Характеристика жінки Скорпіона, народженої в рік Кози

Скорпіони, народжені в рік Кози, є винахідливими і найменш ледачими з усіх представників цього знака. Але вони люблять жити за рахунок зусиль інших. Представники зовсім не дисципліновані і не намагаються бути такими.

Характеристика

Ті, хто народився в рік Кози, елегантні, чарівні, артистичні і люблять природу. Це ніжні й спокійні дівчата, які в силу негативного впливу Скорпіона, можуть бути часто песимістичні, нерішучі, надмірно тривожні.

Народжені під цим знаком часто релігійні. Жінки здаються добрими, вони охоче діляться тим, що у них є, з потребуючими. На жаль, те, що віддають, не завжди насправді належить їм самим. Треба визнати, що почуття власності у такої леді переважає, тому виклик її на ревнощі рівнозначно оголошенню війни.

Представниця знака з'являється в чужому житті так само легко, як і покидає її, спалюючи без оглядки всі мости.

Скорпіон-Коза — це справжній скринька з новими ідеями, схемами, планами і мріями. Деякі з них цілком здійсненні, але є й нездійсненні. Представники цього знака зовсім не практичні, але вони ексцентричні і виявляють пристрасть у всьому, будь то відносини або робота. Вони від природи обдаровані всім, що необхідно для художньої діяльності. Жінки завжди діють заради своєї вигоди, хочуть слави.

Козу-Скорпіона цікавить абсолютно все. Вони люблять бути в курсі новин, стежать за кар'єрою відомих діячів. Немає теми, на яку ця жінка не могла б поговорити, оскільки вона досить різнобічна. З першого погляду дівчина може здаватись тендітною і ніжною, але всередині неї криється характер величезної сили.

Ексцентричне плаття і дивна поведінка призначені збити з пантелику, змусити думати, що це нетиповий Скорпіон зі своїми протиріччями. Не варто обманювати себе. Коза-Скорпіон не чужа застосування сили. Все це оманливе враження, оскільки дама легко продемонструє свій характер, коли відчує загрозу.

По натурі вони дуже скупі, але намагаються здаватися щедрими. До грошей відносяться з великою повагою і знають, куди можна їх витратити з розумом.

Любов і відносини

Часто Скорпіони, народжені в рік Кози, позиціонують себе витривалими, розумними, сильними партнерами, які встановлюють суворі правила відносин. Поруч такі жінки хочуть бачити також сильного супутника, який буде інтелектуально розвинений. З таким партнером варто приготуватися до довічної боротьби. Це вольові і дуже егоїстичні представниці прекрасної статі, але в відносинах вони захоплюючі, цікаві і вірні.

Дім і сім'я

Інтер'єр будинку Кози-Скорпіона вражає оточуючих. Ці дівчата люблять красиві речі і розкіш. Їх простір завжди майстерно оздоблена, часом навіть занадто химерно.

Виховання дітей стоїть на першому місці. Матері вимагають прихильності до себе і отримують її від дітей, оскільки самі демонструють любов і ласку. Жінки цього знаку насправді не відрізняються мудрістю, іноді підтримують безлад в кімнаті дитини. Вони люблять веселитися та з усіх батьків є найбільш поблажливими.

Кар'єра

При належному освіту і правильній дисципліні, така дівчина може зробити непогану кар'єру в медицині, кінематографії, юриспруденції. Найбільша проблема, чи зможе вона довгий час всидіти на одному місці.

В якості начальника така представниця прекрасної статі зможе підтримати у важку хвилину, але ніколи не покаже свою фінансову незалежність.

Вони скупі, тому в підпорядкуванні такої бізнес-леді не розбагатієш. В якості співробітника дівчина Скорпіон-Коза або Вівця буде багато і старанно працювати, але потребує постійної похвали.

Одними з найкращих професій для представників цього знаку можна вважати: співак, поет, художник, скульптор, декоратор інтер'єру, кінорежисер, перукар, інструктор з танців, психолог, пластичний хірург чи музикант.

Сумісність

Мрійлива натура Кози-Скорпіона потребує партнера, який більш реалістично дивиться на світ. Така жінка зробить все для свого чоловіка, але за умови, що він її цінує. Представники цього знака жадають безпеки.

Шлюб з Кішкою, Свинею або Конем благополучний. У діловій сфері найкраще будувати відносини з Драконом, оскільки саме з ним розкривається все чарівність Кози.

Непогана сумісність з Тигром, оскільки в обох вистачає енергії витримати вдачу один одного. Поки жінка акумулює ідеї, чоловік реалізує їх. З Мавпою ніколи не буде нудно, а з Козою може скластися, якщо обидва партнери дадуть достатньо свободи другій половині.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.