Чоловік, народжений під знаком Терези у рік Мавпи

Якщо серед ваших друзів або близьких є чоловік Ваги, народжений у рік Мавпи, ви напевно знаєте, що особистість ця далеко не сама однозначна. Звичайно, при першому знайомстві вони виглядають виключно приємними людьми. І для простих знайомих чоловіки такими і залишаються.

Однак при тривалому спілкуванні та зміцненні відносин проявляються їх темні сторони. З цієї статті ви дізнаєтеся, що очікувати від Ваг-Мавп і яких жінок шукають чоловічі представники цих знаків.

Характеристика чоловіків

Ваги – люди, народжені в період з 24 вересня по 23 жовтня. Роками Мавпи вважаються 1956, 1968, 1980, 1992, 2004 та 2016. Якщо хтось з ваших знайомих підходить під ці параметри, цей текст про них.

Ваги-Мавпи доброзичливі, товариські і балакучі. Своєю «милотой» вони здатні зачарувати будь-якої людини. І роблять це хлопці аж ніяк не з недобрих намірів.

Цим особистостям дійсно подобається спілкуватися та заводити нові знайомства.

При цьому вони здаються розумними і начитаними людьми. Але у випадку з Вагами-Мавпами, справа зовсім не в ерудиції. Просто ці знаки дуже відрізняються гарною пам'яттю. Терези не тільки запам'ятовують необхідну інформацію, але і вміють нею правильно скористатися.

Однак частка користі в спілкуванні з ними все-таки присутня. Ваги-Мавпи не гребують отримувати вигоду в будь-яких ситуаціях. Щоб досягти своєї мети, вони, не замислюючись, скористаються наявними зв'язками.

Раз вже мова зайшла про досягнення цілей, варто сказати, що Мавпа наділяє Ваги легковажністю. З-за цього вони не здатні реалізувати довгострокові плани. Їх інтереси дуже швидко змінюються. Але якщо мета для цієї людини справді важлива, він буде розглядати тільки кінцевий результат, не замислюючись про наслідки. Це темна сторона їх натури.

З неї випливає ще одна неприємна риса – безвідповідальність. Мавпи-Ваги відповідають за свої вчинки тільки тоді, коли їх припруть до стінки. В інших випадках вони знаходять спосіб уникнути неприємних наслідків.

Також Ваги-Мавпи є дуже ризиковими людьми. Інші просто не здатні усвідомити цієї ризиковості і ніколи не підуть на ті ж вчинки. Щоб отримати бажане, Ваги готові «поставити на кін усе, що мають.

Головне для цих людей – свобода. Ваги ні на що і ніколи її не проміняють. І неважливо, яку ціну їм доведеться за це заплатити. Найчастіше це негативно позначається на любовних стосунках, але про це ми поговоримо трохи пізніше.

У дитинстві представники цих знаків представляють практично повну протилежність того, що вони стануть у майбутньому. Такі діти досить розважливі і завжди розуміють, чого хочуть. З цими даними маленькі Ваги могли б побудувати непогану кар'єру. Якщо ваша дитина, народжена під цими знаками, поставив собі за мету, збити його з наміченого шляху буде практично неможливо.

Проте з віком ситуація буде змінюватися в кращу сторону. Допитливість буде сильніше впливати на цілеспрямованість дитини. У цьому випадку батькам доведеться наставляти його на істинний шлях.

До того ж діти Ваги дуже талановиті. Але талант їх виявляється інакше, ніж у представників інших знаків.

Наприклад, хлопчики відмінно надихають інших на великі справи.

В юності хлопці поводяться непередбачувано, всіляко виставляючи себе неординарними особистостями. У зрілому віці вони, звичайно, вчаться контролювати свою поведінку, але в пориві емоцій (які трапляються досить часто) все-таки можуть зробити щось несподіване. Передбачити, як чоловік відреагує на ту чи іншу подію практично неможливо.

З-за підвищеної емоційності сильна половина цих знаків є непостійною. Ця риса заважає у всіх сферах життя – як у кар'єрі, так і в особистому житті.

Незважаючи на темні сторони характеру, чоловіки Ваги є хорошими друзями. Навколо них завжди багато приятелів. Справа в їх умінні знаходити незабутні пригоди. А також виплутуватися з конфліктів. Завдяки цим навичкам, друзі завжди захоплюються Вагами. А чоловікам Мавпам-Терезам саме це і потрібно – визнання.

Ваги чоловіки-Мавпи в любові

Легковажність і волелюбність роблять їх непростими партнерами у відносинах. Завдяки своїм харизмі і чарівності, ці чоловіки завжди оточені прихильницями. Але між ними можуть виникнути хіба що короткочасні романи. Закохатися в Терези-Мавпу дуже легко. Адже хлопці можуть бути такими чарівними. Але чим глибше це почуття, тим важче доведеться дівчині.

  • Чоловік дуже рідко йде на компроміси і поступки, що веде до сварок і расставаниям. До речі, в таких випадках він швидко знаходить дівчину, яка зможе його втішити.
  • Ваги-Мавпи не відрізняються вірністю. Через легковажність і непостійності вони схильні до частих зрад, хоча і не люблять це афішувати. У більш зрілому віці кількість чоловічої енергії зменшується, тому велелюбні персони перестають «ходити наліво».

Але дівчина для такого чоловіка – не просто розвага на одну ніч.

Представникам цього знаку постійно потрібні відносини, нехай і партнерки в них нерідко змінюються.

Рано чи пізно настає момент, коли хлопець Ваги зустрічає ту єдину. І справжні глибокі почуття міняють його характер в кращу сторону. Він стає чуйним, турботливим і надійним.

У цьому випадку бабій перетворюється в ідеального чоловіка. Він любить займатися домашніми справами і всіляко радувати свою сім'ю. В якості її голови він досить м'який. Але якщо зловживати його м'якістю, можна зіткнутися з несамовитим гнівом.

В ліжку чоловік любить експерименти, але при цьому віддає всю ініціативу своїй партнерці. Зате переддень сексу – його коник. Ваги-Мавпи дуже романтичні і вміють створювати потрібну атмосферу.

Ваги чоловіки-Мавпи в кар'єрі

Як було сказано вище, в дитинстві Ваги-Мавпи володіють хорошими якостями, щоб побудувати успішну кар'єру. Однак риси, які проявляються в старшому віці, заважають амбіціям і перспективам.

Звичайно, вони здатні зайняти високі посади і заробити купу грошей, але для цього їм доведеться докласти дуже багато зусиль. Справа в непоступливості і суперечливість характеру. До того ж Ваги-Мавпи швидко втрачають інтерес до справ, які вимагають великої кількості часу і сил. Такі чоловіки воліють швидкий і легкий успіх.

Але якщо вони поставили собі конкретну мету, то стають трудоголіками і маніпуляторами.

Будь-хто може стати маріонеткою в руках цієї особистості, допомагаючи їй досягти бажаного.

Сумісність

Отже, побудувати міцні довготривалі відносини з такими чоловіками досить складно. Але все ж можливо. Бажано, щоб партнерка Ваг-Мавпи була такою ж енергійною і спонтанною, як він сам. Хто ж йому підійде за західним календарем:

  • мінімальна сумісність – Риби, Рак і Діва;
  • середня сумісність – Скорпіон, Стрілець, Телець, Козеріг;
  • максимальна сумісність – Водолій, Ваги, Овен, Близнюки і Лев.

Якщо мова йде про китайському календарі:

  • мінімальна сумісність – Бик, Свиня, Півень і Тигр;
  • середня сумісність – Собака, Кінь, Змія, Кролик і Коза;
  • максимальна сумісність – Щур, Дракон і Мавпа.

Але навіть максимальна сумісність за обома календарями не може гарантувати довгих і міцних відносин. Такі вже вони – Ваги-Мавпи. Спонтанні, непостійні і легковажні. Ідеал жінки для них – розпливчасте поняття. Але знаючи всі особливості їх характеру, ви зможете уникнути неприємних сюрпризів.

Про те, який чоловік Ваги в любові, дивіться у відео нижче.