Чоловік Терези, народжений у рік Кози: характеристика і сумісність

Чоловік Терези-Коза (Вівця) по праву вважається привабливою особистістю. Його вміння керувати людьми допомагає в досягненні поставлених цілей. Але часті перепади настрою і зміна рішень не завжди дозволяють побудувати міцні стосунки з жінкою. Навчившись цінувати близьких, у нього вийде досягти життєвої гармонії. Інші сторони представника даного поєднання знаків расскрываются в нижчеподаній характеристиці.

Риси характеру

Коза (Вівця) в сузір'ї Терезів наділяє людей чутливістю і комунікабельністю. Представники цього поєднання мають досить тонкий смак. В житті проявляють свої акторські здібності. Спілкування з такою людиною наповнене радістю і веселощами. Він пристойно поводиться, добре вихований. На світ дивиться виключно з позитивного ракурсу. Цікавий чоловік Ваги цікавиться різними сторонами життя, швидко вчиться і ділиться знаннями з оточуючими.

Ваги-Коза (Вівця) привертають увагу, і їм це подобається. Чоловік, народжений у рік Кози, сильно стурбований своїм зовнішнім виглядом. Він не потребує в самоті, самотність лякає, тому намагається якомога частіше проводити час у колі друзів. Знайомства заводить легко завдяки своїй товариськості. Уміння красиво говорити і переконувати наділяє додаткової здатністю впливати на чужу думку. Ваги-Коза маніпулює людьми, не приховуючи цього.

Вроджене акторська майстерність дозволяє вживатися в нові ролі. Хлопець Ваги-Коза (Вівця) вміє слухати співрозмовника, намагається зрозуміти. З цієї причини у нього так багато відданих товаришів, які цінують і поважають дружбу з ним.

Чоловік, народжений під зіркою Ваг, має своєрідний склад розуму. Східна Коза наділила товариськістю, діловитістю і привабливістю. Природне красномовство дозволяє доносити навіть банальну інформацію в красивій і переконливій формі.

Відмінною рисою таких чоловіків є особливий світогляд і особисті принципи.

Здібний і завзятий чоловік Терези завжди домагається своєї мети, але суперечливий характер заважає в цій справі. Вчинки і дії такої людини передбачити складно. Йому властиві перепади настрою, змиритися з якими зможе не кожен.

Хлопець Коза (Вівця) володіє безліччю талантів, тому успіх гарантований абсолютно в будь-якій сфері діяльності. Цей знак вимагає слави і популярності. А вплив Ваг наділяє більшою відповідальністю, завдяки чому хлопець контролює і аналізує події. З нього виходить відмінний партнер по роботі і надійний друг.

У любові і відносинах

Романтичні зв'язки з жінками носять не завжди позитивний характер. Справа в тому, що чоловік Терези не присвячує всього себе відносинам. Їхнє вічне прагнення вперед, реалізація планів не залишають часу і сил на пошуки супутниці життя. Якщо ж кохана з'явилася, вона не завжди розуміє і приймає мінливий настрій партнера, тому часто все закінчується голосним розривом.

Такому чоловікові важливо зрозуміти, що для нього насправді головне.

У зрілому віці він усвідомлює, що для гармонійного життя необхідна жінка, яка буде любити і захоплюватися його досягненнями.

У фінансах і кар'єрі

Кар'єрні висоти досягаються поступово. Чоловік, народжений у рік Вівці, діє згідно продуманим планом. Відмінні результати у справах досягаються завдяки хорошим відносинам з колегами. Фінансова сторона така ж нестабільна, як і їх поведінку. Недолік грошей рідко спостерігається в життя Терезів. Однак фінансові кошти не є метою життя. Ваги-Коза пріоритет ставить зовсім інші цінності.

У родині та шлюбі

Тільки зрілий чоловік Ваги готовий вступити в шлюб і створити сім'ю. Для досягнення гармонії важливо навчитися розуміти і приймати достоїнства і недоліки свого партнера, а також по-справжньому цінувати близьких людей. Астрологи радять якомога більше спілкуватися з домочадцями, щоб досягти взаємного розуміння і поваги.

Занадто балувати і опікати дітей не варто – важливо дати дитині правильне виховання, стежити за тим, щоб вони правильно сприймали дійсність.

Відповідні партнери

Хороша сумісність спостерігається з представницями східних знаків, Заєць, Коза, Кінь.

  • Жінка Кролик (Кіт). Шанси на створення гармонійного союзу високі. Партнери відчувають один до одного найсильніші почуття, проявляють турботу. Крім цього, у шлюбі їм вдається об'єднатися і реалізувати задумане. Схожі темпераменти і погляди на життя зміцнюють сімейні відносини.
  • Жінка Коза (Вівця). Таку пару можна назвати ідеальною. Навколишні захоплюються таким дуетом. Такий союз наповнений любов'ю, розумінням і згодою. Об'єднавшись, вони здатні створити загальне ідеальне майбутнє.
  • Жінка Кінь. Сумісність з цим знаком висока. Різні характери не шкодять один одному, навпаки, їм вдається закрити очі на недоліки партнера. Сімейні відносини будуються на довірі та розумінні.

Союз з Пацюком, Биком і Собакою будувати не радять. Такі відносини будуть супроводжуватися зіткненням поглядів, суперечками, криками і нерозумінням.

Фахівці з астрології рекомендують представнику даного поєднання знаків визначитися з життєвими пріоритетами та цінностями. Це допоможе уникнути плутанини, а також не втратити щастя в гонитві за успіхом. Слід частіше проводити час з сім'єю, приділяти їм належну увагу. У відносинах з дівчиною не варто боятися показувати свої справжні почуття. Закохана в нього дама змириться з нестабільним характером свого партнера, а він в свою чергу буде вдячний їй за це.

Детальніше про чоловіків Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.