Жінка Рак, народжена у рік Змії: характер і сумісність в любові

Жінка, народжена у рік Змії під знаком зодіаку Рак, має проникливими здібностями. Вона вміє слухати інших і орієнтуватися на емоційний стан людей. Але сама пані не відрізняється відкритістю і у свій внутрішній світ впускає дуже обмежене коло друзів.

Характеристика за гороскопом

Жінка Рак-Змія володіє великою життєвою силою і передбачливістю. Вона цінує особистий простір і не терпить стороннього втручання в приватне життя. Характеристика дівчата дозволяє їй бути відмінним другом, який навіть у складні моменти залишиться поруч.

Ця особистість володіє творчими здібностями. Завдяки інтуїтивному відчуттю і цілеспрямованості така дама завжди домагається більших успіхів.

Вона вміє читати чужі почуття і здатна бути хорошою актрисою тоді, коли це може принести вигоду.

Дівчина Рак-Змія досить комунікабельна, а тому завжди має широке коло друзів і знайомих. Вона дуже відповідальна та активна, але закритий характер заважає їй, як особистості, розкритися повною мірою.

Такі жінки незрозумілі для оточуючих, так як постійно витають у хмарах. Як результат, в оточенні дам знаходяться люди, схожі за характером і бачення світу. Вони можуть реалізувати себе у творчості, висловивши в мистецтві свої думки і емоції. Величезний потенціал дозволяє Раку-Змії вловлювати вдалі моменти, що в підсумку дозволяє особистості досягти успіху.

Відмінною рисою характеру такої жінки є здатність залишатися холоднокровною в будь-яких ситуаціях. Вона не піддається паніці і не виставляє на загальний огляд власні почуття. Такі люди не вміють працювати в команді і можуть довіряти лише собі самим.

Зовні дама випромінює чарівність і впевненість, але всередині залишається вразливою і чутливою людиною. Вона любить пізнавати нове, а тому багато часу приділяє самоосвіті.

Ставлення до дружби

Жінка Рак-Змія завжди оточена людьми, так як володіє здатністю відчувати чужий настрій. Але до друзів вона пред'являє високі вимоги. Дама повністю контролює життя друзів і хоче брати участь у всьому, що їх стосується. Така особистість любить давати поради, які, в більшості випадків, нікому не потрібні.

Представниця цих знаків сильно прив'язується до людей, що неминуче призводить до розчарувань.

Її надмірна напористість лякає оточуючих, і, з часом, вони можуть відсторонитися від занадто нав'язливого одного.

Незважаючи на бажання контролювати життя друзів, дівчина Рак-Змія є надійним і вірним чоловіком. Вона не здатна на підлість і ніколи не стане говорити гидоти за спиною. Якщо даму щось не влаштовує, то вона завжди висловить свою точку зору.

Сім'я і шлюб

У сімейних відносинах жінка Рак-Змія намагається зайняти лідируюче положення, щоб мати можливість контролювати всі процеси, що відбуваються всередині сім'ї. Якщо ж вдома є людина з сильним характером, то вона легко може поступитися верховенство. Для таких людей найголовніше, щоб у родині панував спокій і порядок.

Дівчина Змія-Рак практично завжди знаходиться у власному світі і може не реагувати на зовнішні процеси. Але якщо комусь із членів сім'ї знадобиться допомога або підтримка, вона докладе всіх зусиль для нормалізації ситуації.

Для побудови сім'ї такий чоловік вибирає надійного і спокійного супутника. У разі необхідності дама може прикинутися слабкою і м'якою, щоб обранець відчув себе главою сім'ї.

Для своїх дітей жінка не шкодує сил і часу. Для неї важливо фінансово забезпечити сім'ю, щоб ніхто з домочадців ні в чому не потребував. Така особистість повністю віддається турботі про сімейному гніздечку і завжди самостійно приймає важливі рішення.

Сумісність у коханні

Дівчина Змія-Рак не знає всіх романтичних тонкощів і не вміє правильно вибудовувати любовні відносини. Невдалі спроби сподобатися протилежній статі неминуче призводять до розчарування. Тому серйозні відносини у таких жінок складаються в більш зрілому віці.

Для відносин такі дівчата шукають спокійних, серйозних, амбітних і фінансово забезпечених чоловіків, які знають, чого хочуть від життя.

Для них важливо, щоб обранець цінував сімейні узи і любив дітей. На місце її майбутнього чоловіка підходить чоловік, повністю відповідає цим суворим вимогам.

Жінка Змія-Рак завжди залишається вірною своєму обранцеві. Вона може стати ідеальною дружиною і подругою, якщо партнер змириться з непростим характером дами. Такі жінки зраджують тільки тоді, коли перестають відчувати любов чоловіка. Тому чоловік повинен завжди проявляти турботу на адресу другої половинки.

Представниці цього гороскопа потрібен чоловік, народжений у рік Дракона або Півня. Що стосується знака Зодіаку, то найбільшою вона володіє сумісністю з Тельцем, Скорпіоном і Рибами.

Вона так само може гармонійно співіснувати з такими знаками, як Бик-Телець, Тигр-Риби, Кот-Скорпіон і Собака-Риби. З іншими чоловіками сумісність не така хороша, так як вимагає від обох партнерів вирішення безлічі міжособистісних проблем.

Ставлення до роботи

Жінка Рак-Змія володіє наполегливістю та цілеспрямованістю, що допомагає їй досягати кар'єрних висот. Така дама вміє правильно організувати свої здібності, щоб поступово досягти бажаної мети.

Їй завжди супроводжує удача, що дозволяє досягти фінансового благополуччя. І хоча гроші для таких людей відіграють другорядну роль, навколо них завжди знаходяться можливості, які дозволяють отримати хорошу фінансову винагороду.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.