжений у рік Кролика

Чоловік Терези-Кролик (Кіт) з'явився на світ в період з 23 вересня до 23 жовтня. Це цікава особистість, яка увібрала в себе кращі якості своїх знаків. Щоб дізнатися такого чоловіка, доведеться витратити не один рік життя.

Основна характеристика

Глибокодумний і незвичайний чоловік, що з'явився на світ під знаком зодіаку Терези, а за східним календарем рік Кролика (Кота), часто має суперечливий і досить складний характер. Якщо людина знайома з ним на рівні дружби, то він йому може здаватися м'яким і доброзичливим, але більш близькі люди знають, що він буває і жорстким.

Дуже любить домашній затишок, із задоволенням запрошує гостей, веде розумні бесіди, хоча друзів небагато, буквально один-два людини. Буває не надто тактовний. Його податливий характер часто ускладнює йому життя, Кролик-Терези може піднятися в своєму розвитку високо вгору або боляче впасти на початкову точку.

Хлопчик Ваги-Кролик добре вчиться і слухається батьків. В дитинстві багато чим захоплюється і читає. Дитина любить тварин, тому батьки часто заводять йому вихованців.

Є ідейними особистостями, які легко піддаються впливу, навіть якщо воно не зовсім правильне. Якщо Терези будуть правильно аналізувати свої вчинки, то його гарна інтуїція до людей і подій допоможуть домогтися гарних результатів у будь-якій сфері діяльності і відносинах. Але супутня удача відволікає його і заважає від втілення поставлених завдань.

Хлопцеві складно знайти компроміс у складних ситуаціях, адже ця весела і різнобічна особистість іноді веде себе легковажно, так легше відійти від відповідальності. У міжособистісних відносинах боязкий і нерішучий.

Любить виділятися в зовнішності, але не завжди охайний.

В роботі

Кролик з легкістю освоює щось нове, зростає по кар'єрних сходах і заробляє гроші, але щоб цього домогтися, потрібно чітко слідувати рекомендаціям і навчитися правильно викладати свої думки, а також відстоювати свою думку.

Чоловік Терези, народжений у рік Кролика, самокритичний, іноді навіть занадто. Потрібно навчитися критикувати себе в міру, інакше можна захлинутися у своїх надуманих комплексах.

Кролик-Терези не потребує визнання на терені професійної діяльності, його рідко турбує владу. Також Кот здатний цікавитися і вивчати кілька професій одразу, після чого вибере найбільш цікаву. Не є лідером, не зможе вести людей за собою і мотивувати, організовувати ділові зустрічі, тому всіляко уникає відповідальності у справах.

Кролику-Терезам добре підійде механічна робота і не сильно завантажений графік, адже він любить більше часу проводити вдома з сім'єю.

В любові

Цей чоловік боїться любити, так як побоюється зради. Проте любов для нього сенсом життя, вона для Ваг набагато важливіше, ніж робота і суспільне визнання. Кролик-Терези не вміє завойовувати жінку, він тихо чекає свій ідеал, і не зможе завоювати її сам. Але коли він знайде ту саму, то повністю розчиниться в ній і забуде всіх навколо, та друзів і родичів. Найчастіше обраниця старші і досвідченіші. Ваги готовий проводити з нею весь вільний час, навіть на шкоду роботі.

У відносинах такий чоловік пасивний, завжди чекає, поки дівчина зробить перший крок. У зовнішності цінує красу і блиск, розум йому теж важливий. Хлопцеві потрібна сильна партнерка, яка буде вести за собою, постійно мотивувати до якихось дій і позбавляти від проблем.

У ліжку дуже чуттєвий і пристрасний, з задоволенням піддається пестощів партнерки, готовий до експериментів і втілення різних фантазій. Якщо дівчина дуже консервативна, постарається урізноманітнити інтимне життя, якщо ж партнерка буде проти, то Ваги не буде на цьому наполягати.

Легко відходить від сварок, але якщо заведеться, з працею стримує себе під час конфліктів, тому що довго накопичувати негатив всередині себе, а потім люто вихлюпує. Якщо довго знаходиться без любові або коли любов нерозділена, може піти в залежність від шкідливих звичок і вести себе потворно.

За східним календарем найкраща сумісність з Кроликом, Конем, Собакою, Козою і Биком, а найменша – з Мавпою, Півнем, Пацюком і Тигром.

За західним календарем краща сумісність простежується з Вагами, Близнюками, Водолієм, а менша – з Овном, Стрільцем і Левом, їм буде нудно разом.

В сім'ї

В шлюбі Кролик-Ваги досить лояльний і лаконічний, догоджає дружині практично у всьому. Може приготувати смачну вечерю і посидіти з дітьми, зустріти гостей і вести господарство. Коли з'являються діти, він встигає приділити увагу і їм, і дружині, при цьому будинок завжди буде сяяти чистотою. З усіма родичами привітний, допомагає і йде на контакт.

У прийнятті рішень на родинній раді завжди буде прислухатися до дружини, рідко приймає рішення сам.

Прагне взяти в дружини жінку, яка відбулася і фінансово незалежну. В шлюбі вірний. Також сильно прив'язаний до дітей. Багато жінок вважають таких гнучких і ведених чоловіків ідеальними чоловіками, але якщо дамі потрібен активний і різноманітніше відпочинок поза домом, то такий чоловік не для неї. Він більше підійде жінкам, які будують кар'єру, так як Терезам можна довірити догляд за дітьми і ведення домашнього господарства.

Детальніше про чоловіка знаку Терези ви дізнаєтесь із наступного відео.