Характеристика та сумісність чоловіка Скорпіона, народженої в рік Кролика

Витончений характер людей, народжених у рік Кролика (або Кота) наділяє знак Скорпіона почуттям гармонії. Вони перебувають у постійному пошуку сенсу життя. Душевні і щедрі, ці люди ніколи не залишаються без друзів.

Характеристика

Оптимістичні і мають яскравий погляд на життя в цілому, Кролики-Скорпіони дуже цікаві, інтелектуальні, думають і приймають рішення швидше, ніж інші.

Їх інтелект в першу чергу залежить від одержимості знаннями. Вони прагнуть все більше дізнаватися для себе, люблять науку. Зірки наділили Кроликів-Скорпіонів великими організаторськими здібностями і умінням чітко планувати майбутнє. Ніщо не вислизає від їхньої уваги, вони хочуть відчувати контроль над кожним аспектом життя.

Віддаючи проявляти свої почуття, а не говорити про них, представник цього знаку більшу частину часу демонструє у відносинах винахідливість і впевненість. Це прямі люди, які ніколи не говорять за спиною.

Кролик-Скорпіон – це суперечлива людина, часом його непросто зрозуміти, але він цього і не хоче. На перший погляд він здається дуже сором'язливим і самотнім хлопцем, з особливою харизмою, чарівністю та природної привабливістю.

Але є в ньому й інші позитивні якості:

  • бойовий дух, підтримуваний залізною волею;
  • впевненість у собі;
  • милосердя;
  • нещадне ставлення до ворогів.

Інтуїція в такому знаку проявляється на максимумі. Такий чоловік завжди знає, до чого призведе той чи інше рішення, тому йому легко виходити зі складних ситуацій.

Деякі можуть подумати, що всьому виною проста удача, насправді не вона всьому причиною. Чоловік на підсвідомому рівні вже знає що треба робити, а від чого варто відмовитися.

Попереду інтуїції тільки вроджені інстинкти.

Впевнений, рішучий і дуже стійкий до стресу, Кролик-Скорпіон може і любить мислити масштабно. Така людина звик ставити перед собою складні цілі і вирішувати непосильні завдання іншим. Так він відчуває, що знаходиться на піку активності. Єдине, з чим йому доводиться завжди битися — нездатність змусити себе досягати ті самі цілі. Кожен день – це величезна боротьба всередині себе, вона виявляється як фізично, так і емоційно. Нерідко люди цього знака карають себе за лінь, оскільки не хочуть сидіти на місці, але зібратися щось робити їм теж непросто.

Кролик-Скорпіон дуже сентиментальний і схильний перебільшувати, бачити у всьому тільки трагедію й драму. Це відбувається із-за схильності виражати свої почуття чітко і переконливо. Якщо образити чоловіка, то він буде страждати мовчки і до тих пір, поки не переродиться всередині себе. Щоразу цей процес доставляє нестерпний біль, ось чому іноді люди цього знака зникають з поля зору знайомих і близьких.

Кар'єра

Головні характеристики: впливовий, потайний, гордий і організований. Дуже зацікавлений в процесі самонавчання. Кролики-Скорпіони є багатогранними особистостями, люблять обмінюватися знаннями. Розум змушує їх відчувати себе досконалими і успішними. Саме тому роботу краще всього підбирати в сфері освіти. Навіть вільний час зайнято пізнавальною діяльністю.

Люди цього знака чудово добиваються поставлених цілей, але разом з тим можуть легко міняти професію.

Емоції

Вони люблять музику, вона дозволяє розслабитися. Будучи дуже здатними тримати емоції в узді, представники цього знаку здатні оволодіти будь-якою ситуацією. Кроляча частина особистості Скорпіона наділяє безтурботним і проникливим ставленням, в той час як друга половина сповнена прихованих таємниць і неприборканих емоцій.

Людина може здатися приємним і добрим, але при цьому приховувати свої справжні цілі під обраної маскою. Кролик-Скорпіон ніколи не забуде дане слово чи обіцянку. Йому складно приймати поради інших. Що ще відрізняє їх від багатьох інших людей, так це схильність до похмурого настрою.

Коли їм здається, що вони виглядають дурними і відверто ображеними, Скорпіони стають нестерпні і негайно атакують опонента.

Вони також люті, коли хтось вирішує зазіхнути на особистий простір. У сутичці з цим знаком мало хто залишається неушкодженим, оскільки Скорпіон завжди наздоганяє жертву і не має пощади. Контролювати власні емоції така людина починає тільки у другій половині життя.

Любов і відносини

Сам по собі знак Скорпіона пристрасний у любові, у нього немає напівтонів: тільки біле і чорне. Якщо він любить забуваючи себе, якщо ненавидить не з меншою силою. Кролики мають тверезим розумом і підходять до процесу побудови відносин з холодною головою. Вони не перебільшують реальні можливості і не демонструють свій розпач.

Представники цього знаку можуть бути серйозними і відповідальними, якщо ситуація вимагає цього, так і радісними і гнучкими. Багато що залежить від навколишнього середовища, оскільки багато б позаздрили людині, здатного пристосовуватися до будь-якої ситуації. У відносинах Скорпіони-Кролики стають турботливими, чуйними, але тільки за умови, що відчувають любов другої половини.

Краща сумісність з Раком-Тельцем, Собакою-Дівою, Козерогом-Свинею або Рибами-Свинею.

В сім'ї дбайливіше батьків не відшукати, оскільки Кролик-Скорпіон не тільки мудрий, але і любить своїх рідних і буде всіма силами берегти їх і захищати від проблем. Навіть якщо ноша стане непосильною, він не захоче все кинути, а, навпаки, буде працювати більше, щоб забезпечити комфортом дітей і дружину.

Іноді такий чоловік може занурюватися в поганий настрій. Краще його не чіпати, поки він сам не розбереться в навалилися проблеми, незалежно від їх джерела.

Детальніше про чоловіка Скорпіона ви дізнаєтесь із наступного відео.