Жінка Лев, народжений у рік Кота

Жінки, що народилися під знаком Лева, – це ініціативні, енергійні особистості, які прагнуть взяти будь-яку ситуацію під свій контроль. Східний гороскоп наділяє Кота легкістю, безтурботністю, схильністю до ліні і апатії. Здавалося б, ці два протилежних за характеристикою знака не зможуть «ужитися» в одній людині. Однак Лев і Кот – унікальний тандем, в якому представник зодіакального і східного гороскопу чудово доповнюють один одного.

Характеристика

Жінка Лев-Кіт (Кролик) – улюблениця суспільства. Вона завойовує симпатію і увагу оточуючих завдяки природній харизмі і чарівності. Розвинуте шосте почуття представниці союзу Лев-Кіт допомагає добре відчувати настрій і емоції людей, із-за чого вона ніколи не буває обділена спілкуванням або увагою.

Дівчина Лев, народжений у рік Кролика, – цікава та яскрава особистість, яка навряд чи погодиться на роль «сірої мишки» в суспільстві. Вона звикла перебувати в центрі уваги. Це дуже комунікабельна людина. Така особистість зможе знайти підхід до будь-якого індивіда.

Жінка Лев-Кіт володіє наступними якостями характеру:

  • акуратністю;
  • педантичністю;
  • наполегливістю та цілеспрямованістю;
  • гордістю;
  • прямолінійністю;
  • працьовитістю.

Дівчина Лев-Кролик – «улюблениця» фортуни. Їй часто щастить у житті, оскільки удача завжди знаходиться поруч. Люди, що належать до цього тандему, нерідко виграють в лотереї, карти або інші азартні ігри. Вони люблять ризикувати і фортуна часто їм сприяє.

Жінка Лев-Кролик має тактовністю і екстравагантністю. Однак, в деяких ситуаціях їй вкрай складно придушити негативні емоції, з-за чого вона буває груба з оточуючими.

З-за цього у неї можуть виникати непорозуміння з другою половинкою.

Відносини і сім'я

Жінка Лев, народжений у рік Кролика, – самозакохана серцеїдка. Дівчина здатна швидко справити позитивне враження на представників сильної статі. Неординарність, яскравою образ, екстравагантне і глибоке мислення – ось все те, на що в першу чергу звертають увагу чоловіки.

Дівчина Лев-Кролик вміє зацікавити співрозмовника і викликати у нього приємні емоції. Ця особистість постійно фліртує. Їй важливо здаватися чарівною, щоб їй захоплювалися чоловіки. Лев-Кот – інтриганка. Нерідко за її серце борються відразу кілька хлопців, і вона дає шанс кожному, відкрито насолоджуючись своїм становищем.

Якщо Лев-Кролик полюбить, вона буде зберігати вірність своєму обранцеві до певного часу. Якщо партнер перестане захоплюватися зовнішністю і розумом жінки, вона без особливого жалю переключиться на іншого – того, хто гідно оцінить її інтелект і зовнішні дані. Леви-Кролики потребують постійної уваги та похвали. Якщо обранець перестане «обожнювати» цю дівчину, її почуття швидко згаснуть.

У сімейному житті жінка Лев-Кіт відрізняється дружелюбністю і м'якістю. Поруч з чоловіком, вона вміє зберігати спокій у будь-якій ситуації. Така жінка піде на компроміс і обмежить свої інтереси заради збереження гарної «погоди» в будинку.

В шлюбі Лев-Кролик буде фліртувати з сильною статтю. Але така поведінка аж ніяк не є її бажанням завести роман «на стороні». Знаки уваги, надані чоловіками, підживлюють цю жінку й надають їй заряд бадьорості й життєвої енергії. Незважаючи на флірт, Лев-Кіт ніколи не опуститься до зради в шлюбі.

Вона не проміняє стабільне сімейне життя швидкоплинне потяг.

Кар'єра і гроші

Лев – знак зодіаку, для якого важлива кар'єра. Жінка, що належить до союзу Лев-Кіт, нерідко добивається успіхів у роботі завдяки старанності і працьовитості. Для представників цього тандему фінансова сторона є найважливішою в житті. Заради кар'єри вони можуть пожертвувати сім'єю або іншими життєвими аспектами.

Жінка Лев-Кіт з першого погляду може здатися тихою і врівноваженою, але пізніше багато хто дивуються її мощі, рішучості і розвиненою силою волі. Всі ці якості дозволяють дівчині з легкістю пробиратися до вершин кар'єри.

Як правило, Лев-Кролик завжди прагнути стрибнути вище голови, тому непрестижні професії не для нього. Такі люди прораховують кожен крок і заздалегідь замислюються про своє місце в житті. Зазвичай з них виходять відмінні актори, музиканти або співаки. Вони зможуть домогтися визнання там, де важливий артистичний талант.

Лев-Кіт любить жити розкішно і відпочивати з розмахом. Він не прагне економити, що стає причиною його постійного пошуку додаткових джерел заробітку. Лев-Кролик – жахливий марнотрат. Така особистість не звикла рахувати гроші, оскільки вони самі йдуть до неї. Кіт, народжений під знаком Лева, часто заробляє гроші «чужими руками». Ці жінки можуть організовувати прибуткові проекти або отримувати прибуток від спекуляцій.

Як би вони не любили витрачати, багато з них не знають, що таке злидні.

Сумісність

Чоловік, народжений у рік Кабана, Кози або собаки має багато шансів побудувати надійний і міцний союз з жінкою Левом-Котом. Це будуть вигідні відносини для обох партнерів. У такому союзі чоловік і жінка будуть піклуватися один про одного, поважати інтереси обранця і йти на компроміси. Разом вони можуть багато чого досягти як в духовному плані, так і в матеріальному.

Менш вигідні союзи виходять з Пацюком або Мавпою. В них існує безліч проблем, з якими партнерам рідко вдається впоратися. Ці пари не витримують першого сімейного кризи через відмінності поглядів на життя. Також астрологи не рекомендують жінкам Левам-Котам пов'язувати своє життя з чоловіком Конем, Півнем або Тигром. Різні темпераменти, смаки і світогляд не дозволять таким парам жити в спокої і гармонії.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.