Характеристика чоловіки Лева, народженої в рік Кролика

Загальна характеристика

Характеристика Лева-Кролика досить цікава, так як він поєднує в собі безліч абсолютно суперечливих особливостей. Кроляче спокій і нестримна лінь можуть різко змінюватися левової напористістю і амбітністю практично у всьому. Це відбувається в його житті, на роботі, в любовній сфері.

Такий суперечливий і норовливий характер робить Лева-Кролика дуже цікавим співрозмовником і різносторонньою особистістю, з безліччю захоплень.

Сьогодні він може читати російську класику біля каміна, а завтра стрибнути вниз з двухсотметровой тарзанки.

Харизматичний Лев своєю чарівністю, розвиненим інтелектом і вишуканими хорошими манерами може підкорити будь-кого. Від оточуючих, в свою чергу, чекає тільки позитивної оцінки, абсолютно не сприймає критику.

У компанії досить тактовний і говіркий. З легкістю домагається поваги в суспільстві, досягає поставленої мети.

Головною особливість чоловіка-Лева є яскраво виражений егоїзм, який з часом стає все сильніше. Лев, народжений у рік Кота хитрий і спритний, дуже зациклений на собі, своїй зовнішності і потребам, тому часто веде здоровий спосіб життя і має досить екстравагантний вигляд.

Дуже самостійний, незалежний, сміливий, рішучий, працьовитий і в той же час впертий Лев щасливий практично в будь-якій справі.

В роботі

У професійній і навчальній діяльності йде до чітко поставленої мети і обов'язково її добивається, чого б йому це не коштувало. Така цілеспрямованість робить його гарним фахівцем, якого цінує начальство і дає швидкий кар'єрний ріст. В хитрості та амбітності Коту-Леву не відмовиш, легко вивернеться в будь-якій складній ситуації або уникне проблем.

По натурі Лев є лідером, що має свої плюси в його кар'єрному розвитку, але тут же заважає зайва емоційність, з якою важко впоратися. Часто чоловіки знаходять себе в досить незвичайних і творчих професіях, так як у них багато інтересів, і вони постійно самовдосконалюються. Прагнення заробляти мотивується любов'ю до розкоші і делікатесів. Чоловіки досить комунікабельні, товариські, мобільні. Почавши роботу над яким-небудь проектом, він обов'язково завжди закінчить почату справу.

У дружбі

Кролик-Лев дуже цінує дружбу, є людиною, у якого багато добрих і надійних друзів, таких же він сам. Він добросердечен, якщо комусь потрібна допомога, з радістю надасть її. Лев шляхетний, справедливий і прямолінійний. У бесіді коректний, може дати слушну пораду. В колі друзів, в різних ситуаціях, керується лише своєю совістю.

Легко заводить нові знайомства, у нього є друзі з різних верств суспільства і різного віку. Часто проводить час в галасливих компаніях або в тихому затишному місці за бесідою.

Від друзів отримує підтримку і схвалення.

В любові

Любов Лева можна розділити на три періоди – це на початку відносин, коли Лев вже звик до дівчини, в сім'ї.

На першому етапі чоловік досить самостійний, наполегливий, незалежний. Його вибір-це та дівчина, яка дасть йому взаємністю, він не з тих, хто буде шукати роками. Його ідеал – інтелігентна, доглянута, цікава леді. Лев любить заінтригувати і спостерігати за об'єктом своєї уваги. Якщо ж Кролик відчує холод по відношенню до себе або дівчина просто перестане бути йому цікава, то Лев може пропасти, без пояснення причин.

Коли ж відносини стають більш серйозними, незалежний і сильний Лев перетворюється в уразливого і ніжного кошеня, який потребує турботи. Чоловік стає більш відкритим, вразливою, тому від дівчини вимагається терпіння, ласка, уважність, взаємність. Звичайно ж, не слід забувати про його особистості, адже Лев дуже любить, коли його вихваляють.

Важливим буде збіг інтересів і захоплень у партнерів, тому що спільне заняття улюбленою справою зближує, інакше Лев віддалиться як фізично, так і емоційно.

Кролик-Лев цінує свободу в любові, його не треба обмежувати, заганяти в якісь рамки і захищати в спілкуванні з іншими людьми. Лев не зможе ужитися з ревнивою особливою. Особливу роль тут відводиться того, що цей знак зодіаку потребує уваги не однієї людини, а багатьох. Тому така потреба часто створює проблему у відносинах і може бути причиною конфлікту і навіть розриву, ініціатором якого буде чоловік. Для дівчини ж Лев повинен бути одним-єдиним і неповторним.

Не любить, коли від нього щось вимагають і ставлять перед фактом.

З-за надмірної емоційності Кролик може завершити відносини, про що пізніше буде жаліти, але повернути все буде вже пізно.

В інтимному житті любить ніжитися як кіт і отримувати задоволення, дуже пристрасний і чутливий. Цінує романтику, обстановку в якій проходить побачення або вечір. Для нього важливо наявність музики, свічок, пахощів.

За східним календарем ідеальна сумісність з Котом, Собакою, Конем, Козою і Биком, і мінімальна сумісність з Мавпою, Півнем, Пацюком і Тигром

За західним календарем ідеально з Левом, Стрільцем, Близнюками, Овном. Погане взаєморозуміння з Вагами, Водолієм.

В сім'ї

Леви-Кролики вступають у шлюб зазвичай вже в зрілому віці, тому що свобода для них – це важливо. Шлюб для нього не завжди в плюс, тому що Лев любить публічність, тому часто він не готовий бути з однією дівчиною, йому потрібна свобода, ревниві дружини не для нього.

В цілому цінує і любить свою сім'ю, проявляє турботу про дітей, уважний до дружини, рідко провокує сварки, якщо йому надають шану. Намагається подобатися і налагоджує стосунки з родичами дружини.

Лев хоче пишатися дружиною, тому дружина повинна займатися не лише сім'єю, але і мати хобі.

Дружина не повинна перешкоджати захоплень Кролика, для нього це важливо.

Навіть люблячи свою дружину, Лев часто звертає увагу на інших дівчат, часто заводячи романи, тому їй потрібно бути напоготові і постійно дивувати свого партнера. Не варто постійно перебувати вдома, цей стан пригнічує активного і різнобічного Лева.

Спільний відпочинок на природі або яке-небудь подорож зблизить і зміцнить відносини.

Якщо Лев-Кролик не знайде гармонію, то незабаром егоїзм візьме верх.

Детальніше про чоловіка Льва ви дізнаєтесь із наступного відео.