Характеристика жінки Стрільця, народженої в рік Собаки

Поєднання знаків Стрільця і Собаки створює особистостей, яким подобається життя. Вони мають веселу вдачу, є добродушними і співчутливими людьми. Найчастіше вміють і люблять працювати. Їм подобається дізнаватися щось нове, допитливість, що дозволяє представникам знака займатися розумовою працею і вивчати нові мови. Стрільцям-Собакам не подобається, коли оточуючі брешуть, також ніколи не брешуть самі. Необхідно спілкуватися з ними щиро, так як Собака – чуйний знак, який дуже швидко розуміє, що його обдурили.

Характеристика

Навряд чи хто-небудь зустріне жінку Стрільця-Собаку, яка почне конфліктувати першої. Але не варто думати, що дані особи безхребетні. Якщо їм щось не подобається, зможуть за себе постояти, тому краще не випробовувати їх терпіння. Відмінні друзі, чудові дружини, хороші працівники.

Такі жінки найчастіше є веселими, їм подобається спілкуватися з новими людьми, вони активні, цілеспрямовані. Люблять приймати участь у підготовці будь-яких заходів, в їх головах рояться унікальні та оригінальні ідеї. Дівчата сповнені бажання втілити свої задумки і зробити світ ще яскравіше. Вкрай чесні, але не здатні зблизитися з незнайомою людиною занадто швидко. Довіра знака необхідно заслуговувати.

Найбільш цінними і дорогими для представниці слабкої статі, народженої під цим знаком, є відносини в родині. Саме тому Стрілець-Собака зможе стати ідеальною дружиною і гідною матір'ю. Якщо жінка не заміжня, то буде фліртувати з різними молодими людьми. Флірт – те, що виходить у них найкраще. Якщо захочуть, то зможуть досить легко вразити серце хлопця своїм легким вдачею і чарівністю.

Дівчата, які народилися в рік металевого Собаки, мають масу достоїнств, здатні зачарувати будь-якої людини.

  • Є відважними особистостями, які без жодних сумнівів стануть на захист слабких і завжди допоможуть друзям і близьким людям, навіть якщо при цьому будуть чимось ризикувати.
  • Вони відповідальні люди, які завжди доведуть до кінця будь-яке, навіть нецікаву справу.
  • Жінки, народжені в цей рік під знаком Стрільця, не здатні зрадити рідних людей, так як є вірними. Але також не зможуть пробачити зраду оточуючих.
  • Прямолінійність – риса характеру, яка допомагає людям, що знаходяться поруч з представниками знаків відразу бачити, хто стоїть перед ними. Дівчата не стануть намагатися здатися тими, ким ніколи не були.

Багатьом може здатися, що такі жінки складаються лише з плюсів, але в їх характері є і недоліки, які псують їм життя. Досить часто дівчата вважають, що вони не надто привабливі, не зможуть щось зробити. Невпевненість у власних силах не дозволяє деяким представникам знака розкрити потенціал на повну потужність. Їм потрібен той, хто буде ними керувати. У деяких є лінь. Зустрічаються особи, які є песимістами. Багато дівчат неймовірно вперті, не здатні визнати, що неправі в якому-небудь питанні.

Люди, які заводять знайомства з дівчиною Стрілець-Собака, побачать неабияку, цікаву особистість, яка обов'язково буде хорошим другом, надійним помічником і кращим співрозмовником.

Вона не посміє образити слабких, подасть руку допомоги при необхідності.

В коханні та шлюбі

Гороскоп любовних відносин вкрай складний. Молодість представниці слабкої статі проходить бурхливо. Вона постійно перебуває в галасливих компаніях, відвідує різноманітні тусовки, любить розваги і шукає нові емоції. Таке проведення часу сприяє знаходженню великої кількості молодих людей, з якими бувають короткочасні романи. Зазвичай дівчина намагається бути яскравою, привабливою, вміє добре одягатися і фарбуватися. Іноді її погляд зупиняється на юнака, якому здається, ніби даму можна підкорити дуже легко.

Шарм жінки може звести хлопця з розуму досить швидко, але подібні відносини тривають недовго. Бувають ситуації, коли знак просто використовує бойфренда в своїх цілях. Багато молоді люди намагаються втекти від спокусниці з-за її бурхливого, сильного і непохитного характеру, який здатен змести все, що буде стояти на його шляху. У душі дівчини вірні і постійні, одружуються пізно, у них не буває розлучень. Якщо дама зустріне того, хто стане для неї неповторним і єдиним, вона стане уважною і доброю дружиною, навіть якщо до цього була легковажною.

Але є й мінуси. Вона не може створювати порядок і затишок. Для неї краще зануритися в роботу або творчий процес. Коли з'являється дитина, дівчина починає прагнути створювати ідеальне сімейне гніздо, в якому партнеру і малюкові буде комфортно. Жінки, народжені в рік Собаки під знаком Стрільця, досить часто не хочуть мати дітей, так як їм не подобається відчувати себе відповідальними за кого-небудь і брати на себе будь-які проблеми.

Іноді у відносинах Стрільці-Собаки можуть проявляти себе як примхливі, примхливі, дратівливі партнери, які можуть звести з розуму будь-якого молодого людини, навіть якщо він буде максимально терплячим.

Але така поведінка буде присутній лише в тому випадку, якщо дівчина побачить, що відносини дійсно міцні і непорушні.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Судячи з відгуків, жінкам Стрільцям-Собакам краще будувати стосунки з Рибою, Стрільцем або Вагами, які народжуються в рік Мавпи, Дракона чи Кроля. Досить важко складатимуться дружні і любовні відносини з Козерогами та Тільцями. В такому випадку в парі буде виникати лідерська боротьба, яка може стати стимулом закінчити відносини. Особистості, народжені в рік Півня, не зможуть ужитися із Собакою.

У кар'єрі

Стрільці-Собаки досить легко можуть досягти висот у будь-якій сфері діяльності. Без будь-яких проблем засвоюють будь-яку інформацію, яка їм дається. Така жінка здатна швидко влитися в незнайому професію і підкорити безліч вершин. Начальство любить таких особистостей, колеги поважають. В молодості жінка дуже часто змінює одну роботу на іншу, намагається відшукати своє місце. Знак не прагне до грошей, але у нього виходить їх заробляти.

Але існує проблема, яка постійно вставляє палиці в колеса. У представників знаку немає самоорганізації. Вони звикли діяти з почуттям і натхненням, тому не будуть робити того, чого не бажають. Стрілець-Собака ідеально зробить що-небудь лише в тому випадку, якщо у неї буде хороший стимул, а також емоційна і яскрава робота. Справи, які є рутинними і одноманітними, вона обходить стороною.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.