Характеристика жінки Скорпіона, народженої в рік Собаки

Поєднання Собаки і Скорпіона є досить неоднозначним. Характеристика жінок, народжених під цими знаками, дуже цікава, адже вони неймовірно привабливі і харизматичні, особливо для протилежної статі. Енергетика таких особистостей притягує людей обох статей як магніт. В даній статті розглянуто детальна характеристика жінок, що народилися в рік Собаки і під сузір'ям Скорпіона, їх поведінку в любові, ставлення до кар'єрі і оптимальні поєднання з іншими знаками.

Характеристика

Жінка Скорпіон-Собака характеризується великою вірністю, причому не тільки в дружбі і любові, але і в ділових відносинах. Вони дуже трепетно ставляться до своїх рідних і здатні на багато що заради них. Підвищена щедрість таких дівчат іноді вражає і призводить до фінансових проблем, проте вони досить просто з ними справляються.

Тщеславность знака не знає меж, часто їм потрібен хтось поруч, щоб охолоджувати їх запал. В іншому випадку їх занадто висока впевненість у собі може призвести до труднощів у професійному плані. Жінки, народжені в рік Собаки, легко знаходять спільну мову з іншими людьми, вони вміють не тільки близько дружити, але і грамотно розставляти пріоритети, а також тримати потрібну дистанцію з людьми, з якими їх пов'язують дуже близькі стосунки.

Дівчата Скорпіони-Собаки досить непрості, проте володіють великою кількістю приємних особливостей, які не зустрінеш в інших зодіакальних поєднаннях. Чутливість і вірність Собаки переплітаються в них з високим професіоналізмом і цілеспрямованістю Скорпіонів. З одного боку, вони люблять крутити романи, з іншого — прагнуть побудувати міцну сім'ю. Чуйність жінок, народжених у рік Собаки за китайським календарем і під зодіаком Скорпіона, підкуповує багатьох.

Їх природний магнетизм здатний залучити будь-якого потрібного їм людини, а вже подавати себе з правильного боку вони вміють.

Поведінка в любові і шлюбі

Чоловік, раз сошедшийся з жінкою Собакою-Скорпіоном, вже не зможе її забути. Адже в таких дівчатах поєднуються буря пристрасті і небачена ніжність нарівні з великою відданістю. Саме перераховані вище характеристики підкуповують більшість чоловіків, і вони готові гори згортати заради своїх других половинок. Жінки, народжені під зодіаком Скорпіона, люблять яскравість і оригінальність навіть у відносинах, однак вони вимагають від своїх партнерів чесності та відповідальності ст.

Кожен день такої жінки не повинен бути схожий на попередній: море емоцій, яскраві почуття – ось що приваблює їх. Якщо раптом дівчині стане нудно зі своїм партнером, вона запросто може відмовитися від нього. Але якщо вона відчує холод і безвідповідальність по відношенню до себе, то може дуже тонко і грамотно мстити залицяльникові, а потім і зовсім кинути його. Сумісність вродженої привабливості і товариськості дозволяє легко зачаровувати нових чоловіків, при цьому практично не маючи суперниць. Собаки-Скорпіони вміють при будь-яких обставин виглядати на всі 100%, що важливо для кожної жінки.

Головною метою дам, народжених під цими 2 знаками, є сім'я. Вони прекрасні господині, люблячі матері і відмінні дружини. Собаки вміють чудово готувати і вести домашнє господарство. В їх сімейному гніздечку завжди панує атмосфера любові, спокою і затишку. Ні один член сім'ї не обділений увагою головною жінки в будинку.

Як правило, чоловіки носять своїх дружин на руках і завжди намагаються порадувати кохану, а діти, незважаючи на велику кількість любові, знають межі і завжди слухаються мати.

Кар'єра і ставлення до грошей

Собаки-Скорпіони володіють великою силою волі і цілеспрямованість. Дівчата, народжені під цими східними знаками, вміють добиватися потрібного їм і завжди йдуть до переможного кінця. Працьовитість Собаки в поєднанні з перфекціонізмом Скорпіона дозволяють дівчатам досягти великих висот у професійному плані. Таких співробітників завжди цінують начальники і намагаються сприяти зростанню їх кар'єри. На жаль, успіх на робочому місці може не зовсім добре позначитися на особисте життя.

Але незважаючи на уміння правильно себе подати і легко знаходити спільну мову з іншими, в команді такі дівчата працюють погано. Однак при грамотній мотивації та матеріальної подяки вони здатні виконати роботу за десятьох. Без жалю дівчата Скорпіони можуть поміняти місце роботи, особливо якщо розуміють, що їх не цінують по достоїнству. Їм необхідно відчувати свою важливість і бачити заохочення з боку начальства, в такому випадку жінки працюють в рази продуктивніше.

Дівчатам з поєднанням 2 східних знаків необхідно постійне спілкування, однак вони не поспішають зближуватися зі своїми співробітниками, воліючи задушевній бесіді поверхневі розмови. Завдяки високому зарозумілості, працьовитості та професіоналізму даних дівчат, начальникам доводиться платити їм в рази більше передбачуваного, щоб не втратити відмінного працівника. Народжені в рік Собаки неймовірно щедрі і люблять витрачати гроші не тільки на себе, але і на рідних. Вони ніби притягують гроші. Навіть якщо багато витратять, незабаром до них повернеться подвоєна чи потроєна сума у вигляді підвищення зарплати, подарунків або премії.

Найчастіше Скорпіони-Собаки стають лікарями. Їм відмінно підійде професія хірурга або стоматолога. Проявити себе дівчата зможуть і в сфері мистецтва, науки і технологій. Такі жінки стануть прекрасними художницями або фотографами. Вміння знаходити спільну мову з людьми сприяє успіху в професії психолога, а приваблива зовнішність допоможе стати моделлю або актрисою.

Жінки Скорпіони прекрасно розуміють, що не зможуть відразу отримати високе становище, тому вони йдуть маленькими кроками до своєї мети і все ж добиваються її.

Відповідні імена

Дівчата, народжені в рік Собаки під зодіаком Скорпіона дуже впевнені в собі і привабливі, проте ці якості поєднуються з великою працьовитістю, прагненням домагатися своїх цілей і великою вірністю по відношенню до своїх рідних і близьким. Їм чудово підійдуть ніжні імена, такі як Єлизавета, Анастасія, Неллі, Марія і Олена. Дані варіанти досить популярні в наш час. Для батьків, які бажають дати дочкам більш оригінальні імена, астрологи пропонують наступний список: Неоніла, Виринея, Зиновія, Гликерія, Клавдія, Мотря, Уляна, Феодора.

Сумісність

Скорпіони відмінно ладнають з водяними знаками зодіаку, вони зможуть створити відмінну пару з Раками, Рибами. З приземлених знаків їм підходять Тельці і Діви, а з повітряних – Овни і Водолії.

Відмінні відносини можуть вийти і з Козерогами, але ті занадто вперті і цілеспрямовані і можуть скласти конкуренцію Скорпіону.

Якщо орієнтуватися на китайський гороскоп, то Собаці найбільше підійдуть Кінь, Тигр і Собака. Коні володіють великою працьовитістю і зможуть скласти відмінну пару Собаці-Скорпіону. Разом вони досягнуть більших висот як у професійному плані, так і в особистому. Тигри підійдуть жінкам з таким зодіакальним поєднанням своєю імпульсивністю, силою і пристрастю. Разом два таких людини зможуть скласти ідеальну пару, чиї відносини будуть сповнені яскравих емоцій та несподіванок з обох сторін. Спокій і вірність Собак чудово підійдуть представницям прекрасної статі, народженим в рік Собаки під зодіаком Скорпіона, адже це те, чого вони чекають від партнера і що вони самі можуть дати з надлишком коханій людині.

Серед китайських знаків Собакам-Скорпіонам слід уникати Щурів, Драконів і Мавп.

Детальніше про жінку Скорпіоні ви дізнаєтесь із наступного відео.