Характеристика чоловіка Діви, народженої в рік Собаки

Чоловік Діва, народжений у рік Собаки, завжди веде себе розважливо і обережно. Він ніколи не вплутується в сумнівні авантюри і застерігає від цього своїх друзів. Про що розповість гороскоп чоловіка Діви-Собаки?

Загальна характеристика

Чоловік Діва, народжений у рік Собаки, має непростим характером, почасти навіть складним. З одного боку, знак Собаки наділяє його відданістю, відповідальністю і добротою. А з іншого боку, знак зодіаку Діва робить цього чоловіка надто вразливим, ранимим і непередбачуваним. Діва-Собака дуже швидко ображається, і в такі моменти може проявляти себе абсолютно непередбачувано. Цей чоловік любить спілкування, галасливі компанії, але іноді не проти усамітнитися і побути на самоті. Такий суперечливий характер заважає йому в особистих стосунках і в роботі.

Чоловік не звик підлаштовуватися під інших, не готовий брати до уваги чиюсь думку з боку, він важко адаптується в новому колективі. З боку він виглядає цілком впевненим у собі і рішучим. Але варто йому хоча б раз зіткнутися з якоюсь проблемою, Діва-Собака одразу ж опускає руки і ображається на весь світ.

В дружбі і в особистих відносинах цей чоловік проявляє справжню вірність. Представник цього знака зодіаку інтуїтивно відчуває нещирість і обман, тому в його оточенні завжди знаходяться тільки самі вірні й віддані люди.

Кар'єру таких чоловіків можна назвати успішною, і виною всьому його суперечливий характер. Собака-Діва проявляє інтерес до роботи, працьовито намагається виконати всі поставлені завдання і прагне до керівної посади. І він зміг би домогтися свого, якби навчився керувати емоціями. Тому Діва-Собака може лише бути хорошим і цінним співробітником.

У фінансовому плані цей чоловік ніколи не буде зазнавати труднощів, так як любить працювати і вміє розпоряджатися грошима.

Головний недолік подібного людини в тому, що деколи він буває занадто впевнений у собі і власній правоті. Собака-Діва ніколи не думає наперед, не планує свої дії, а діє різко і необдумано. З-за цього стикається з багатьма труднощами в своєму житті.

Також чоловік Діва, народжений у рік Собаки, не відрізняється тактовністю по відношенню до близьких. Він може різко розкритикувати когось із близького оточення, може засудити і сказати гірку правду при всіх. У тому випадку якщо цей чоловік не буде стримувати свої емоції, не буде контролювати себе і не навчиться бути більш тактовним, то ризикує втратити навіть самих близьких друзів.

В коханні та шлюбі

У любові він звик проявляти свої лідерські якості. Цей чоловік завжди буде брати ініціативу в свої руки. Він рідко цікавиться думкою своєї другої половинки, оскільки для Діви-Собаки є тільки одне правильне думка – своє власне. З цієї причини чоловікові буде складно побудувати міцні відносини з жінками інших знаків зодіаку.

В особистих стосунках чоловік часто виявляє властиву йому обережність. Якщо дівчина сама робить перший крок йому назустріч, намагається з ним познайомитися і першої зізнається у своїх почуттях, то така поведінка жінки насторожує чоловіка Діву, і він намагається зрозуміти, у чому тут підступ.

Жінці буде дуже складно переконати такого чоловіка в щирості своїх почуттів.

Діви, народженої в рік Собаки, потрібна ідеальна жінка. В своїй уяві цей чоловік вже давно намалював ідеальний образ тієї дівчини, яка повинна бути поруч з ним по життю. В період спілкування з прекрасною дамою, якщо Діва-Собака знайде в ній хоча б один недолік, то тут перерве відносини без всякого жалю. Цей чоловік готовий будувати серйозні і міцні стосунки лише з тією, в якій буде впевнений на всі сто відсотків.

Жінка, яка буде поруч з таким чоловіком, повинна бути готова до того, що з Дівою-Собакою не все так просто, як здається. Незважаючи на те, що чоловікові подобається щодня визнаватися в любові своїй обраниці, дарувати квіти і подарунки він буде вкрай рідко. Швидше за все, це буде лише два рази в рік: традиційний букет до жіночого свята та подарунок до дня її народження. Якщо раптом ви не отримаєте ніякого подарунка на свій день народження, не дивуйтеся. Справа в тому, що чоловік Діва-Собака може і забути про такий важливий день, тому краще йому самостійно нагадати про це.

Діва-Собака аж ніяк не романтик, він практичний чоловік. І подарунки для своєї другої половинки він буде дарувати виключно корисні. Наприклад, кухонний комбайн або якісну сковороду. Якщо подібні дари вас можуть розсердити, краще скажіть про це чоловікові заздалегідь.

Собака-Діва любить порядок і чистоту. Навіть будучи неодруженим, він самостійно наводить затишок в будинку. Будучи в шлюбі, цей чоловік буде проявляти часом надмірну педантичність. Тому його обраниці доведеться запам'ятовувати або навіть записувати всі побажання свого чоловіка. Все в будинку Діви-Собаки має бути розставлено по своїх місцях.

Якщо дружина буде проявляти неохайність і неохайність, то справа може дійти до розлучення.

Сумісність

Хороша сумісність у Собаки-Діви з жінкою, народженої під знаком зодіаку Рак. Така жінка прагне до того, щоб створити сім'ю. Жінка Рак проявляє себе як хороша господиня, турботлива дружина і любляча мати. Вона любить створювати в будинку затишок і готова присвятити все своє життя сім'ї. Саме про таку жінку мріє Діва-Собака.

Міцні стосунки можуть скластися з жінками, народженими під знаками Тельця і Овна. Союз може бути вдалим в тому випадку, якщо Діва-Собака не буде проявляти свою вразливість, а Овен Телець і будуть менш впертими. Якщо обидва навчаться знаходити компроміс у будь-якій ситуації, то шлюб буде довгим і щасливим.

Також стосунки можуть скластися з жінкою-Скорпіоном. Ця жінка зможе по-справжньому зачарувати Діву-Собаку і допоможе йому змінитися в кращу сторону. Жінка Скорпіон володіє дуже сильним характером і завжди проявляє себе як привітна і хороша господиня.

Детальніше про чоловіка Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.