Характеристика жінки Раку, народженої в рік Кролика

За східним гороскопом знак Кролика (він же знак Кота) – це спокійний і мудрий знак. Подібними рисами мають і люди, народжені в проміжку між 22 червня і 22 липня і мають знак зодіаку Рак. Їх поєднання вважається одним з найбільш сприятливих. Люди, народжені в цей період, дуже гармонійні і врівноважені. Можна сказати, що жінці, народженої в рік Кролика під заступництвом Місяця, дуже пощастило. Знамениті жінки Кролики-Раки – це Бріджит Нельсон, Джина Лоллобриджида, Валентина Пономарьова і Мері Макалези.

Опис характеру

Жінка Рак-Кролик – прекрасна партнерка і подруга. Вона відкрита і товариська, має прекрасне почуття гумору і стилю. Багатий внутрішній світ Раку багатий і різноманітний, як і її захоплення. Їй цікаво все, починаючи від основ термодинаміки і закінчуючи в'язанням на спицях. На жаль, лінь – головний порок Кролика, тому вона кидає безліч своїх справ, так і не закінчивши.

Схожа на ласкавого котика, жінка Рак-Кролик любить ласку і увагу, вона дуже примхлива, але компенсує це високою чуттєвістю і готовністю дарувати свою ласку.

В сім'ї

Жінки Коти довго гуляють самі по собі і не поспішають укладати шлюбні союзи. Вони злегка холодні з партнерами і родичами, завжди в першу чергу дбають про своїх інтересах. Раки можуть зачіпати близьких частими зауваженнями і причіпками, проте з лишком компенсує це своєю турботою і підтримкою.

У багатьох Кроликів добре розвинена інтуїція, тому такі дружини і матері допомагають своїм чоловікам і дітям вибрати правильний напрямок розвитку. Будучи досить м'який і жіночний зовні, Рак тримає свою сім'ю в жорстких рамках, сім'я сприймає її беззмінним лідером.

До дітей ставиться з ніжністю, але вважає покарання кращим методом виховання дитини.

У кар'єрі

Найчастіше жінка Кот-Рак домагається значних успіхів у кар'єрі. Небажання зв'язувати себе шлюбними узами в молодому віці дає можливість молодій дівчині повністю зосередитися на роботі. Якщо перед ними є досяжна мета, вони домагаються її, незважаючи на всі перепони, особливо, коли робота пов'язана з активною діяльністю і необхідністю прийняття важливих рішень поодинці. При відсутності перспектив, рутині та конфлікти в колективі жінка Рак може занудьгувати, стане лінуватися або втече від роботи в сім'ю.

Згідно характеристиці найкраще цьому знаку вдається робота з фінансами і документацією. Прекрасні юристи, керівниці і начальниці різних департаментів і відомств виходять із самотніх жінок Котів-Раків, відданих своїй роботі.

У дитинстві

Дівчинка Котик-Рак – це непосида з мотором. Вона шумна і активна, любить рухливі та інтелектуальні ігри, музику та спорт. Разом з тим її внутрішній світ крихкий і чутливий. Її легко образити не просто словом, а навіть тоном розмови. Такі діти не переносять фізичних покарань і затаят глибоку образу на батьків, якщо таке станеться.

Маленькі Кролики-Раки чудово відчувають емоційну атмосферу в сім'ї і глибоко переживають розлади у стосунках батьків. З дитинства люблять чесність щодо себе такі діти є віртуозами обману та хитрощів.

Не можна йти у них на поводу, щоб не виростити невротика і егоїста — доведеться пояснювати мотиви своїх вчинків і рішень, щоб заборонити Кроликам-Ракам те чи інше дію.

Який чоловік їй потрібен?

Жінка Кролик-Рак представляє свого ідеального обранця як чесного і благородного лицаря. Він повинен бути добросовісним і вірним, наповненою романтикою і дбають про свою партнерку. Знак Кролика вимагає лідерства, а знак Раку шукає покровителя, тому занадто м'який чоловік, як і занадто авторитарний, не зможуть утримати цю примхливу партнерку надовго. Така жінка шукає сильного і успішного чоловіка, який не буде боротися з нею за владу у відносинах, а прихильно дозволить їй самій вирішувати всі важливі питання. При цьому такий чоловік завжди буде поруч, завжди буде страхувати і захищати свою кохану.

Якщо метою є серйозні і довгострокові відносини з Кроликом-Рак, то ніколи не можна грубити і висміювати її. Не варто навіть намагатися критикувати її роботу, батьків і подруг, адже примхлива Кішка вважає, що у неї все найкраще. Жінка Рак важко переживає довгі розлуки у взаєминах, нещирість і явна брехня здатні вивести її з себе. Сама вона може лукавити і недоговорювати, але якщо партнер любимо, то Рак не стане прямо брехати їй.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Жінкам, народженим під зодіакальним поєднанням Раку-Кота, досить важко вибудувати гармонійні відносини, так як їх егоїзм і небажання поступатися партнера можуть зіпсувати навіть самий міцний союз. Однак, якщо така дама закохається в будь-який із знаків, вона зможе знайти компроміс між своїм самолюбством і повагою до партнера. Кращі поєднання по східному гороскопу Кролик має з Козою, Тигром і Свинею. Трохи гірше справа йде з Собакою і Конем, але ймовірність побудувати міцну дружбу або прекрасні ділові стосунки дуже висока. Мавпа, Бик, Змія і Дракон будуть битись лобами з жінкою Кроликом і постійно провокувати її на конфлікт. Те ж саме відбудеться при контакті двох Кроликів-Котів.

Абсолютно не складуться стосунки з Півнем і Пацюком, так як ці знаки абсолютно не зрозуміють мотиви і бажання один одного.

За західним гороскопом жінці Раку найкраще підійде Телець, Терези й Козеріг. Також непогані відносини можна збудувати зі Скорпіоном або Раком. Для комфортної роботи або дружби краще вибрати Водолія, Близнюків або Лева. Овен буде чудовою подругою для Раку, а от їхні любовні стосунки не принесуть задоволення обом. Найгірше жінка Рак сходиться з Дівою, Стрільцем і Рибами. Конфлікти в цьому випадку можуть виникнути просто на порожньому місці.

Жінці Кролику-Раку варто більше звертати увагу на душевні якості партнера, а не його матеріальну складову. Їй необхідно довіряти своїй інтуїції і прислухатися до внутрішніх відчуттів. Зрозумівши себе, свій характер і свої прагнення, Кролик-Рак зможе вибудувати гармонійне партнерство з будь-яким знаком зодіаку і в будь-якій сфері свого життя.

Детальніше про жінку Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.