Характеристика жінки Лева, народженої в рік Щура

Жінка, народжена в рік Щура під знаком зодіаку Лев, є яскравою і привабливою особистістю. Її харизма дозволяє оточувати даму різними людьми, серед яких знаходяться не тільки цікаві, але і впливові особи. Це розумна і талановита особистість, яка прагне до розкішного життя.

Характеристика за гороскопом

Жінка Щур-Лев відрізняється зовнішністю, що запам'ятовується, завдяки якій навколо неї завжди крутяться натовпи чоловіків. Вміння подати себе допомагає дамі обзаводитися корисними знайомствами.

Така жінка володіє великим життєлюбством і цікавістю, а тому намагається спробувати себе у всіх сферах життя. Вона наділена величезною кількістю талантів, які допомагають дівчині домагатися великих успіхів.

Для такої дами важливо матеріальний добробут, тому вона зробить все для реалізації свого потенціалу.

Представниця цього гороскопа любить красиво одягатися, та, загалом, прагне до розкішного життя. Такій жінці важливо домогтися безбідного життя, а тому багато часу присвячує роботі. Саме мрія про багатство здатна підштовхнути даму до постійного праці.

Жінка Лев-Щур не хоче залежати від інших людей. Вона може стати успішною, але тільки в тому випадку, якщо зуміє впоратися з дріб'язковістю і впертістю. Саме бажання все робити на самоті може перешкодити особистості знайти щасливе майбутнє.

Люди, що поєднують в собі якості Щури і Лева, володіють рішучим і непохитним характером. Вони дуже підозрілі і не можуть довіряти іншим людям. Представники цих знаків у всьому шукають підступ, і знайшовши джерело невдач, можуть прийняти жорсткі заходи.

Дитячі роки

Маленькі Щури-Леви виділяються життєрадісним і уважним характером. Вони люблять демонструвати свої здібності і запросто можуть заспівати пісню або прочитати вірш на публіці. При цьому діти не бояться натовпу і не соромляться виступати на сцені.

Дівчатка, народжені в рік Щура під знаком Зодіаку Лев, люблять у всьому бути першими і нерідко проявляють лідерські якості. Навіть у дитячому віці вони володіють незаперечним авторитетом серед ровесників.

Такі діти із задоволенням допомагають в домашніх справах і можуть стати справжніми помічниками для батьків.

Але робити всі будуть тільки за власним бажанням, так як прохання у формі наказу викличе у них повне заперечення.

Сумісність у коханні та шлюбі

Здатність жінки Щури-Лева підносити себе, дозволяє оточувати її безлічі різних чоловіків. Така дама ніколи не буває одна, так як навколо неї крутиться натовп шанувальників. Але проблема полягає в тому, що дівчина постійно шукає якийсь ідеал, який в її оточенні з'являється нечасто.

Така дама прагне до розкішної і безбідного життя, а тому в якості супутника вибирає солідного і перспективного чоловіка. Юнаки, які не мають підприємницької жилки і не вміють заробляти гроші, навряд чи зацікавлять меркантильну натуру.

Дівчина Щур-Лев мріє про стосунки з яскравою і великодушною особистістю, яка повністю реалізувала себе у всіх сферах життя. З віком така дама пред'являє обранцеві більш завищені вимоги, а тому, чим раніше вона вийде заміж, тим більше у жінки ймовірність набуття сімейного щастя.

В юному віці представниця цього гороскопа легше відноситься до недоліків чоловіків і може допомогти їм розкрити потенціал. Саме така жінка здатна підштовхнути партнера до самовдосконалення і до бажання заробляти великі гроші.

Шлюб дівчини Щури-Леви вступають в зрілому віці. З чоловіком у неї складаються довірчі і рівні стосунки, засновані на взаємній повазі. Така дама не стане змінювати партнера і сама не пробачить зраду чоловікові.

З дітьми жінка Щур-Лев веде себе стримано і ввічливо. Вона любить їх і намагається зробити все для їх безбідного майбутнього.

Як правило, з таких дітей виростають перспективні та успішні люди.

Ставлення до роботи і успіху

Жінка Щур-Лев з дитинства мріє про матеріальне благополуччя і мріє блищати на світських заходах. Для реалізації своїх планів дама готова подолати багато і почати кар'єру з нуля. Завдяки інтелектуальним здібностям і цілеспрямованості дівчина завжди досягає неймовірного успіху.

Такі люди прагнуть до знань, а тому мають декілька вищих освіт. Крім навчання у вищих навчальних закладах, вони відвідують різноманітні курси і тренінги. Саме наполегливість і працьовитість робить з Щурів-Львів відповідальних і енергійних працівників.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.