Жінка Ваги, народжена у рік Кози: характеристика і сумісність

Вважається, що крім спадковості на характер людини впливає дата його народження, а саме приналежність до певного знака зодіаку. Жінки Ваги, народжені в рік Кози, відрізняються великим творчим потенціалом і товариськістю. Такі особистості активні й цілеспрямовані, а тому часто домагаються великих успіхів у професійній діяльності. Більш детальна характеристика жінки Терези-Коза і сумісність з іншими знаками зодіаку будуть розглянуті докладніше в даній статті.

Загальний опис

В астрології знак Терези починається з 24 вересня і закінчується 23 жовтня. Що стосується східного гороскопу, то роками Кози вважаються наступні дати за китайським календарем: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 20015 і так далі з інтервалом у 12 років. Жінка Ваги, народжена в рік Кози, володіє великим творчим потенціалом. У таких особистостей явно спостерігається схильність до дизайну та інших видів мистецтва.

Крім тонкого почуття прекрасного, жінка Терези-Коза наділена чудовими ораторськими здібностями і чарівністю. Їй легко вдається привертати до себе увагу, а також налагоджувати дружні та ділові контакти. Така жінка досить активна й амбітна, а вміння тонко маніпулювати людьми дозволяє їй завжди добиватися свого.

Дівчина Ваги-Коза звикла блищати на публіці і завжди перебувати в центрі уваги. Для неї важливо викликати інтерес і захоплення оточуючих.

Така жінка не любить перебувати наодинці і завжди прагнути бути серед інших людей.

Особливості характеру

Вважається, що у жінки Терези-Кози досить непростий характер. Вона може майстерно користуватися своїм становищем у суспільстві і маніпулювати людьми, але при цьому приховувати свої справжні думки і почуття. Невід'ємною частиною її натури є тяга до постійного розвитку та самовдосконалення. Вона із задоволенням готова отримувати знання та навички в різних областях протягом усього життя. Варто також відзначити, що вона не обділена інтелектом і будь навчання дається їй легко.

Незважаючи на усе своє уміння вступати в контакти з оточуючими людьми, дама Ваги-Коза досить скромна і не любить відкрито обговорювати своє життя з тими людьми, які не входять в коло її близьких. А також за нею можна помітити часту зміну настрою і мінливість в думці.

Найчастіше їй важко визначитися, чого вона дійсно хоче, і прийняти якесь рішення. Незважаючи на це, жінка Терези-Коза дуже наполеглива в досягненні своїх цілях і не зупинитися ні перед чим, щоб отримати бажане. Саме тому вона здатна досягати в житті будь-яких висот.

Такі дівчата володіють сильним характером і з гідністю приймають удари долі. Їх не зупиняють невдачі, а навпаки – роблять тільки сильніше. Цій жінці притаманний вроджений артистизм, що допомагає їй заводити корисні знайомства та отримувати від інших те, що їй необхідно.

Незважаючи на велику кількість соціальних контактів, вона не прагне підпускати до себе людей занадто близько. Справжніх друзів у жінки Терези-Кози вкрай мало. Незважаючи на те що їй приємно знаходитися в товаристві людей, відсутність близьких відносин її зовсім не лякає.

Їй звичніше тримати людей на відстані і не відкривати свої почуття, а бути самодостатньою і холодної особистістю.

Яка вона в любові і відносинах?

Дівчина Коза-Ваги цінує і любить себе, і тому відповідально підходить до вибору партнера. Вона добре вміє приховувати свої почуття і часто потенційних партнерів тримає на дистанції. Завоювати її довіру і підкорити серце не так просто, як і перебувати з нею в серйозних відносинах.

Жінка Терези-Коза не любить йти на компроміс і завжди відстоює свою точку зору. Якщо партнер не визнає її правоту, то вона може піти в себе і закритися від коханого. Такі дівчата можуть легко помилитися у виборі супутника життя, але беруть свій промах з гідністю. Для них велике значення має в першу чергу набутий досвід, навіть якщо він був негативним.

Дівчина Ваги, народжена в рік Кози, також вимоглива до свого партнера, як і до самої себе. На її думку, її обранець повинен прагнути до розвитку і постійно самовдосконалюватися. Вона буде добре себе почувати тільки з реалізованим в особистісному і професійному плані партнером.

Жінка Терези - Коза не поспішає вступати в шлюб, але якщо вона вибрала собі чоловіка, то це назавжди. Незважаючи на свій непростий характер, вона буде прагнути зберегти сім'ю при будь-яких труднощах. Така жінка готова повністю присвятити себе сімейного життя і виховання дітей. Вона готова пожертвувати власними амбіціями і кар'єрою заради домочадців.

З таких дівчат виходять вірні та надійні дружини, а також люблячі матері. Складний характер після заміжжя стає більш м'яким. Єдине, що може зруйнувати шлюб з нею – це зрада, так як жінка Терези-Коза важко переносить зрада і ніколи його не пробачить.

Дівчатам Терезам добре підходять в любові і шлюбі такі знаки зодіаку: Близнюки, Терези, Стрілець і Лев.

Кар'єра і фінанси

Дівчата Ваги, народжені в рік кози, володіють великим потенціалом і здатні добре заробляти собі на життя. Якщо жінці вдається розсудливо виділити і оцінити свої сильні і слабкі сторони, і з розумом скористатися своїми перевагами, то вона досягає великих успіхів в професійній діяльності. Причому підніматися по кар'єрних сходах їй допомагають не тільки її професійні навички та інтелект, але й талант налагоджувати контакти і зачаровувати людей.

Незважаючи на явні передумови побудувати свою кар'єру та забезпечити собі гідну безбідне життя, у жінки Ваги, народженої в рік Кози є один недолік – вона не завжди раціонально витрачає фінанси. Бо?більша частина її витрат може бути невиправдана з точки зору практичності та економії, що може іноді приводити до певних проблем з грошима і їх нестачі.

Детальніше про жінку Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.